Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Próbálta már valaki a NES terápiát? fórum

Próbálta már valaki a NES terápiát? (tudásbázis kérdés)


2015. szept. 20. 08:20
Sziasztok ! Szeretnék érdeklődni, hogy azóta volt-e valaki NES Terápián ? Ha igen, milyen probléma miatt. Ha nem szeretnél itt válaszolni, légyszí ird meg priviben. Köszi.
2015. jan. 6. 04:17
nem hallottam sosem errol a terapiarol.
2015. jan. 5. 21:33
Még annyi, hogy mindenkinek más az optimális tere (amit elhiszek, hogy létezik), ezt a tesztekből a szg nem tudja visszafejteni, azaz nem tudják hologramként rávinni a kollogén ásványokra. Úgy szépen hangzik: tükröd adnak a sejteknek, hogy "ilyen kellene lenned". De ez mindenkinél más és folyton változik.
2015. jan. 5. 20:25

Nekem az gyanús, hogy részletesen el kell mondanom a problémámat. Ha az a 150 teszt ér valamit, és összehasonlítják az elromlott teremet az optimálissal, akkor miért kell nekem valamit is mondanom?!

Voltam egyszer irisz vizsgálaton. Mivel nem mondtam el, észre sem vették, hogy nincs epehólyagom és emiatt problémáim vannak. A szívemmel hablatyoltak, aminek semmi baja (de gyakori probléma).

Itt is úgy gondolom, hogy ők nem látnak, tudnak semmi bajomat, de elmondom, erre adnak valamit, én elhiszem, és múködik. Pl. van ismerősöm, aki mióta szedi a cseppjeit, undorodik a dohányfüsttől és nem tud rágyújtani.

Éva

12. Jenna8 (válaszként erre: 11. - Szepkisnap)
2011. febr. 21. 16:45

Szia!

Hol és kinél voltál?

2011. febr. 20. 19:49
Sziasztok! Hangulatzavarom van, pajzsmirigyroblémám, PCOS-em. A NES terápiás orvosnő szerint 3-4 hónap alatt meggyógyulhatok. A hangzulatzavaromra szedett gyógyszert sem kell majd többet szednem. Kissé szkeptikus vagyok ez ügyben. Valakinek van vmi tapasztalata a fenti betegségek tekintetében? Nagyon köszi a választ, aki tud írni. :)
10. Jenna8 (válaszként erre: 9. - 9a8fb70e4a)
2011. febr. 7. 16:07

Komolyan?Már rengeteg dolgot kipróbáltam,de most eljutottam oda,hogy hátha segít a NES.

Megkérdezhetem,hogy Neked miben segített?Priviben is megírhatod,ha nem szeretnéd itt közölni.

2011. febr. 7. 16:03
Az ára valóban húzós, de megéri a pénzt.
2011. febr. 7. 14:41

Sziasztok!


Engem is érdekelne a NES!Írnátok tapasztalatokat?

7. Zanna01 (válaszként erre: 6. - Bared)
2011. jan. 9. 14:07

Bemásolok róla egy linket, ott olvashatsz róla bővebben. Kicsit hasonló a homeopátiához, mert ez a terápia is a szervezet öngyógyításra készteti. Csak ez még magasabb szintű, mint a homeopátia. Nem kell hinni benne, anélkül is működik. Bevallom egy kicsit nekem is felfoghatatlan volt, nem is nagyon hittem benne, viszont rábeszélt az orvos, és tényleg maga volt a csoda amiket tapasztaltam magamon. Az ára viszont sok! A cseppek akkor voltak 3500 ft, és volt amikor egyszerre 4 félét is szedtem. Plusz havonta kell menni újabb mérésre, ami 10 ezer ft volt.

[link]

2011. jan. 9. 11:16
írnál róla bővebbet? és mennyibe kerül?
5. Zanna01 (válaszként erre: 3. - Várhegyi Márton)
2011. jan. 9. 10:53
Tengeri hal? Szerinted az egészséges? Hát nagyon nem! Sok higany van bennük. Nekem nem kimondottan a fogyás a célom ezzel a terápiával, mert max 4-5kg van most csak rajtam, azt meg le tudom adni enélkül is. A friss gyümölcsök, zöldségek pedig egyébként is az étrendem része. Szerintem nem lehúzás, mivel a saját bőrömön tapasztaltam, hogy működik. És ha van esetleg valami egészségügyi problémám, akkor inkább a természetes gyógymódokat részesítem előnyben, mint a gyógyszereket.
4. Edis
2011. jan. 9. 10:48
Én úgy gondolom, hogy, ha valaki ettől jobban érzi magát, legyen igaz vagy sem, akkor igenis költsön rá pénzt. Az a fontos, hogy elérje azt amitől ő boldog és újra jól érezze magát.
3. Várhegyi Márton (válaszként erre: 1. - Zanna01)
2011. jan. 9. 10:44

Elolvastam a leírását, ami tökéletesen értelmetlen, tudománytalan halandzsa.


Ez alapján azt tudom neked mondani, hogy ez is csak egy újabb lehúzás. Javaslom, hogy inkább költsd a pénzedet valami olyanra, ami tényleg egészségmegőrző vagy -helyreállító hatású (friss gyümölcsök, zöldségek, tengeri hal, esetleg kis dózisú multivitamin - ha ellenjavallat nincs!).

2011. jan. 9. 10:44
Én 2009-ben elkezdtem a NES terápiát, ami egy általános méregtelenítő, és gyógyító kezelés. Egy elektromos készülékkel mértek be, aztán az aktuális állapotomhoz kaptam cseppeket. Hirtelen, 4 hónap alatt fogytam tőle 17kg-ot, életvidám lettem, tele energiával, tisztább gondolatokkal,stb. Most sajnos nincs rá anyagilag keretem, hogy újra elkezdjem, de amint rendeződnek a pénzügyeim belekezdek megint.
2011. jan. 9. 10:38
Próbálta már valaki a NES terápiát?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook