Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » PRI Tapolca..ide járó meddőpárok tapasztalatai, eredményei fórum

PRI Tapolca..ide járó meddőpárok tapasztalatai, eredményei (beszélgetős fórum)


2010. dec. 4. 15:57
csillag 30 gondolom nektek is csak ennyit mondott nem javasolna mert nem elednenek fel, de ezt honnan latja ????
2010. dec. 4. 15:55

na ezt en se ertem mi van basszus mikor javasoljak a fagyasztast es kinek?????????


penteken fekudt mellettem egy csak 21 petesejt fagyasztottak le neki 4 sejteseket, es szerdan volt a leszivasa, ugyancsak 4 sejtest kapott vissza


Mi van tele a huto basszus vagy mi a franc , a masik ket csajnak is fagyasztottak le 6 sejtest


kuka legyek ha ertem de egyre elkeseritobb az egesz ...en emegrtem sokmindeninek akarnak segiteni ez jo es helyes es tiszteletremelto, de ha atmegy az ember ennyi szenvedesen akkor ne dobjanak ki 6 kicsi embriot csak ugy

3229. csillag30
2010. dec. 4. 15:55
nem tudom azt mondta nem érdemes:(
3228. Eroka81
2010. dec. 4. 15:47
na jó, én meg a helyesírás...
3227. Eroka81
2010. dec. 4. 15:45
A 6 sejteseket miért nem fagyaszthatók? :/
3226. csillag30
2010. dec. 4. 14:59
sziasztok nekem 14 petesejtből 10 termékenyült meg pénteken meg miko9r mentünk abbol 8 osztodott csak 2 lett 8 sejtes 6 meg 6 sejtes kettő 8 sejtes lett vissza ültetve fagyasztani mi sem tudtunk mert nem javasolta az Attila
3225. mimike23 (válaszként erre: 3217. - Csillag80)
2010. dec. 4. 10:31

Nem,nem magam csinálom,mert még mindig félek tőle.Éppen ezért ugy kell beadnóm,hogy ha éjjszakára megyek akkor előtte méág otthol,mert eddig a férjem szokott utánnam jönni és ott beadni,csak kicsit ugy macerás.

Mindent bele a másodiknak már sikerülnie kell:)

3224. Eroka81
2010. dec. 3. 21:12

Kara nyugi! Nem lesz semmi gond. Jó az a 6 sejtes. Nekem azt mondták, hogy már 4 sejtestől jó, csak ugye azokat nem szokták lefagyasztani. De ha beültetik, megmaradhatnak.

Most "terhes" vagy, lazíts!!!

3223. csillag80
2010. dec. 3. 19:48
Kara, a 3. nap ez, a elszívás után pár órával van a megtermékenyítés, számolj utána, e z biza 3 napos, 3 naposan pedig 6-8 sejt az optimális állapot. Próbálj meg pozitívan hozzáállni, és jobbulást!!!
2010. dec. 3. 19:29

csillag 30 hogy vagy ....azt hiszem lattuk egymast ma is csak nagyon el voltam kenodve meg tartottam magam mert fajt a hasam es nem akartama hogy lassak, hogy nehogy az legyen hogy ne adjak vissza oket....

ja es gyakorlatilag 20 percet se fekudtunk beulti utan....allitottak fel hogy oltozkodjunk

2010. dec. 3. 19:26
Ok csajok en ertem es koszonom is a tamogatast de csak 6 sejtesek voltak amit visszakaptunk es ha jol szamolom akkor ez a 4ik nap, szoval 8 -10 sejteseknek kene lenniuk, ugye a 18 tuszobol, 15 megtermeknyult, aztan 11 osztodott, aztan a tobbi leallt osztodasba , gyanitom hogy a 6 sejtes babok is olyan tessek lassek, vmit visszadunk, cimu fejezet mert ugyebar 8-10 sejtesnek kellett volna lenni tehat a kovetkeztetesem szerint ezek se fognak osztodni :(
3220. csillag80
2010. dec. 3. 19:08
KAra, még az is eszembe jutott, h. a pri-s fórumon van egy lány, már egyévesek lesznek az ikrei, akinek 3-at ültettek vissza, és 4 szívhang volt(sajnos 2-t el kellett venni, de a 2 csöpp egészséges, csodaszép), na ezt add össze, hány babót is akarsz?
3219. csillag80 (válaszként erre: 3218. - Eroka81)
2010. dec. 3. 19:06
Eroka, sajnálom. Durva, h. annak a nőnek sikerült, bakker, én ez nem értem, na mindegy .A dec. hamar elmegy, na meg úgyis végig spicces leszel :-), aztán hajrá újra!!!
3218. Eroka81
2010. dec. 3. 18:59

Kara... Fel a fejjel. Ne légy elkenődve! Elvileg most már "terhes" vagy! Mi ez a negatív hozzá állás? Ha kettő, akkor kettő, abból még lehetnek ikrek :D Az, hogy nem tudtatok lefagyasztani, annyi baj legyen, tutira mentek! Tessék inni sok folyadékot!!! Ja, és légyszi, nézd hétköznapokon helyettem is a "Te vagy az életem", a Szomszédok és a többi sorozatot, ami 14 óra után kezdődik, mert lemaradok róla :-) amikor otthon voltam szoktam nézni őket, amúgy nem vagyok "sorozat" függő!


Csajok! Ennyi volt... nincs babó. Pedig a doki szerint minden eredményem jó volt, nem érti, de hát benne van a pakliban. Februárban újra kezdjük, tehát a januári mensi után megyünk... Ja, és az a csaj (az olyan "fajta") akit mondtam... sikerült neki!!! Aztán megint ki-be járkált bagózni, olyan büdös volt :S Mondta, neki elég egy is, nem kell 2-3. 3at kért vissza. Mert ha több lesz, akkor leszívatatja. Hát erről ennyit! Megtehet az ember bármit, ha nem jön össze. A karácsonyt végig iszom, meg a szilvesztert is, hát ha összejön. A barátnőm mindig akkor lett terhes, amikor berúgott :-)


Csillag! Szorítok! Húzzál bele! Hú, endo 13! Nagyon jó! (nekem ma már csak 5 mm volt). ne aggódj, nem akaralak "lekörözni" ezt az "örömöt" meghagyom neked :-)

3217. csillag80
2010. dec. 3. 18:36

Sziasztok!

Mimike, én is egymás után adtam, egyik jobbra, másik balra, köv. alkalommal csere. Ügyi legyél! Csak nem már magad csinálod??? :-) Kontroll mikor? Drukk!

Eroka, tudom, miről beszélsz, akkor azt hiszem, már nincs remény:-( doki mit mondott? Jöhet a következő?

Kara, ne légy elkenődve, 2 babó van a pocidban!!!! Az a baj, h. nem maradt fagyóba? Én annyira azt a részét nem bánom, mert a legszebbeket, legjobbakat frissből kapjuk vissza, a fagyós már második minőség, jobb a friss. A 2 picurnak meg drukk, beszélj hozzájuk, csak pozitívan!!!! KÉRLEK!!!! És inni,pihenni, inni,fehérje, inni, különben baj lesz, ez most parancs! Csináltasd meg a túrós sütit a pároddal, akárki meg tudja, menni fog.

Csillag30, veled mi a helyzet?

Prego, remélem jobban vagy, megnyitom a második kört, ahogy kérted :-)Voltam kontrollon, és 7 db. 20-as van jobb oldalt, balról 1 20-as, 2 kisebb, meg 3 12-es, nagyon örülök, hogy megszaporodtak, endo is 13 mm, most oké minden, hétfőn leszívás, 20.15-ös a szurim, megint második leszek, múltkor is így volt:-) A szurikkal megálltunk 206-nál, + majd a gél, 215 lesz a vége, lányok, ebben én akarom tartani a fórumrekordot, oké??? Nehogy valaki meg merjen előzni, előre szólok, h. mindennapi brutálfejfájás, kómafáradtság és kopogó szemek, lyukas gyomor a "nyerés" ára!!! DE nem baj, mert szent a cél, és joggal mondhatom 9 hónap múlva, hogy "drága gyermeke(i)m" :-)))))

Csajok, húzzatok bele, elég vacak a fórumstatisztikánk!!! Csak emlékezetből:

Rinike -

Gabka +

Csillag80 -

Prego -

Eroka - (???)

(Pontika,bocs, nem veszlek bele, neked nem volt beültid)

Na ez eddig 20 %, a statisztika meg 35-ről szól, szóval most már tessék javítani!!!!

Sziasztok!

2010. dec. 3. 15:31

sziasztok 2 db 6 sejtes maradt ezt visszakaptuk, fagyasztani nem lehetett attila szerint, mert 8 db 4 sejtes maradt ami nem éledne fel.


folyadék is van a pocikamba, petefeszkem jo nagy

ennyi el vagyok kenodve

a golyat sem huztuk meg orulok hogy valahogy jarok ennyi reszemrol :( kara

3215. Eroka81
2010. dec. 2. 21:09
Jaj Csajok! Holnap a gólyát meghúzni!!!! Beülti után el ne gyertek anélkül, hogy a gólyát nem húztátok meg!!!
3214. Eroka81 (válaszként erre: 3213. - 42726a6469)
2010. dec. 2. 21:08

Akkor egyről beszélünk... igen, a minősége miatt lepődtem meg nagyon, de ha ez ilyenkor természetes, akkor nem aggódom.

Prego, Ti mikor akartok neki futni a következőnek?

Hát igen Csillag, húzzál bele, beálltunk a sorba :-)

2010. dec. 2. 20:33

Holnapra mindenkinek egy nagy drukk!!


Eróka a vérzésről én is tudnék mit mesélni. Azért is kérdeztem én is csillagot mert szabályosan meg is ilyedtem,na nem a mennyiségétől hanem a minőségétől,fel is hívatam akkor a dokit és ő mondta hogy ilyenkor sajnos ez van. De tudom,hogy nem szabad feladni csak olyan nehéz elfogadni a dolgokat.

Csillag Te meg nyisd meg a másodikkal a sort:-)mi meg követünk:-)

3212. Eroka81
2010. dec. 2. 20:18

Tegnap nagyon magam alatt voltam. Néztem a jeleket, amiket küldtetek és csak potyogtak a könnyeim :-(

Holnap majd meglátom mit mond a doki, aztán ahogy lehet neki állunk a következőnek! Kicsit padlót fogtam, a férjem is tök csalódott volt, de hát ez benne van a pakliban. Nem adom fel, ha nem a Jézuska, akkor a húsvéti nyuszi fogja hozni a babót/babókat :-)

3211. Eroka81
2010. dec. 2. 20:14

Lányok! Holnapra nagy drukk!

Kara! Nagyon sok folyadékot kell innod, minimum naponta 3 litert!!!

3210. Eroka81 (válaszként erre: 3207. - Csillag80)
2010. dec. 2. 20:14

Szerintem ez a hideg betett.. Tápos vagyok. Még mindig elég jól vérzek, sőt, nem is akár hogy!!! Hát most had ne részletezzem, de gondolom sejted, ha már prego is kérdezett tőled pár dolgot erről..

Aranyhörcsög.. pedig én is elolvastam a papírt, ezen átsiklottam. De most, hogy mondod, lehet kezdek hasonlítani rá, mert ma felfújtam a pofimat :-)

2010. dec. 2. 18:47
mimike en is ugy adtam be
3208. mimike23
2010. dec. 2. 17:23

Sziasztok.


Ma voltunk Tapolcán és gonalt kértem.Szerintetek baj,hogy ha mindt a kettőt egymás után adom be,mert másképp nemtudom megoldani,mert éjjel dolgozom.

3207. csillag80
2010. dec. 2. 15:24

Kara, inni, de sokat, a folyadék gyűlik a pocidban, sok ivás, husi, túró!!!!

Eroka, mi a szösz van veled? Elkaptál vmi vírust? Vérzéssel hogy állsz, elmúlt? A kérdésedre idézem:"A készitmény hatóanyaga az alfa-follitropin. Az alfa-follitropint géntechnológiai eljárással módositott kinai aranyhörcsög petefészek (CHO - Chinese Hamster Ovary) sejtvonalban termeltetik.", jó mi, csak nehogy kishörcsögök legyenek :-)

Terko, köszönjük, előbb-utóbb követünk ! :-)

Többiek? Kár, hogy mindenki más eltűnt, csak mi maradtunk. :-( Persze az anyukák babáznak, érthető.

Mimike, lassan Te is stimu, nem?

Csillag30, Kara, Eroka, minden jót holnapra!!!

3206. csillag30 (válaszként erre: 3205. - Eroka81)
2010. dec. 2. 14:24
jobbulást kívánok
3205. Eroka81
2010. dec. 2. 13:52

Köszi terko.

Már csak hőemelkedésem van, úgy tűnik megy le a lázam...

3204. csillag30 (válaszként erre: 3200. - Hol a mano)
2010. dec. 2. 13:48
leszivás elött volt felpuffadva most nem
2010. dec. 2. 13:48
koszonjuk terko.
2010. dec. 2. 13:28
Sziasztok!Annyira kivánom nektek hogy összejöjjön a baba,tudjátok én is tapolcára jártam és tudom min mentek keresztül,de hidjétek el sikerülni fog ne görcsöljetek rajt ha jönni akar a baba ugyis össze fog jönni,nekem volt 6 inszem,amin végig "Görcsöltem" na most,na most biztos és soha semmi,aztán az elsö lombiknál meg ugy mentem hogy lesz ami lesz,és lett is egy kis ÖRDÖGÖM van,és már el is felejtettem mi történt tapolcán,hát lányok kivánom nektek is ugyanezt kitartást!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook