Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pozitív a tesztem és 3 napja barnázok, mi lehet a baj? fórum

Pozitív a tesztem és 3 napja barnázok, mi lehet a baj? (tudásbázis kérdés)


2009. jún. 24. 15:29
első terhességem nekem is így kezdődött! Kb. 2 hétig tartott. Szép, mosolygós, értelmes nagy fiam, most 24 éves
2009. jún. 23. 16:51
Ne aggódj nekem is volt már ilyen a doki azt mondta,hogy a baba beágyazódásánál lehet ilyen,de azért vigyázz magadra ne cipekedj és pihenj sokat.
27. pmjudit (válaszként erre: 24. - Pmjudit)
2009. jún. 23. 14:36
Ja igen, azt nem is írtam, hogy végül 4150 g és 57 cm lett a kisfiam - és gátvédelemmel született:)))
26. Fabi
2009. jún. 23. 08:45

Nagyon köszönöm a bíztatásaitokat!

Az ember folyton tapasztal újakat.Remélem nálam is minden rendben van.

2009. jún. 23. 08:35
nekem a második terhességemnél volt ilyen barnázgatás de a védőnő annyit mondott ne emeljek meg vigyázzak magamra és nem is lett semmi baj végig vittem a terhességet és 4200g-mal meg is született kicsi fiam .pihenj sokat ne emelj ne idegeskedj örülj mindennek és elmulik a vérezgetés
24. pmjudit (válaszként erre: 20. - Fabi)
2009. jún. 23. 06:45

Ne izgulj, bár mintha magamat hallanám. Én is ittam egy pohár pezsgőt, mert azt hittem menstruálok. Pedig már a babus volt. Semmi baja nem lett:))


Az Uh egyértelműen kimutatja, hogy méhen belül van-e a terhességed. Tudom, most nehéz elhinni, de nem lesz semmig ond.

Látod milyen sokan írták, hogy hasonló gondjuk volt, aztán minden rendben lett.

Én 8 hetes terhes voltam,, mikor kiderült, éppen azért, mert volt vmiféle vérzéses-barnázásom.

Nekünk az első nagyon nehezen jött össze, a másodikért is küzdöttünk és nem hittem , hogy sikerült.


Egyet tudsz tenni, pihenj sokat - én szorítok Neked:))

23. Fabi
2009. jún. 22. 20:28
Nekem nem ilyen darabos, csak a beteten rendes sotetbarna folt van. Meg ma amikor zuhanyoztam, a vizben 2-3 pici haloszeru darabkak uszkaltak.
2009. jún. 22. 20:28
Nincs semmi baj, ez természetes, az első terhességemnél nekem is volt ilyen jó pár hétig.
2009. jún. 22. 20:25
NEKEM OLYAN KÁVÉZACCSZERŰ VOLT..SAJNOS ..AHOGY AZT A NAGYKÖNYVBEN IS MEGIRTÁK!
20. Fabi
2009. jún. 22. 20:22

Koszonom a biztatasotokat!

Az egeszben az a legmeglepobb, hogy mivel rendesen megjott a mult heten, nem is gondoltam, hogy terhes lehetek, csak amikor a hom nem akart lemenni - mint maskor 36,4-5 korulre, ill.jott ez a barnazgatas.

Ha a hom lement volna es nem barnaztam volna, nem csinaltam volna tesztet.

Most meg azon izgulok, hogy kb. 1 hete ittam 1 pohar pezsgot ,meg par korty bort...

...es Nektek mennyisegileg kb. hogy alakult a barnazas?( neha a barna picit sotetvoros)

2009. jún. 22. 20:19
SZIA LILLA!HOL VAGY ELVESZVE???
2009. jún. 22. 20:19
NEKEM IS EZ VOLT,AZTÁN MÉHENKIVÜLIM LETT..KIVETTÉK AZ EGYIK PETEVEZETÉKEMET..TAVALY OKTÓBERBEN
17. makrai.lilla (válaszként erre: 16. - Cepheus)
2009. jún. 22. 20:17
jaj..a méhen kivóli a legveszélyesebb én tuti ettöl félnék ,de sajnos ezt nem lehet elöre tudni kinél miért ez van,,,,
16. Cepheus (válaszként erre: 15. - Afb7c53ac0)
2009. jún. 22. 20:08

A méhenkívülinél pozitív marad a teszt, vetélésnél szintén még napokig, hetekig, a 4D meg nem érzékenyebb, mint a 2D, nem azért nem látják, mert 2D, hanem mert fiatal a terhesség.


Nekem volt 4 terhességem vérezgetéssel, ebből 2 vetélés, 1 méhenkívűli, 1 továbbvitt terhesség a mérleg.

15. afb7c53ac0 (válaszként erre: 12. - Cepheus)
2009. jún. 22. 20:05
Lehet. De én ezt tenném.
14. Mágika75 (válaszként erre: 1. - Fabi)
2009. jún. 22. 20:03

Szia!

2005 karácsonyán csináltuk a tesztet. Szép kétcsíkos lett. Aztán 3 hónapig(!) barnáztam/véreztem folyamtosan, majd a következő hónapokban folyamatos összehúzódásaim voltak.

Ezek után 2006.08.28-án (pont a kiírt napon) egészséges, gyönyörű GyöngyBabánk született.

Nyugi! Pihenj sokat!

Jó egészséget!

Mágika

2009. jún. 22. 20:02

szia!

Nem feltétlen jelent rosszat a barnázgatás.én a 12.hétig barnáztam a lányommal.nagyon meg voltam ijedve többször mentem ultrahangra.a baba jól fejlődött nem tudták honnan jön a vér.a dokim azt mondta lehet a felpuhult méhfalból,vagy a beágyazódás sortán keletkezhet vérömleny és az tisztulhat valamint a hormonok is okozhatják.nyugi.az uh.-on még korai volt ezért nem látszódott semmi:)

szorítok és írj,hogy mi a helyzet!

12. Cepheus (válaszként erre: 10. - Afb7c53ac0)
2009. jún. 22. 20:01
Sem a 4D UH nem mutatna semmit, sem az újabb teszt nem oldaná meg a kérdést.
2009. jún. 22. 20:00
Én az első 3 hónapban nem csak barnázgattam,hanem véreztem is.Most 13 éves lesz a fiam októberben.Pihenj amennyit csak tudsz, és szedj magne B6-ot.
10. afb7c53ac0 (válaszként erre: 1. - Fabi)
2009. jún. 22. 20:00

szia,

nem akarok találgatni, de néha a beágyazódás is járhat vérzéssel, lehet, hogy nálad a vér később távozott. Hormonális oka is lehet, olyat is hallottam, hogy valaki mentsruált, pedig terhes volt. Biztosat a dokik tudnak mondani + az ultrahangos vizsgálat. De ha nagyon-nagyon aggódsz, akkor csinálj még egy tesztet és esetleg menj el 4D ultrahangra. Hm?

2009. jún. 22. 19:56

Szia! Az UH nem árt, ne aggódj. A vérzés lehet progeszteron hiánytól, ezt a vérvételen látják és kapsz rá gyógyszert, a beágyazódástól, attól, hogy ilyenkor szokott megjönni, vagy attól, hogy nem sikerült a beágyazódás, illetve nem jól fejlődik az embrió. A méhen kívüli inkább később okoz vérzést, de sajnos az sem kizárható.


Mint látod, van a felsorolásban ilyen is, olyan is. Kívánom, hogy ártalmatlan oka legyen a vérezgetésnek, és maradjon meg a babád.

2009. jún. 22. 19:46

Pihenj sokat.

Nekem gyenge vérzésem volt napközben, éjszaka semmi. Elmúlt, de csak nem múlott mellfeszülésem. A férjem szülinapján csináltam egy tesztet - pozitív lett. A kisfiam 2 éves volt márciusban:)))

2009. jún. 22. 19:38
Remélhetőleg semmi gond, nekem is volt ilyen és ma már 21 éves a lányom. Uh csináltak ahol alig látták a babát, és kaptam gyógyszert vérzés csillapítónak. E vitamint, folsavat és már nem is emlékszem pontosan mit.
2009. jún. 22. 19:38

attól ne félj, hogy árt az uh!

nekünk volt időszak, amikor naponta többször is csináltak, és most is itt van az ölemben a makk egészséges lányom

az idegeskedés többet árt, inkább nézzék meg sűrűn és nyugtassanak meg


nekem nem volt ilyen barnázás, de több ismerősömnek igen, és nem lett utána semmi baj


Szóval ne idegeskedj és pihenj sokat!

2009. jún. 22. 19:35
mára már 2 éves ez is kimaradt
2009. jún. 22. 19:34
lemaradt 2 hétig
2009. jún. 22. 19:33
Szia!Nekem is megjött!Csak az volt a fura hogy hétig barna maszatom volt és feszültek a melleim!Először negativ majd pozitív lett a tesz!az egyik doki nem találta a petezsákot a másik viszont IGEN!!!Kaptam kúpot gyógyszert és hála minden oké mára már éves az én drága pici fiam!!!Én szoritok!!!
2. Christineee (válaszként erre: 1. - Fabi)
2009. jún. 22. 19:31
Szia! Az Uh nem szokott ártani a babának, és fontos hogy meglássák a dokik mi a helyzet . Pihenj sokat ha tudsz!!!
1. Fabi
2009. jún. 22. 19:29

Sziasztok!


Majus 13.-an megjott es 4 napig tartott a mensim. Majd a mensi utolso napjara ra 3 napra este barna folt volt a bugyimon. Akkor meg nem tudlajodnitottam nagy jelentoseget neki, de masnap este is volt a bugyimon es a furcsa az, hogy a hom visszament 36,9-re. A harmadik napon is volt barnazasom igy a kovetkezo nap reggel egy otlettol vezerelve csinaltam tesztet. ( mar fel eve probalkozunk). Pozitiv lett!!! Eletemben eloszor, annyira vartam mar! Ugyhogy ezerrel hivtam a nogyogyaszatot es soron kivul fogadtak. UH-n semmi sem latszott, de holnap es ra 2 napra vert vesznek, majd megint UH es akkor meglatjak, hogy mehen beluli vagy kivuli terhesseg. Kicsit aggodom, hogy mar 4 napja barnazok - ma kulonosen sok folyt ki- es aggodom, hogy eza sok UH nem art-e a kicsinek - ha egyaltalan meg nem veteltem el-. Kinek milyen tapasztalatai vannak? Mondjatok vmi biztatot, mert szetidegeskedem magam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook