Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » PRI Tapolca..ide járó meddőpárok tapasztalatai, eredményei fórum

PRI Tapolca..ide járó meddőpárok tapasztalatai, eredményei (beszélgetős fórum)


3081. csillag80
2010. nov. 22. 11:03

Basszus , prego,ANNYIRA BÍZTAM BENNED!!!!! akkor Te a szőke lány voltál hosszú, szürke mellényben, farmerban és fehér topban? Nagyon sajnálom, hogyan tovább, 3 hónap múlva újra?

Mi is végeztünk, már bent is van 2 amp. gonal, 3 napig 2*2, utána csüt-pént. 3 amp, péntek kontroll, reméljük ez most beválik. Leszívás dec.6, 90 %, majd még jövök.

2010. nov. 22. 09:52

aaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

jaj na nem hiszem el......

2010. nov. 22. 09:40
Nem sikerült:-((((
2010. nov. 21. 22:13

Prego, Eroka drukkolok holnap ...

Csillag remélem nálad is indulhat a stimu...


Én itthonrol szurkolok mindenkinek, délelőtt megyekfogorvoshoz, de ott is rátok gondolok a legjobbakat puszi Kara

2010. nov. 21. 19:30

Köszi lányok a bíztatás,jólesik csak iszonyúan félek a holnaptól.

Kara elvileg most hétvégén kellett volna hogy megjöjjön normál esetbe az érzései meg is vannak rendesen. De ugye a sok hormon gondolom amúgy is jól megkevert most meg remélem 9hónapig nem fog megjönni:-)

De szép lenne lányok ha karácsonyra mindannyionknak egy pozitív teszt lenne a meglepi!!

Eróka én 5nap után mentem vissza dolgozni de az én munkám abszolút nem megterhelő és rengeteget tudok ülni is ha éppen nem boldogít valaki.

Eróka holnapra egy hatalmas drukk!!

Mi is Csillag olyan fél8 és 8 között megyünk hogy minél előbb végezzünk. Majd mosolygok Rád:-)

Eróka veled nembiztos hogy találkozunk de lélekben veled leszünk!!!

3076. Eroka81 (válaszként erre: 3074. - Csillag80)
2010. nov. 21. 18:25

11re kell mennünk, két turnus lesz, mi a délelőttibe fértünk be :-) úgy hogy van esély, hogy "találkozzunk".

Tegnap megsütöttem a sütit! :-) Hmmm, isteni finom lett!!! Mára már csak 2 darabka maradt, úgyhogy süthetek még egy adagot :-)


Holnap délután, ha tudok, jelentkezem!

Sok sikert holnap mindenkinek!!! :-)

3075. csillag80
2010. nov. 21. 17:34
Prego, holnap "találkozunk", mi kb. fél 8-ra szoktunk menni, mert akkor van esély 9-ig végezni, biztos látjuk majd egymást és remélem mosolyogsz majd!!! (na jó, néhány örömkönnycsepp engedélyezve van :-)
3074. csillag80 (válaszként erre: 3073. - Eroka81)
2010. nov. 21. 17:31

Mindent lehet, a beülti olyan, mint az inszem, se szuri, se semmi nincs, csak visszaadják a picurikat, kicsit feküdni kell és kész. Hányra mész? Jól emlékszem, h. a délutáni körben vagy? Sajnos akkor nem "találkozunk".

Ami a munkát illeti, csüt. semmiképp ne menj dolgozni, pont az a nap lesz a beágyazódás napja. Szerintem a héten maradj otthon, de az utána levő héten is csak úgy dolgozz, hogy az utazgatást valaki más oldja meg! Minden jót holnapra, majd jelentkezz!

Ja, megcsináltad a sütit? Én ma csináltam egy adagot, jó lesz a héten mhelyen eszegetni.

3073. Eroka81
2010. nov. 21. 16:33
Bocs, ha hülyeséget kérdezek... Beültetés előtt lehet enni, inni ugye?
3072. Eroka81
2010. nov. 21. 15:15

Hát sajnos tényleg sokan vagyunk :-(


Én gondoltam, a beülti után egy hétig otthon leszek... hát nem tudom, lehet el kéne mennem még egy hét táppénzre. Bár ülő munkát végzek, de néha a munkám miatt utaznom is kell (heti 1-2x). Most baromira nem tudom mit csináljak?! A munkahelyemen már azt hitték, hogy csütörtökön megyek dolgozni! :-(

3071. csillag80 (válaszként erre: 3070. - Eroka81)
2010. nov. 21. 14:20

BA........, millió bocs, Te is elsőre, jó??? Sokan vagyunk, sajnos :-(

Én otthon voltam tesztig, most is így lesz.

3070. Eroka81
2010. nov. 21. 13:32

Csillag, engem kihagytál a felsorolásból :-)


Prego, szorítok neked! Holnap ott leszek veled Tapolcán :-)


Lányok, beülti után ti mennyi ideig lesztek otthon?

2010. nov. 21. 11:27

En is kuzkodok a fefajassal....


Prego nagyon szoritok bizzunk a legjobbakban....mikor kellett volna megjonnie....teszten nem gondolokodsz??????

3068. csillag30
2010. nov. 21. 10:50
sziasztok nektek nem fáj a fejetek mert nekem szétesik:(
3067. csillag80 (válaszként erre: 3066. - 42726a6469)
2010. nov. 21. 10:12

Prego, ismerem az érzést,én is állandóan agyaltam, hiába mondják, hogy ne, akkor sem tud az ember mással foglalkozni. Nagyon-nagyon drukkolok, el sem hiszed, mennyire szeretném, hogy megint sikerüljön valakinek!!!! Leszámítva a közben spontán kismamikat, az utolsó siker Gabkáé volt, de neki első lombikkal, olyan jó lenne, ha követnéd!!! Na meg utána Kara, Mimike és Csillag30 is! Én meg bevállalom a második sikeres lombikot, már mondtam :-) Pontika meg megint újít a fagyasztott beültis sikerrel! Komolyan, ANNNNNNYIRA SZERETNÉM!!!! Nagyon drukkolok, gondolok rád, és gyere majd holnap!

Amúgy Betti inspirálására a férjemmel letöltettem a Titok c. filmet, hát a film maga nem érte meg a dvd-t alig bírtam végignézni, de próbálom csinálni, amit mondtak, nem csak a pozi tesztre (az előzőnél azt csináltam), hanem ikrekre "programozom " magam, hátha így a legnagyobb "csalódás" az lesz, h. "csak" 1 babó lesz. Csak sokszor bealszom rajta este.

3066. 42726a6469 (válaszként erre: 3065. - Hol a mano)
2010. nov. 20. 18:31

Én is mindig egyszerre kaptam,ráadásul még 1 oldalra is ugyhogy nyugodtan adjad!


Nagyon nem várom a hétfőt Csillag80 ahogy közeleg egyre jobban aggok és agyalok,persze tudom hogy pont ezt nem szabadna. De nehéz nem gondolni rá.

Bárcsak ezek a tünetek a terhesség miatt lennének. Én lennék a legboldogabb a világon!!

Csak olyan megszokottak ezek az érzések és ismerem már őket nagyon sajnos!

2010. nov. 20. 17:40
na jo megnyugodtam koszonom a gyors valszokat :)
3064. csillag80 (válaszként erre: 3059. - Hol a mano)
2010. nov. 20. 16:57
erre én is rákérdeztem, nyugodtan lehet egyszerre, én mindig egyszerre adtam, amíg a férjem bekeverte a gonalt, én benyomtam a másikat, egyik ide, másik oda, és az oldalakat cserélgettem. De érdkes, mert hiába cserélgettem, először csak a abal oldalt volt 3 tüsző, jobb semmi, és a végére is 5-2 volt az arány, ha jól emlékszem.
3063. csillag80 (válaszként erre: 3058. - Eroka81)
2010. nov. 20. 16:55

No problem :-)

Jaja, eredetileg én is dec. 3-ra számoltam, de el kell tolni, szinte most biztos, hogy dec.6 a leszívás, esetleg 7. Az első stimura rosszul reagáltam, akkor is ugyanígy jött meg és hétfőtől már stimu ment, de hétfő lett a leszívás, tehát 2 hét volt :-( Remélem most emelt adaggal indítunk.

3062. Eroka81 (válaszként erre: 3060. - Hol a mano)
2010. nov. 20. 16:54

Én is barnáztam elég sokáig, aztán amikor abba maradt, akkor meg fehér folyásom volt...

Én kb. a 4-5dik gonal után kezdtem érezgetni a petefészkem, de szerintem ez mindenkinél más.

3061. Eroka81 (válaszként erre: 3059. - Hol a mano)
2010. nov. 20. 16:52
Igen, egyszerre adtam be minkét szurit! Mindig Híradó után :-) Férjem összekutyulta, aztán egyiket jobb oldalra, másikat a másik oldalamba adtam egymás után. A fél gonapeptyl-t úgy saccra, a "gonapeptyl" írás "t" betűig nyomtam. A Gonal F-et mindig a bal oldalra szurtam, a petefészkem miatt (ugye csak a bal van).
2010. nov. 20. 16:24

Ja es meg egy mikor kezdtetek erezgetni a petefeszkeiteket....

A masik en meg mindig barnazgatok egy kicsit ...

2010. nov. 20. 16:05

Csajok ti egyszerre adtatok be a ket szurit....

Nekem azt mondta Cs doki delutan nyomjam a gonapeptylt, ezt is tettem aztan mikor felirtak a gonal F et azt is du adtam..........


ti hogy adtatok???

3058. Eroka81 (válaszként erre: 3057. - Csillag80)
2010. nov. 20. 15:40
Jaj, bocs, tényleg hétfő! Elfogy a szurid! Amúgy én is ugyanúgy voltam, mint most Te! Hétvégén jött meg, hétfőn mentem... Szóval hétfőn mész, akkor már a stimut nyomod, aztán pénteken uh, majd utánna héten kedden (nov. 30-án), aztán dec. 3-án leszívás... :-) Jaj, nem lehet, mert a két beülti között 3 hónapnak el kell telnie! Mindegy, akkor is 2 hét lesz a korkülönbség és kész! :-) Prego gyerekei és köztem 2 hét, köztetek meg 4 hét.. :-)
3057. csillag80
2010. nov. 20. 14:31

Prego, sajnos a mensi előtti és a terhességi tüntetek pont azonosak, engem a beágyazódás körüli görcsei tesznek bizokodóvá veled kapcsolatban.

Eroka, részemről nem is volt kedd a képben, mert már hétfőre sincs szurim, még holnapra van és kész. Kara és Csillag30 mennek kedden. Teljesen kiegyezek a 2 hét korkülönbséggel, legalább lesz, aki nagyon frissen szerzett tapasztalatot tud mondani :-)

3056. Eroka81
2010. nov. 20. 14:23

Jól vagyok, köszi! Nem fáj a pocim, a tegnapi leszívásból nem érzek semmit, nem is vérzek, úgyhogy jól vagyok!

Csillag, akkor hétfőn mész Tapolcára, nem kedden? Ha minden jól megy, akkor pont 2 hét lesz a "gyerekeink" között :-)

Prego, csak nyugi, minden rendben lesz. Már csak kettőt kell aludni :-)


Többiek? Csajok, jól vagytok?

2010. nov. 20. 13:34

De jó Eróka ez jó eredmény. Nekem pont eggyel több volt. 7-et szívtak le és 6termékenyült meg és abból ugye 3osztódott nagyon szépet. Lefagyasztani mi sem tudtunk.


Igen Csillag80 ideges vagyok kicsit az eredmény miatt. Régen izgultam már ennyire. A hasam fájdogál néha meg ugye normális esetbe most kéne megjönnie és előtte mindig szokott fájni a derekam és most is sajnos. Ezért félek nagyon!

3054. csillag80
2010. nov. 20. 13:29
ja, nekem megjött, VÉGRE, most szenvedek :-/
3053. csillag80
2010. nov. 20. 13:28

Sziasztok!

Eroka, az szuper eredmény, osztódjanak szépen! Hogy vagy, pocid jobb már?

Prego, mi a baj, ideges vagy az eredmény miatt? Mert azt elhiszem, de hamar itt lesz a hétfő, nagyon drukkolok Neked, érzel valamit?

Kara, Csillag30, növesztgessétek csak szépen a tüszőket.

3052. Eroka81
2010. nov. 20. 11:35

Ja, és hétfőn 11 órára kell mennünk! Olyan fura, 5 kicsikénk van!

Prego, nem akartalak "utánozni" csak így jött össze :-) Ha jól emlékszem, nálad is ilyen számok voltak, ugye?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook