Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Az egyik tesztem pozitív a másik negatív lett fórum

Az egyik tesztem pozitív a másik negatív lett (tudásbázis kérdés)


1 2
56. Dreamerlady (válaszként erre: 55. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 4. 15:41
Hát igen, sajnos 6-8. hét előtt korántsem biztos a dolog, míg nincs szívhang. Nem egyszerű sem a babatervezés, sem az első ultrahangig való várakozás.
55. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 54. - Dreamerlady)
2021. szept. 2. 19:13
Hát igen,amég az orvos nem állapítja meg,addig megy az aggódás sajnos😕
2021. aug. 31. 08:51
Jó kalandos volt, az már biztos. Örülök, hogy beköszöntött végül a pici. ☺️ Nem te vagy az első egyébként, akinek nem mutatja a teszt. Úgy látszik ez nem is olyan ritka, a kismama meg szegény falra mászhat a dologtól. 😬😬
53. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 52. - Dreamerlady)
2021. aug. 23. 12:00
Így van! Mikor már úgy voltunk vele,hogy akkor jegeljük ezt egy időre ,akkor érkezett meg. Igaz kicsit kacifántos úton tudtuk meg de a lényeg,hogy most itt van és erős mocorgos babóka🥰🙏
52. Dreamerlady (válaszként erre: 51. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 22. 11:27

Semmi gond, mi meg nyaralásban voltunk a férjemmel. ☺️☺️


Nagyon örülök neked!! Nagyon megérdemlitek a babát ennyi idő, és kezdeti izgalom után. ☺️


Milyen szuper, klassz, hogy már mocorog is és már a neme is sejthető. 😍


Akkor pont a “feladásnál” érkezett ezek szerint a pici?

51. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 50. - Dreamerlady)
2021. aug. 15. 20:52

Bocsánat,hogy eltüntem csak még mindig nagyon be vagyok zsongva🥰 igen már mocorog a drágám a doki azt mondta ,hogy nagyon gyorsan nő ,pénteken voltam uh-n eddig úgy néz ki ,hogy kislányunk lesz🥰🥰🥰

13 hónapja próbalkoztunk,úgyhogy most hatalmas az öröm!❤🙏 Mikor már kezdtük reménytelennek látni akkor jött a kis csodánk❤

50. Dreamerlady (válaszként erre: 49. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 29. 18:41

Jaj, de jó!! Gratulálok neked. 🥰🥰 És érzel odabent valamit?


Mikor mész majd legközelebb?

Meddig próbálkoztatok a picivel?

49. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 48. - Dreamerlady)
2021. júl. 28. 18:02
11.hét,pénteken leszünk 12 hetesek❤🙏 láttam a babót igen ,már most imádom egyszerűen nem tudok betelni vele ,pocaksimi beszélgetés minden is🥰 nem bírtam várni sem vettem már kis rugdalozót,persze csak fehér vagy világos szürke színben amég meg nem tudjuk a baba nemét🥰❤
2021. júl. 25. 11:40

Fantasztikus az egész!! Nagyon örülök neked, ez igazi siker story. ♥️♥️


És hanyadik hétben vagy most? Láttad a kis pöttöcske babádat az ultrahangon?

2021. júl. 25. 09:44
Már voltam azóta ,szerencsére minden rendben van továbbra is! Magán orvosnál maradok!❤❤
46. Dreamerlady (válaszként erre: 45. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 14. 21:02

Awww, annyira örülök!!! Gratulálok neked!! ♥️♥️ Szuper, hogy végig kitartottál és szereztél magán orvost. Csodás hír ez, vigyázz nagyon magadra és a picikédre.


Mikor lesz a következő vizsgálat? Vagy mész akkor majd az állami dokihoz is?

2021. júl. 14. 16:49

Sziasztok! Betudtam jutni egy másik magánorvoshoz a mai napon. És mostmár van okom az örömre! 5 hetes a babóca a pocakomban!❤🙏 Nem értette az orvos sem,miért nem mutatja a teszt ,de ultrahangon szerencsére már látta,hogy bizony ott baba van😊 A vérzés sem volt probléma ,azt mondta előfordul az első hetekben,akár a beágyazódás után is jelentkezhet pecsételő vérzés.

Köszönöm mindenkinek aki segített akárhogy is,ennél boldogabb nem is lehetnék!❤

44. Dreamerlady (válaszként erre: 43. - Magdi985)
2021. júl. 13. 18:15

Amúgy ez elég jó ötlet. Sajnos muszáj lehet néha kamuzni, a jó cél érdekében.


Nem tudsz eljutni kórházba vagy valami?


Tényleg mondhatod, hogy erős pozit teszteltél x napja. Ha meg kérik, elmondod, fogalmad sem volt, hogy vinned kell. Ha elég határozott vagy, csak megvizsgálnak.


Sajnos a szükség néha törvényt bont.

2021. júl. 13. 16:56

Sok mindentől. Én a 12.hétig végig pecsételtem, ártalmatlan hematóma okozta, ami szépen felszivodott.

De utalhat komoly bajra is. Ezt csak orvos tudja megmondani.

Én, ha vért látnék, kocsiba vágnám magam és bemennék a legközelebbi nőgyógyászati ambulanciára, egy kegyes hazugsággal bemondanám, hogy erős pozitív lett a teszt, és csináljanak egy UH-t.

Ennyi nap késés után normális esetben már látható a petezsák.

42. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 41. - Magdi985)
2021. júl. 13. 16:48
Nincs a közelben sajnos. Tegnap este volt egy kis vérzés de ahogy jött úgy el is múlt. Ez mitől lehet?
2021. júl. 13. 08:36

Magán laborokban aznap megvan a HCG. Esetleg nincs a közelben egy Synlab, Centrumlab, vagy bármilyen magán hely?

Én pl Medicover klinikán nézettem, de valamilyen központ szinte minden nagyobb városban van már. Nem is kell korán menni, mert nem éhgyomri vizsgálat.

Kb 3000 Ft.

40. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 39. - Dreamerlady)
2021. júl. 13. 08:30
Köszönöm szépen a sok segítséget!❤
39. Dreamerlady (válaszként erre: 38. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 12. 23:02

Ha a dokinál úgy érzed jónak, szerintem kérd a hcg vérvételt mindenképp!

Az meg szokott lenni 1-2 munkanap alatt, és talán fel is töltik ügyfélkapun.


Mondjuk nálad közel két hetes mensi csúszás is van, rosszullét is… nagyon drukkolok, h baba legyen!! 🙏🏼🙏🏼♥️

38. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 37. - Dreamerlady)
2021. júl. 12. 19:23
Remélem,hogy elküldenek és nem kell heteket várnom az eredményemre🙏
37. Dreamerlady (válaszként erre: 36. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 12. 18:35

Ha petezsákot nem is látnak, megvastagodott nyálkahártya utalhat terhességre. Azt látják.


De igaza van az előttem szólónak, labor mutatja. Hátha el tudnak majd küldeni laborba.

36. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 35. - Magdi985)
2021. júl. 12. 18:06
Bízom benne,hogy 22-én már látunk valamit. Addig megpróbálok még valami érzékenyebb teszttel tesztelni ,hátha az lesz amit látni szeretnék🥰
2021. júl. 12. 17:01

A tesztekhez, saját eset:

Egyik fajta teszt 30. ciklusnapon, reggeli vizelet, erős pozitív.

Másnap, 11 óra körüli pisiből másik fajta, de ugyanolyan erős teszten alig látszik valami az előzőhöz képest.

Következő nap, bétaHCG 1380 :)


Ennyit a tesztekről.

A 22-i orvos időponttal meg az a baj, hogy ott mèg vagy látszik valaki, vagy se. Még az úgy éppen a határán van a dolognak. Csak egy labor kellene….

34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 33. - Dreamerlady)
2021. júl. 12. 13:54
Próbáltam keresgetni hasonlót,de semmit nem találtam,de bízok benne,hogy ketten vagyunk🙏❤
33. Dreamerlady (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 12. 12:37
Remelem lesz valaki, aki ugyanilyen cipőben járt, mint te. Ha meg nem, legalább annyira már nincs messze a doki időpont. Sajnálom, hogy ilyen tanácstalan helyzetben vagy. 😢
2021. júl. 12. 11:56
A tüneteim is megvannak még,éjjel pedig kisebb görcsök voltak és hasszúrkálás,reggel szintén
31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 29. - Dreamerlady)
2021. júl. 11. 21:55
3 nap telt el az első 2 teszt között. Én is olvastam a kémiai terhességről nagyon sokat,viszomt ott minden nőgyógyász arról ír ,hogy legtöbb esetben észre sem veszik mert tünetek sincsenek ,csak pár napot késik. Úgyhogy én sem tudom mi lehet,csak reménykedni tudok😕
2021. júl. 11. 21:08
Viszont nálad nagy különbség, hogy nem is jött meg és terhességi jeleket mutatsz. Szóval nem tudom, csak drukkolni tudok. Hátha tévedett a második teszt. 25-ös erősségű simán nem mutatja a dolgokat sok esetben ilyen korán. Legalábbis beszámolók alapján, előfordul.
29. Dreamerlady (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 11. 21:03

Ohh értem, értek mindent. 😢😢Nincs valami lehetőséged, hogy bemenj kórházba sürgősségivel? Most csak ötletelek.


Mennyi idő volt az első két teszt között? Az első halvány csík volt, vagy látszott.


Nekem volt egy kémiai terhességem, hétfőn látszott a halvány csík, ami csütörtökig erősödött. Aztán szombaton halvány lett, majd következő hétfőn már alig látszott. Teljesen negatív viszont csak majd egy héttel volt, akkor csináltam az utolsó tesztet.


Viszont, nekem a halványodás után meg is jött. Vagyis hét napot “késett”.


Nem tudom, hogy ez mennyi info így neked, de hátha

28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 26. - Dreamerlady)
2021. júl. 11. 18:23
Ugyanaz a márka volt egyébként az első 2 teszt. És a másodikon én nem láttam semmitsem😕
27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 26. - Dreamerlady)
2021. júl. 11. 18:22
A lakhelyemen ilyen lehetőségem nincsen. A jobbik esetben is minimum egy hét mire választ kapnék. Orvoshoz az időpontom pedig 22.-ére szól😕
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook