Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Próbáltátok már a Herba Gold, illetve a Stevia termék családot és a Xi-Litet? fórum

Próbáltátok már a Herba Gold, illetve a Stevia termék családot és a Xi-Litet? (beszélgetős fórum)


12. hamyka (válaszként erre: 11. - Veronika27)
2012. márc. 29. 12:21
huu köszyke az oldalt :) nagyon tetszik az oldal :)
11. Veronika27 (válaszként erre: 8. - Hamyka)
2012. márc. 29. 12:01

[link]


Talán itt találsz kedvedre valót.

A többiben nem tudok segíteni sajnos.

10. hamyka
2012. márc. 29. 04:13

ill az arányokat is jo lenne tudni a mososzappanál,hogy miböl menyi stb...


irjatok és üdv: hamyka :)

9. hamyka (válaszként erre: 8. - Hamyka)
2012. márc. 29. 03:58
jaaaj, a mosodio port kihagytam, vele akartam kezdeni a sort :D
8. hamyka (válaszként erre: 7. - Veronika27)
2012. márc. 29. 03:57

szioka!!!


házi készitésü fogkrémhez irják a steviát még nem probáltam....


jo lenne tudni hogy por vagy csepp formájában gazdaságosabb a stevia, vagy esetleg tea levél formájában??


ill nem tudjátok véletleül hogy száraz teafa leveleket hol kapok?? ez csak azért lényeges nekem mert ha lehet kapni akkor szerintem oliva olajba belerakni és hagyni hogy hadd érlelödjön... bár gondolom hogy az oliva olaj is meg romlik vagy nem?? van az oliva olajnak szavatossága??


más:


ezeket a cucokat szeretném megvenni amiket most itt felsorolok és ha netröl rendelek szeretnék mindent 1 helyröl megvenni!!


tehát ime a lista (lehet késöbb bövülni fog)


-mososzoda


- borax


-étolaj deritö


-citromsav (bármikor jol jöhet :D)


-moso szappanhoz:jégszoda vagy triso oltot mész, meg valami zsiradékot irnak, akik irták a cikket ök igy csinálták:


jégszoda helyett triso,oltot mész/meg ugye a 2 liter viz de ez van itthon :D


ilyen egyszerü lenne mososzappant csinálni?? nem kell hozzá a nátrium-hidroxid??


Jo lenne ha tudnátok nekem segiteni a megrendelésben, ill a mososzappan elkészitésben is!!


irjatok és üdv: hamyka

7. Veronika27 (válaszként erre: 5. - Hamyka)
2012. márc. 28. 13:46

Nekem hónapokig elég volt, igaz én nem használtam gyakran, mert nem kávézok, nem teázok, néha iszok kapuccsínót, másra nem igazán használtam. Egyszer sütöttem vele, de keveset raktam belőle.

Fogkrémben miért szeretnéd használni, nem értem?

Hogy érted, hogy meg lehet-e inni? Miért akarnád meginni? Nagyon édes önmagában. Ha vegyíted, akkor lesz jó.

2012. márc. 28. 10:18
Sziasztok,egy nagy felfedezésemet szeretném megosztani veletek, a nyírfacukorból van orcukor is, és ezzel klasszikus sütiket is lehet csinálni ráadásul pont olyan az íze, mint a cukornak! Próbáljátok ki!
5. hamyka (válaszként erre: 4. - Veronika27)
2012. márc. 27. 22:22

szioka!!


köszyke hogy irtál, egyenlöre nem fogom ki probálni, elöször tapasztalatokra lenne szükségem,mert csak ugy hasra ütésre nem veszem meg....


A stavia csepp meddig elég? aszem 50 milis,....


irjatok és üdv: hamyka


ui: pl: ha fogkrémben használom a staviát meddig elég? ill meddig áll ell? gondolom 1 stavia csepp évekig elég.... a stavia cseppet meg is lehet inni??

2012. márc. 26. 13:53

Nekem Steviám folyadékban volt, én szerettem, mellékízét sem éreztem. Persze ha túl sokat teszünk belőle, akkor keserű lesz tőle az étel, ital.

Most xilitem van, eléggé drága volt, spórolok is vele. Eddig megfelelt :) Kevésbé édes, de az nem baj.

3. korteforma (válaszként erre: 1. - Hamyka)
2012. márc. 26. 11:19

A stevia-ról pár napja hallottam. Por formában láttam, baromi drága. Hogy mennyire jó, nem tudom...


A nyírfacukrot többen dícsérik környezetemben.

Én gyümölcscukrot és édesítőszert használok, bár utóbbi biztos nem a legjobb.

2012. márc. 26. 07:56
Én xilitet használok és meg vagyok vele elégedve, bár igen kevés dolgot édesítek
2012. márc. 26. 06:09

Sziasztok!!


Elsösorban a Herba Gold termékekröl szeretnék több informáciot kapni, árát tudom el is borzadtam rajta, de megértetem miért olyan drágák: azért ilyen drágák mert gyogyonövényis van benne, ez is tükrözi amit mondtam hogy a gyógynövényeknek mindig is volt lesz van és meg is marad az értéke!!


tapasztalatokat/véleményeket szeretnék hallani hogy tényleg ez a termék család-e a legjobb, én szerintem igen, aki tud ennél jobb termék családot megeszem a hajam :D


ha tudtok is jobbat az is tuti hogy gyógynövényes csak más a neve :D :D


ill a xilittel és a stevia édesitö szerekröl is szeretnék véleményeket/tapasztalatokat!!


Irjatok és üdv: hamyka

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook