Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pozitív gondolkodás, a vonzás törvénye alkalmazása a mindennapokban fórum

Pozitív gondolkodás, a vonzás törvénye alkalmazása a mindennapokban (beszélgetős fórum)


1 2
10. AndR3a
2011. szept. 6. 15:34
Köszönöm mindenkinek hogy ilyen gyorsan írtatok! :)
9. AndR3a (válaszként erre: 6. - D43485a76e)
2011. szept. 6. 15:32
Kedves Molyírtó! lehet, hogy 160 ilyen témájú fórum van, de az biztos, hogy ez az egy csak is az enyém. Elolvastam azokat is és mégis úgy éreztem, hogy kell nyitnom egy újat. Ha nem tetszik, nem kell itt lenned! További szép napot kívánok Neked!
8. 53dfddad18 (válaszként erre: 1. - AndR3a)
2011. szept. 6. 15:29

Mindig mindenben megteszem a tőlem telhetőt, vagy legalábbis az elvárhatót.

Ha ezek után mégsem jól alakulnak a dolgok, akkor elmondhatom, hogy én megtettem a tőlem telhetőt, vagy legalábbis az elvárhatót.

Nem rágódom a múlton a és a megváltoztathatatlanon, előre nézek, hiszen csak a jövőbeli dolgokra lehet befolyásom. Ha problémám van nem sopánkodok rajta, hanem keresem a megoldást.

2011. szept. 6. 15:27

Sziasztok!Fontos,hogy értékeld magad,igen is érdemes vagy a jóra,fontos,hogy magadhoz mérj.Én 27 évig voltam pesszimista egy éve vagyok optimista néha hajlamos még a másik oldalra,de párom,főnököm...nem enged..A környezetemre is hatottam,szépen lassan megváltoztak.

Nehéz volt-e nem tudom én semmi videót nem néztem,csupán csak kaptam egy nagy pofont és azóta önző lettem és nem hagyom magam,de boldog....Minden sikeres ember önző de ez nem feltétlen eredményezi,hogy rossz és gonosz ember.Nem feltétlen kell eltaposni senkit sem,csak éppen tudni kell ha le ültél meg rázni magad van kiút mindenből.Lehet hisztizni kétségbe esni én is szoktam,rá x időre viszont már röhögök,ki röhögöm a rosszat az erősebb én vagyok én nyerek ennyi.Megpróbálni tönkre tenni?lehetetlen,soha többet mert nem hagyom magamat.Titkom nincs,magamat szeretem a legjobban talán csak ennyi.

6. d43485a76e (válaszként erre: 4. - Valika46)
2011. szept. 6. 15:22

Figyelj!

Kb. "160" ilyen témájú fórum van.

Már nem tudom, hogy melyikbe írjak.

2011. szept. 6. 15:18

szia drága

hol is kezdjem, átlagos emberi életet éltem, sokáig keresgettem , merre van az előre, miért is élek?


Ma már tudom,


jó dolog hogy rájöttél, hogy a 20 éves korod elött szerzett tapasztalatok ( ha nem a javadat szolgálják) meg lehet változtatni.


sok féle segitség áll rendelkezésedre, könyv, cd, film


de neked kell megtalálnod azt az ösvényt ami téged elvisz a "boldogság" ba, ami benned van.


ne aggódj mert az önfejlesztés egy életre szóló feladat


minden nap új élet ez a lényeg...


ami fontos MAGAD megszeretése

a múlt elengedése, mindenkinek minden megbocsájtása....


csak izelitő


és egy javaslat: nézd meg a titok c dvd-t

és addig (nézd,Halgasd) amig úgy nem ismered az abban hallotakat, mint egy zene számot.... amit már kivülről tudsz...


sok tanitó van remek cd-kkel amik szintén 3-4 hónapon beresztül minden nap 1x meghalgatásra ajánlottak, ha tartós változást akarsz elérni a saját fejlődésedben, mert jelenleg az EGO-d irányit téged, a feladat, a hatalmad vissza vétele



senki nem mondja, hogy egyszerü, de megy ha akarod.


Nekem OSHO tanitó hozta meg a lelki békét nyugalmat, ő vezetett rá a lényegre, de az ő nyelvezete nem biztos hogy most neked is már azt adja amit nekem.



ezek csak gondolatok, neked kell megkeresni a saját utad...


gyönyörü mert sok boldogságban lesz részed


Teréz krt 45 itt egy olyan könyvesbolt van

ahhol csupa önfejlesztő könyv van.


ötlet: bármelyik ami szimpi, tetszik, valahol nyisd ki , olvass el egy mondatot


ha érted, ha felkeltette az érdeklődésed, akkor érteni fogod, neked szól


ha nem fogott meg , tedd vissza


akkor nem vagy még azon a frekvencián , amin az iró


gondolj bele olyan vagy mint egy rádió

keresed az adókat, az adást, azt ami neked való

ami tetszik



ezt ugyan úgy frekvencia váltással éred el....


na de mára ennyi elég...

legyen szerencséd sikered

2011. szept. 6. 15:11
Sziasztok!! latom nem siet ide irni senki, ugy naggyabol eszre vettem, hogy messze nagyon kevesen irnak ide oszinten, vagy legfennebb hujeseget, mert abbol van eleg. Nos szeretnek en is tobbet meg tudni a pozitiv gondolkodasrol, bar csladom igen sokat int erre de sajnos hamar elhesegetem , s ujra negativon latok ....
3. ..Napsugár.. (válaszként erre: 1. - AndR3a)
2011. szept. 6. 15:08
Szia! Én az elmúlt években, folyamatosan csak a rosszra koncentráltam, így őszintén megmondva semmi jó nem is történt az életemben. Az elmúlt fél évben aztán sokat fordult körülöttem a világ... Engem is nagyon érdekel ez a téma, sokat olvastam róla, és érettségi előtt alkalmaztam is a gondolataim erejét:) Rettentően jól sikerült az érettségim, ami szerintem leginkább annak köszönhető úgy mindez nekem bátorságot és önbizalmat adott. Azóta a diétámban próbálom alkalmazni:))))
2011. szept. 6. 15:08

Nekem néha sikerül, néha nem. Valóban kell hozzá egyfajta feldobott lelkiállapot. Valami olyasmi, mint amikor szerelmes az ember.

Ezt tudatosan elérni nagyon nehéz, vagy csak rosszul csinálok valamit.


Tudom működtetni a Vonzás Törvényét, de nem minden esetben. Vannak kétségeim, amiken nem tudok túllépni, ezért bizonyos kérdésekben a negatívat vonzom.


De kérdezz még nyugodtan konkrét kérdéseket is, mert erről órákig lehetne írni így.

2011. szept. 6. 15:04
Szeretném megtudni Ti, hogy alkalmazzátok a pozitív gondolkodást, a vonzás törvényét a mindennapjaitokban. Tudatosan csináljátok, vagy csak egyszerűen ilyenek vagytok? Van itt olyan, aki régebben negatív volt minden téren, de sikerült ezen változtatni? Remélem ez lehetséges, mert én most eldöntöttem, hogy változtatni szeretnék. :) Előre is köszönöm a hozzászólásotokat, melyeket nagy szerettel várok :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook