Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » PRI Tapolca..ide járó meddőpárok tapasztalatai, eredményei fórum

PRI Tapolca..ide járó meddőpárok tapasztalatai, eredményei (beszélgetős fórum)


11841. Jucus82 (válaszként erre: 11821. - Herzi)
2016. okt. 11. 22:01
Nekem szerdai napon volt a leszívás. Következő hétfőn a beültetés. Igaz nagyon-nagyon hosszú volt az az 5 nap, de megérte. :)
11840. Jucus82 (válaszként erre: 11823. - Almahalacska)
2016. okt. 11. 21:59
Szia, nekem december közepén volt missed ab-om a 9. héten. Az orvos nekem is azt mondta, hogy ha a műtét után megjön, mehetünk a fagyasztottakért. Január végén jött meg. Márciusra volt támogatott időpontunk, arra mentünk következőnek. De nem használtuk fel a fagyasztott beültetésre, hanem teljesen új stimu volt. Jelentleg a 32. hétben járok.
11839. Henamilla (válaszként erre: 11837. - 67065d8ab8)
2016. okt. 11. 20:26
Szia,hogy van ez az akcios lombik?A fizetos lombikra is fel kell iratkozni?Vagy,amikor szeretnenk,akkor ciklus elejen telefonalok?Mi most csak fizetosre mehetnenk,a tb-s idopont jovo majus.koszi
11838. Frityikum (válaszként erre: 11837. - 67065d8ab8)
2016. okt. 11. 14:07
Köszönöm a választ :) Írtam privát üzenetet :) Amúgy Vas megyéből mennénk, és Kaposvár eléggé messze van... Mindenféle költségnek utána néztünk, plussz a tapolcai benzinköltségeket, és az oda-vissza utakra szánt időt is figyelembe vettük, mielőtt belevágtunk volna. (illetve csak bele akartunk vágni...) Sajnos Kaposvár jóval messzebb van nekünk... :( Ajánlotta még ismerős Budapestet is, de ugye az meg mégmesszebb van. Plussz a tényleges leszívás, beültetés procedúránál nem tudnék hazaautózni, meg utána vissza, hanem célszerű lenne ott aludni. No, erre meg aztán végképp nincs anyagi keret... Nagyon bízom, hogy valahogy sikerül Tapolcára bekerülni... :/ Tudtam, hogy nem egyszerű, ezért is készültünk előre az általuk elfogadott vizsgálatokkal, hogy legalább ezzel ne menjen az idő. Visszük a leleteket, és kész...
11837. 67065d8ab8 (válaszként erre: 11836. - Frityikum)
2016. okt. 11. 13:31
Szia. Én is Tapolcàra jàrtam. Akkoriban mi is sokat vàrtunk a konzultàcióra. Mivel novembertől csak itt marad meg az akciós 195-ezres lombik ezért vannak ennyien. Nem tudom hol laksz de teljes meggyőződéssel ajànlom a Kaposvàri Kaàlit!! Szerintem jobbak ott a kilàtàsaid:-) . Egyébb infókat priviben ha érdekel.
11836. Frityikum
2016. okt. 11. 12:06
Sziasztok! Új vagyok itt, ma jelentkeztem (volna be) Tapolcára, de sajnos nem kaptam időpontot... A páromnál nagyon kevés spermaszám miatt rögtön lombikot javasolt neki a dokija. (Nekem már van egy 10 évesem, akit közösen nevelünk, és aki velünk együtt alig várja már a kistesót). Szóval érdeklődtem már mailben, megkaptam a vizsgálatok listáját, amiket elfogadnak, ezek közül néhányat már meg is csináltattunk. Kezünkben az eredmény. Azt is mailben írták, hogy a ciklus elején kell bejelentkezni. Ezt ma meg is tettem, szombaton volt az első nap, így ma reggel - gondoltam én - megkapom az első időpontot, de nem így történt... Azt mondták a recepción, hogy sajnos 31-én kellene mennem, de az nem munkanap, úgyhogy ez a hónap ugrott. Mondom, semmi baj, egy hónap nem a világ, akkor a köv. ciklus első napján kérek majd időpontot. De akkor jött a "feketeleves", mert azt mondta a hölgy, hogy nagyon kevés új párt tudnak felvenni, mert nagyon kevés a hely, és ezek a helyek is hamar betelnek, így nem garantálja, hogy a következő hónapban, vagy az azt követőben egyáltalán konzultációra eljutok... Most ez tényleg komoly??? Én tudtam, hogy van várólista, de azt hittem, hogy konzultációra azért csak be lehet jutni, ahol valszeg megállapítják, hogy tényleg a spermaszám az indok (már 1,5 éve járunk dokihoz, minden más ok, csak ez nem, ezt is "kezelték" vitaminnal, gyógyszerre, de nem jutottunk eredményre). Szóval azt hittem, megállapítják, hogy igen, ez a baj, aztán max azt mondják, hogy sajnos sokan vannak, így mondjuk 2017. májusában menjünk vissza, és akkor kezdjük meg a stimulációt, stb... De hogy eleve bejutni se lehet... Vannak erre vonatkozó tapasztalatok?
11835. Kitti92
2016. okt. 10. 09:54
Sziasztok! Már rég jelentkeztem. Sajnos meg mindig nem sikerült :( gőgös dokihoz járok. 2 hete volt a leszívásom.40 tüszőt szívtak le, de egyikben sem volt petesejt... most rövid protokol lesz. Volt már ilyen valakinek? Novynette fogigátlót írt fel azt kell beszednem és a vérzés 2. Vagy 3.napjától indul a stimu... pcos-es vagyok ez miért jobb mint a hosszú protokoll? A doki annyit mondott h evvel elkerülhetőbb a túlstimu... előre is köszi! Mindenkinek további sok sikert!!!
11834. almahalacska (válaszként erre: 11832. - Sampler12)
2016. okt. 9. 12:47
Szia! Az első 2 spontán terhesség után 2 évig semmi. Ezért, meguntuk a várást.
11833. Babett82
2016. okt. 9. 07:55

Sziasztok!

Megmaradt 57 db Profertil kapszulánk eladó!

11832. sampler12 (válaszként erre: 11830. - Almahalacska)
2016. okt. 8. 13:46
Miért kell lombik, ha spontán is teherbe tudsz esni?
11831. sampler12 (válaszként erre: 11830. - Almahalacska)
2016. okt. 8. 13:44
Mi már feladatuk. Egy gyerek már van, első lombikbol. A második nem akar osszejonni, 5 lombik, 2 missed ab, a 11. és a 8. héten. Amúgy minden rendben mindkettőnknél. Immunológia genetika, inzulinrezisztencia, minden. De már anyagilag és lelkileg is elég volt.
11830. almahalacska (válaszként erre: 11829. - Sampler12)
2016. okt. 8. 12:04
Méh vizsgálatom nem volt. A megtapadással nincs gond, ezért szerintem mindegy, hogy hánynaposan teszik vissza. Köszönöm, majd valamit próbálunk tenni. Ti hol tartotok?
11829. sampler12 (válaszként erre: 11827. - Almahalacska)
2016. okt. 7. 12:58
Hát, akkor máshova nem nagyon tudsz menni. A sejtvizsgálatot Tapolcán nem csinálják, úgy tudom. Méhvizsgálatod is volt? 5 napossal nem próbálkoztak? 3 nap után sok embrió megállhat a fejlődésben.
11828. almahalacska (válaszként erre: 11826. - Herzi)
2016. okt. 7. 12:39
Igen, próbálunk gyorsak lenni, csak már nincs sok lehetőség hogy milyen vizsgálat kellene még. Addig kár "elpazarolni" a fagyi babákat amig nincs ok. De ha más nincs akkor természetesen amíg van, addig próbálkozunk. Új lombiknak már nem indulunk neki...
11827. almahalacska (válaszként erre: 11824. - Sampler12)
2016. okt. 7. 12:37
Igen már mindenhol jártam és persze minden vizsgálati eredmény negatív. Az orvos sem tudja mi a baj. 13 petesejtet szívtak le, ebből a 3. napra 10 osztódott tovább. 2 beülti, 1 maradt. 8 fagyasztóba. Ebből azt gondolom, hogy nem a sejtekkel van baj. Vagy? Most nk sejt vizsgálatra gondolunk, hogy azt még megcsináltatjuk.
11826. Herzi
2016. okt. 7. 09:01
Nem estem át ilyenen de szerintem vizsgáltasd ki, és minél előbb menj a következőre. Állítólag a stimut jó fél évig jegyzi a szervezet, és könnyebb a teherbeesés.
11825. Nina038 (válaszként erre: 11824. - Sampler12)
2016. okt. 6. 21:16
Pont ezt szerettem volna kérdezni én is. Szerintem érdemes utánajárni mi okozta, hogy a következő alkalommal már minden ok legyen.
11824. sampler12 (válaszként erre: 11823. - Almahalacska)
2016. okt. 6. 19:54
Voltál immunológiai és genetikai vizsgálaton?
2016. okt. 6. 16:07
Sziasztok! Ritkán szólok hozzá a dolgokhoz, de most kérdésem lenne felétek. 2 spontán terhességem végződött vetéléssel és a az első sikeres lombik után is elvetéltem a 10. héten. Ez 3 év alatt történt. Van 8db fagyasztott bébim, viszonylag frissek. Szerintetek mennyit érdemes várni a visszaültetésig missed ab után? Egyből mehet a következő menszeszkor, vagy inkább pihenjen a szervezet? Aki ilyenen átesett, annak várom a tapasztalatait és sikerességi arányait. Az orvosom szerint egyből mehetek, bármikor megcsinálják. Csak a ti véleményeitekre is kíváncsi vagyok. Előre is köszönöm!!!
11822. Vicca82 (válaszként erre: 11821. - Herzi)
2016. okt. 6. 14:59
Hetfon vagy kedden szerintem.
11821. Herzi
2016. okt. 5. 16:40
Kérdés...az embriót, embriókat leggyakrabban 2-3 naposan ültetik, adják vissza. Mi van ha csütörtökön van a megtermékenyítés, és szombat-vasárnap 2-3 naposak? Akkor is van beültetés?
11820. E....
2016. okt. 5. 12:34
Sziasztok. Néha néha visszatérve olvasok,nekem annó 2lombik sem sikérült. Elváltam van 2gyermekem a mostani férjemnél találtak problémát.Másfél éve probálkozunk és még mindig képtelen vagyok feladni h egyszer talán lesz közös babánk😀. Lombik után bevetettem a gyógyszert a Profetilt is semmi eredmény😕.pedig én vagyok az a nő aki egyből teherbe esik,és látva csodát nemsikerül. Tapolcán erre azt mondták amikor otthagytuk őket h ezért nem kell párt cserélni😞néztem is furán. Ennek ellenére hiszem h egyszer eljön h még is sikerűl spontán teherbeesnem. Mert tudva tudván csak 1kell,és olyan nincs h nem sikerűl csak idő kell. Ha több év kell hozzá akkor is kivárom. Szóval olyan nincs ebben a témában h engedjem el,nem is kell én sem tudom elengedni pedig van 2gyerekem. Majd jön amikor jönnie kell. Én itt nagyon drukkolok mindenkinek.Nagy kitartás van bennetek,én nem tudtam tovább csinálni. Csak bízni,és hinni tudok☺
11819. Herzi (válaszként erre: 11815. - D3dd65eb59)
2016. okt. 4. 09:37
köszi szépen:) de ne töröld magad, azért vagy te is itt amiért mi! Visszavárunk téged is, Hapzi-t is.
11818. slg18 (válaszként erre: 11816. - D3dd65eb59)
2016. okt. 3. 20:43

Igen, láttam a korábbi hozzászólásaidat is, ezért sem értettem mi történt...?


Mindenkinek nehéz feldolgozni a sikertelenséget, lelki szinten sem vagyunk egyforma erősségűek.

Van aki jobban viseli a kudarcot, van aki kevésbé...


Nem kell emiatt törölnöd magad, nyilván nem véletlenül tévedtél erre fórumra te sem.


Sok sikert neked is!

11817. d3dd65eb59 (válaszként erre: 11809. - 5a419c4326)
2016. okt. 3. 19:03
Csak hogy tudd! Jó ideje olvastalak, drukkoltam neked, és megérintett amikor nem sikerült. Szerettem volna valami vigasztalót írni neked.. Nem sikerült. A te " kudarcodat" kivetítettem a saját félelmeimre... Sajnálom hogy nem értettük meg egymást, elnézést a bunkóért. Minden jót neked!
11816. d3dd65eb59 (válaszként erre: 11810. - Slg18)
2016. okt. 3. 18:58
Építő, segítő de mindenesetre jó indulatú kommentből indult, nagy ölelléssel a végén. Biztosan olvastad, azt is hogy többször próbáltam megértettni magam. Mert ugye vissza olvastad? Nem várok választ, nem kell. Törlöm magam. Sok sikert neked!
11815. d3dd65eb59 (válaszként erre: 11811. - Herzi)
2016. okt. 3. 18:49
Köszönöm neked! Igazad van hogy nem szabad így viselkedni, még akkor sem ha... Segítségért, támaszért jöttem erre a fórumra. Talán rosszul félreérthetően fogalmaztam, ami lehetőséget adott annak a kiforgatására. Kedves lány lehetsz, nagyon jól estek a szavaid. Köszönöm mégegyszer. Sok sikert neked és természetesen a többieknek is. Nem zavargok itt tovább, talán nem vagyok ide való.
11814. bagica81 (válaszként erre: 11812. - Vicca82)
2016. okt. 3. 17:51
szia! A Profertil-ben én nagyon bízok és szerintem, nálunk is az volt a kulcsa a sikeres lombiknak..szóval hajrá Nektek és remélem, spontán összejön a baba!:)
11813. Vicca82 (válaszként erre: 11806. - 5a419c4326)
2016. okt. 3. 14:12
Nekem sikerult ugy csinalni hogy nem tudtak a munkahelyemen, es orulok mert ugy erzem nem birtam volna hallgatni a vigasztalo szavakat ahanyszor nem sikerult. Nekem konnyebb volt egyedul feldolgozni a kudarcokat es az egesz helyzetet..egyebkent en a mai napig ugy vagyok vele (bar egy baba mar van) hogy nyilvan nem vagyok folyton osszetorve, elem az eletem, de valahanyszor egy ujabb ismerosom jelenti be hogy babat var, sirni tudnek. Olyankor ugye elojonnek az erzesek hogy nekunk miert nem megy igy mint masoknak.. de nem adjuk fel. Az elso baba mar megvan es lesz kistesoja is!
11812. Vicca82 (válaszként erre: 11798. - Bagica81)
2016. okt. 3. 14:01
Aranyos vagy hogy kerdezed. Parom egy honapja szedi a profertilt. Meglatjuk. Marciusra van oep tamogatott idopontunk lombikra. Majd elotte ranezunk javult e az eredmenye. Ha nem javul semmit akkor bevallalok meg egy lombikot hogy legyen kisteso. De bizunk benne hatha spontan.. :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook