Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Pókok elűzésére, távoltartására milyen praktikák vannak? fórum

Pókok elűzésére, távoltartására milyen praktikák vannak? (tudásbázis kérdés)


2010. júl. 4. 20:04
Én a Conrad katalógusban láttam, de nem tudom milyen. Csak érdekelne.
2010. júl. 4. 16:56
Nem, nem is hallottam,hol lehet venni? Olyasmi,mint az e. szúnyogriasztó?
2010. júl. 4. 00:39
Elektromos pókriasztót próbáltátok már?
2010. júl. 3. 09:25
:)
2010. júl. 3. 07:24
Én éppen tegnap ablakpucolás közben írtottam újra egy egész bölcsőalja pókbébit. Egy olyan ablaknak a keretében voltak a gubók, amit általában csak ablakpucolásnál nyitok ki, egyébként nem használjuk a szellőztetésnél. Kb. tíz ilyen gombolyag volt az ablaknyílásban, benne egyenként 4-5 pókocskával. S ami a legszebb, ma hajnalban, amikor elhúztam a függönyt, kívül már újra ott fonta a hálót a pókmama. Ma este ha hazamegyek, újra kinyitom, hátha visszahelyezte a szülőszobát. Tegnap délután óta, eddig tartott a pókmentesség az étkezőablakban.
7. 29b57a8dfe (válaszként erre: 5. - 8c73a5832e)
2010. júl. 2. 20:56

Sajna ez együtt jár a kertes házzal:-((

Valóban kell szellőztetni,de én arra gondoltam hogy van jól záródó szúnyoghálótok,az azért megoldás....

Másik oldalon ajánlottam a bio killt(hangyákra)De ebben az anyagban az a lényeg,nem kell mindig fújnod,mert valami bio anyagot tartalmaz ami riszt(ablak keret)....

2010. júl. 2. 20:32
Én is most takarítottam, és már vannak pókok+pókháló. Én is sajnálom őket megölni. De már megőrülök tőlük :)))).
2010. júl. 2. 20:29
Hát igen, de szellőztetni csak kell,,,Volt olyan, hogy mérgemben lecsaptam, de pár nap múlva már megint ott virított a pókháló....Mondjuk a porosodás is sok gondot okoz. Ennyi hátránya van a kertes háznak, hogy könnyebben beszáll a por,mint a 4, emeletre. Ott nem kellett ennyit port törülni, pókhálózni... Ti is így vagytok ezzel?
4. 29b57a8dfe (válaszként erre: 2. - 8c73a5832e)
2010. júl. 2. 20:20

Nem tudsz mit tenni!!

Ha nem tudod megoldani azt hogy mindig mindenhol résmentesen legyen zárva,marad a "kilakoltatás",rovarirtó!

Én is kertes házban lakok,nem tudsz másképp boldogulni,vagy elpusztítod,vagy "hálótárs"lesz!!!:-))

2010. júl. 2. 20:19
Ez engem is érdekelne :-)
2010. júl. 2. 20:10
Amikor panelban laktunk, nem volt ennyi pók...:) Most a kertesben, nem győzök pókhálózni...Megölni sajnálom őket,de ha kiteszem, visszajönnek....:)
2010. júl. 2. 20:07
Pókok elűzésére, távoltartására milyen praktikák vannak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook