Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Praktizáló természetgyógyászok fórum

Praktizáló természetgyógyászok (beszélgetős fórum)


2020. dec. 23. 18:47

Milyen panasszal fordultál hozzá? Tudott segíteni?

Ez Budapest vagy valamilyen nagyváros?

Köszi előre is.

5. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 22. 15:06

Amennyiben ezzel akarsz foglalkozni profi szinten nem árt, ha "alapozásnak" elvégzel egy egészségügyi főiskolát. Ez követően keresd meg a legjobb természetgyógyász képzési helyet.

Legyél osztályelső elméleti és gyakorlati tantárgyakból is.

Válassz egy fő szakterületet és képezd abban magad folyamatosan, ha kell külföldön, elsősorban Kínában.


Nyiss egy rendelőt és dolgozz sokat becsületesen.

Amennyiben mind ez megvan, akkor elégedettek a betegek, főállásban "betegre" dolgozhatod és keresheted magad. A jó természetgyógyászra volt és van igény.


Gyorstalpaló iskolákkal, félművelten nincs helyed a szakmában, mert csak ártasz. Remélem ismered az alapelvet, hogy ne árts !

4. globus (válaszként erre: 3. - Havanesekutyus)
2020. dec. 22. 15:04
Azt gondolná az ember, hogy a "régiek" meggyógyulnak...
2020. dec. 22. 14:49
Én elsőkézből nem tudok infót adni, de akihez én jártam, reggeltől estig dolgozik, egymásnak adtuk a kilincset. Új pácienst nem is fogadott már.
2020. dec. 22. 14:02
Nem hiszem, hogy bárki is főállásban csinálja, vagy ha igen, azért, mert (egyelőre) nincs lehetősége mellette valami mást is csinálni. Az ilyesmiből nagyon vékony zsíros kenyérre futja, ha futja, mikorra kifizetné az adókat és a rezsi-költséget, egyebeket.
2020. dec. 22. 11:17

Praktizáló természetgyógyásztól szeretném megkérdezni, hogyan képezte magát, mióta csinálja, mennyire elégedett a választott szakmájával és főállásban megél-e belőle?


Előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook