Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » PRI Tapolca..ide járó meddőpárok tapasztalatai, eredményei fórum

PRI Tapolca..ide járó meddőpárok tapasztalatai, eredményei (beszélgetős fórum)


3351. a8972e6228 (válaszként erre: 3341. - 0debccb83e)
2010. dec. 15. 10:12

Az marha jó. :-( Tegnap hívtam őket,de délután már nem volt bent senki,majd most újra próbálkozom.

A veszprémi se jobb. :-(

3350. mimike23
2010. dec. 15. 10:05

Sziasztok.



18 termékenyült meg a 40-ből.Ugyanugy vagyok,most már ritkábban érzem a szurásokat,de nem lett semmi rosszabb eddig.Ha csak néha szurkál akkor még nem megyek be a korházba,csak ha azt érzem,hogy rosszabodna.Pénteken 11-kór lesz a beülti.

2010. dec. 15. 09:37

T doki megkerte a marciusi idpontot nekunk tudta hogy nem fogom megkerni en azt mondta meg lemondhatom majd....ne dontsek most hirtelen

de nagyon korainak tartom egyelore.....meglatom meg

most a mara koncentralok a tobbi eldol majd

3348. csillag80 (válaszként erre: 3347. - 0debccb83e)
2010. dec. 14. 21:28
tudom, és értelek. Majd azért kíváncsi vagyok, hány sejtesek azok a nem olyan jó minőségűek
3347. 0debccb83e (válaszként erre: 3346. - Csillag80)
2010. dec. 14. 19:32

:(

Azért ez nem túl jó hír. Tudom, hogy nekünk ott van mind lefagyasztva, a "jó minőségűek" is, csak nekünk Attila azt mondta, hogy nem lettek túl jók. Persze tudom, azért bízni kell benne, de azért nem olyan könnyű.

3346. csillag80 (válaszként erre: 3345. - 0debccb83e)
2010. dec. 14. 19:09
sajnos nem,pedig végig úgy érezte, igen, szurkált a hasa, meg ilyenek. (Tegnap óta nekem is szurkál, de ma már nem annyira.) De ez ne vegye el a kedved, amelyik felébred, ugyanolyan eséllyel indul, mint a friss, nekik a fagyasztott második körös volt minőség szempontjából, neked még ott az első is!!!!
3345. 0debccb83e (válaszként erre: 3343. - Csillag80)
2010. dec. 14. 18:58
Egyébként annak az ismidnek, aki szintén hiperstimus volt, és fagyikat ültettek be, neki sikerült?
3344. csillag80 (válaszként erre: 3342. - Hol a mano)
2010. dec. 14. 18:46
te jó ég....!
3343. csillag80
2010. dec. 14. 18:46

Na megint itt...


Kira, mire jutottál?


Kara, örülök, hogy azért elmentél T-ra és jelentkeztél itt is. Igazad van, hogy én papolok, aztán meg negatív vagyok, a tegnapom ilyen volt, ez van, hülye vagyok sokszor, de ma már jobb. Jogos a letolás, igyekszem kompenzálni :-) Ha pozit tesztelek, mész következőre, megígéred???? :-)

Miben maradtál a dokival? Amúgy a genetikai hiba egyáltalán nem biztos, nekünk 10-ből 2, majd még egy termékenyült meg, a biológus Attilával beszéltünk, h. miért, ő azt mondta, éretlenek voltak a petesejtek, de nagyon, korábban már írtam. Neked meg 1 petefészekből lett 18, ilyenkor is lehet ilyen.

Tanács mindenkinek: ne féljetek kérdezni a biológustól, mert minket megnyugatott a tény, hogy most egy kicsit gyakorlatilag elszúrták a stimut. Nem jó, de biztató, hogy attól még lehet rendben a következő ( mármint a köv. gyerkőcnél :-)


Mimike, ezen még ne parázz, ha rosszul vagy, irány a kórház, Pontikát is elengedték beültire, csak nem volt értelme, de egy ismerősőm 43 petesejttel beülti után került kórházba, bármi lehet. Az is, hogy Te jól viseled, és otthon "kikezeled" magad, mint Kara.


Eroka, köszi, úgy lesz!!!

Pontika, köszi neked is, majd igyekszem.


Csajok, nem adjuk fel, oké???? Sajnos most már majdnem mindenki tudja , milyen ez a fajta csalódás (hát az inszemes ehhez képest semmi) de akkor sem, és mindenkinek lesz kisbabája/babái!!!

puszi!

2010. dec. 14. 18:41

Mimike volt egy csaj mellettem embrio transzferkor 54 petesejtet szivtak le neki es visszakapta oket :)

fekudjel minnel tobbet fajdalomcsillapitot be lehet venni, nekem akkor kezdett jobb lenni es csokkeni a hasam amkor mar egy kicsi kavet is ittam mert akkor tobbet pisiltem is.

A feherje tenyleg kulcs fontossagu, en virslit virslivel es sajttal ettem szinte no kenyer egy hetig , mindent tej es hustermekkel probaltam bevinni.

szoritunk figyelj magadra, mi meg melletted vagyunk pussz kara :)

2010. dec. 14. 18:27
Ja, Kirababa5, én úgy tudom, hogy Tapolcán bezárták a nőgyógyászatot (pénz hiány vagy mi miatt), nekem a Török doki azt mondta, ODA SEMMIKÉPP NE MENJEK, mert csak kb 1,5 nőgyógyász van aki ott dolgozik. :-/(mert át akartam kérni magam oda, mikor hiperstimus voltam)
2010. dec. 14. 18:21

Kara, Csillag30 nagyon sajnálom... nem tudok mit mondani. Hihetetlen, hogy senkinek nem sikerül. :( Másodszorra már sikerülnie kell, nem hiszem el, hogy ilyen szerencsétlenül alakul mindenkinek! Szerintem a másodiknál már több az esély, mert addigra a doki is kitapasztalja talán, hogy kinek milyen adag cuccra van szüksége. Reméljük.

Köszi, hogy szurkoltok nekem, de nem nagy reményekkel állok neki, azért fagyival kicsi az esély. :( De persze meg kell próbálni, különben semmi értelme nem lenne a sok kínlódásnak.

Mimike, nekem is így kezdődött sajnos, a leszívás utáni reggel (olyan 4-5 óra között) kezdtem érezni a szúrást a mellkasomban, dél körül már alig kaptam levegőt és este 10-kor mondtam azt, hogy akkor most kórház, mert megfulladni azért mégsem akarok. Természetesen a folyadéktól volt, ami a mellkasomban volt. De az másnapra elmúlt magától, csináltak egy csomó röntgent a tüdőmről. :S Kívánom,hogy veled ne ez legyen, de ha te is ezt érzed, jobb helyen vagy a kórházban, lehetőleg valami megyeibe menjél, ahol már találkoztak hasonlóval, én egy kis kórházba mentem, de mentővel átvittek a megyeibe, mert ott vannak profi dokik.

Csillag80, remélem hétvégén meglepsz minket egy pozitív teszttel, már csak benned van reményünk... szóval hajrá, drukkolok nagyon!

Puszi

3339. Eroka81
2010. dec. 14. 17:13

Csillag30, Kara! Nagyon sajnálom csajok! :-( Most már tényleg sikerülhetne már valakinek! Mindennek meg van az oka, hogy miért nem sikerült. De tudom, hogy ez titeket nem vigasztal. Lányok, én veletek vagyok, tudom mit éreztek, de légyszi, ne adjátok fel!!!!


Mimike! Ha nem leszel rosszabbul, akkor szerintem nem marad el a pénteki beülti. Most aztán tényleg nyomasd magadba a fehérjét, meg a sok-sok folyadékot (még ha nem is kívánod, de muszáj). Ha gondolod, megadom az itteni dokim telefonszámát, bármikor hívhatod, ha baj van... de ne legyen.


Kira! Ne légy elkeseredve, de hát sajnos előfordul, hogy nem sikerül elsőre. Itt sajnos lassan mindenki a második kört kezdi (vagy már a második körben van).


Csillag80! Szoríííííííítok!!! :-)

Aztán Pontikának is szorííííííííííítok! :-) Utánna meg Ti szorííííííííítatok nekem... úgy január végétől :-)

2010. dec. 14. 16:14
Olyan rossz,hogy senkinek nem sikerülnek ezek a beültetések. Én már teljesen el vok keseredve,pedig még az első elött állunk. :-(
3337. mimike23
2010. dec. 14. 16:04
Akkor szerintetek elmarad a pénteki beültetésem?
2010. dec. 14. 15:55

UUUUUUU Mimike nagyon sajnalom, piszok rosszul lehetsz, szerintem menj be a korhazba ha nem erzed jol magad, hamarabb kapsz infuziot, hamarabb csokkenek a tunetek. Kitartast.


Csillag 30 egy cipoben jarunk, nekem se sikerult. Leültetett T doki beszelni mert nagyon ki akartam iszkolni latta, rajtam szerintem hogy ez a viszont nem latasra lesz reszemrol....elmagyarzta mi lett az embriokkal feladtak...ez termeszetes szelekcio ami nem fejlodott az valoszinu genetikailag hibas volt szoval 15bol 2 fejlodott elfogadhatoan, akkor kb 13 lehetett genetikailag hibas....ez egyre jobb igy reszunkrol


Pontika le se sz....d kinek milyen a hangulata Tapolcan a tobbit priviben inkabb...kapd vissza oket es dedelgesd a pocid szoritok, amugy az embriotranszferes szeriabol egy csajnak lett pozi a tesztje - fagyasztott babakt kapott, a tobbieknek akik frisset kaptunk azoknak mind negativ volt. Ez lebegjen elotted van eselye az eszkimoknak. puszi .


Csillag 80 annyi szentbeszedet tartasz itt nekunk aztan most akarod feladni...helyette inkabb jo peldat kene mutatni szepen egy pozi tesztel....:) mit szolsz, na akkor hinnek a dolognak es talan nekivagnek egy 2ik kornek is.


Nem tudok mindenkit felsorolni de kitartast mindenkinek.

megyek lefekszem egy kicsit szar nap volt a mai.

pussz mindenkinek Kara

3335. a8972e6228 (válaszként erre: 3334. - Csillag80)
2010. dec. 14. 15:45
Köszi a segítséget. Fel is hívtam őket,de már senki nincs bent,úgyh.majd holnap reggel újra telefonálok. Ha sokára kapnék időpontot,akkor felhívom Cs.dokit.
3334. csillag80
2010. dec. 14. 15:26

Kira!!!

Tapolcai Kórház Egészségügyi Nonprofit Kft.

cím: 8300 Tapolca, Ady E. u.1-3.

Tel.: 87/411-655

Fax: 87/511-087

E-mail: info@tapolcakorhaz.hu

3333. Eroka81
2010. dec. 14. 15:20
később még írok... mimike kitartás
3332. csillag80 (válaszként erre: 3328. - A8972e6228)
2010. dec. 14. 15:20
hát azért mondta, mert tudja, hogy ott 20 évesen kell kezdeni ha 25 évesen akarsz gyereket. Nem tudom, lehet, hogy Tapolca is megcsinálja ám, fogalmam sincs, de neten tuti fent van a telszámuk
3331. Eroka81 (válaszként erre: 3327. - Mimike23)
2010. dec. 14. 15:19
Igyál sok-sok-sok folyadékot, de ha estére rosszabbul leszel irány a kórház!!!!
3330. csillag80
2010. dec. 14. 15:19
úristen ,Mimike, az nagyon durva. továbbra is: nagyon sookat igyál, ha bírsz, egyél fehérjét, és ha rosszabbodik, hányás, légzésproblémák, azonnal kórház!!!! a hasad szurkál csak , vagy a mellkasod???? a has oké, fájni fog, de csitul majd, a mellkas nem oké, azzal doki. nézd meg a zárójelentést, rajta van, milyen tünet esetén kell orvoshoz fordulni, de akkor rögtön kórház!!! írj maj, mi van veled!!!!! és jobbulást!
3329. a8972e6228 (válaszként erre: 3327. - Mimike23)
2010. dec. 14. 15:18
40? Te jó ég. az nagyon sok.
3328. a8972e6228 (válaszként erre: 3326. - Csillag80)
2010. dec. 14. 15:17

Akkor nem tudom,hogy miért mondta T doki,hogy ne a veszprémibe menjek. :-( Már tök elegem van belőlük.

CS.dokiról csak jót hallottam,kár,h.nem hozzá kerültem.

3327. mimike23
2010. dec. 14. 15:14
lányok tul vagyok rajt,40 petesejtett szivtak le.Most érzem azt,hogy szurkáll a mellkhasam.Szerintetek mit csináljak?
3326. csillag80
2010. dec. 14. 15:10
hm, már ment. Az nem baj!!!! hogy nem hozzá jársz, nehéz csak hozzá járni, csak 2 nap rendel. nem lesz gond, de területileg vp-i kórházhoz tartozol, máshol csak protekcióval csinálják meg
3325. a8972e6228 (válaszként erre: 3324. - Csillag80)
2010. dec. 14. 15:07
Köszi,de az meg van. Csak nem akarom felhívni,nehogy gond legyen,hogy nem hozzá járok a kaáliba.
3324. csillag80 (válaszként erre: 3321. - A8972e6228)
2010. dec. 14. 14:59
Cs. doki tel. szám van, priviben, jó?
3323. csillag80 (válaszként erre: 3322. - Csillag30)
2010. dec. 14. 14:59

Bakker Csillag, én ezt nem hiszem el!!!!! Komolyan annyira bíztam a te 8-askáidban, a hasgörcseidben, annyira drukkoltam!!!!!

Össze fogod szedni magad, hidd el, nincs vége semminek, tudom, milyen érzés :-( sajnos átéltem. Nem tudok mást írni neked, mint amit másoknak írtam eddig, akik kérdezték, hogy lehet ezen túllépni: nekem 1 hónapba telt, bevallom, addig csak gépként csináltam, amit kellett, de ahogy megjött a köv. mensi és kérhettem az időpontot, visszatért belém az élet, számoltam vissza a napokat, mikor mehetek újra. Így lesz veled is, hidd el, most nagyon nehéz, tudom, főleg karácsony előtt, de túl fogsz jutni rajta.

Írj, kérdezz, ha segíthetek valamiben!!!

3322. csillag30
2010. dec. 14. 14:08
Bocsi hogy most jövök de nem volt erőm.Vége mindennnek nekem már nem lesz boldog karácsonyom vissza kell zökkennem a hétköznapokba.Minden jót másoknak.sziasztok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook