Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Pofátlanok a vendégek vagy én vagyok hisztis? fórum

Pofátlanok a vendégek vagy én vagyok hisztis? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
28. 51f3cb471d (válaszként erre: 14. - De42fb4eb1)
2014. dec. 29. 12:09
Nem a sporolason van a hangsuly de vendegsegbe akkor se futok be megkerdezes nelkul. Mellesleg kismlillio meleg pizsamat bocsajtottam a sogorno rendelkezesere. Ha o kiskombineban akar aludni, akkor fazzon csak. Ez meg a tipikus magyar mentalitas. Had follyon a viz egy oran keresztul,ugyse en fizetem ki...
27. angelic smile (válaszként erre: 26. - 51f3cb471d)
2014. dec. 29. 12:08
"Gondolom nalad is hasonlo tizstasag lehet mint a sogoromnal." :DDD
26. 51f3cb471d (válaszként erre: 8. - Gkreka)
2014. dec. 29. 12:05
1. Ok hivattak meg magukat. Ez kb az 5ik monatban derul ki... 2. Gondolom nalad is hasonlo tizstasag lehet mint a sogoromnal.
25. 51f3cb471d (válaszként erre: 7. - Angelic smile)
2014. dec. 29. 12:04
Hat igen. 5 evesen tudtam mar hogy az agyba csak pizsiben, megfurodve,wc utan kezmosas stb. Sogorom lassan 30...az egyetlen eset, amikor pizsiben kerul valaki az agyba, az amikor be van agyazvale van takarva az agytakaroval es akkor ra szoktam ulni itthoni dzsogingban.
2014. dec. 29. 12:02

Hát ja, vannak ilyenek. HA az ember vendégeket fogad, akkor ezt le kell nyelni.Illetve azért nem mindent. Én alapból levetetem a cipőt mindenkivel, kabátban sem tudnának bejönni, de ingyenkosztos volt nálunk is. Ez utóbbi nem érdekel ilyenkor karácsonykor. Mondjuk a fűtést is megkérdezhették volna, bár én sem szeretnék megfagyni.


Azoknak is is igaza van, akik előttem írták, hogy nem vállalták volna a helyedben, főleg ha ennyire spóroltok.


A takarítást és mosogatást én senkinek nem engedném meg. Engem az irritál, ha valaki matat a konyhámban, vagy elkezd takarítani.

23. 51f3cb471d (válaszként erre: 10. - Miss Poppy)
2014. dec. 29. 12:02
A nappaliban volt kihuzva a kanape, agy is van de ott sogornom aludt,mert ott melegebb van neki.(ennek se orultem de most nem alltam le veszekedni) mi meg a kanapet huztuk ki es mivel eleg regu darab nagyon maceras osszecsukni mert vagy 6 tonna...:D igy arra a 2 napra kihuzva maradt. Meg sem fordult a fejemben higy valaki utcai ruhaban rafetreng, hiszem a masik kanapera es meg 3 fotelra lehetwtt volna ulni. Bocsanat,veletlenul kuldtem el privatban is :)
22. angelic smile (válaszként erre: 20. - 3d787b167a)
2014. dec. 29. 12:01
Nagyon egyet kell, hogy értsek veled. :)
21. angelic smile (válaszként erre: 12. - Gkreka)
2014. dec. 29. 12:01
Majd egyszer bemegy valaki caros lábbal és onnantól kezdve leveteted. :) Ti utcai cipőben járkáltok a lakásban?
20. 3d787b167a (válaszként erre: 12. - Gkreka)
2014. dec. 29. 11:56

Pfff!


Ha belegondolok, hogy mennyi sz@r és egyéb származék vana cipő talpán, aztán meg arra, hogy fürdés után mezítláb végigmegyek a szép cipővel taposott szőnyegen, akkor legyek dög, de igenis cipő nélkül illik szőnyegen mászkálni.

19. fincsi5 (válaszként erre: 1. - 51f3cb471d)
2014. dec. 29. 11:51

Most lehet, megsértődsz, de szerintem hülye voltál, mikor belementél, hogy nálatok legyen a karácsony.Biztosan ismerted már őket, néhány szokásukról tudtál is.

Lehet, ők még rátettek egy lapáttal, hogy bosszantsanak téged!

Azért te sem vagy semmi; megfigyelni, ki miből mennyit iszik - gondolom, fejből megmondanád ki hány káposztát evett -.

S jegyezd meg: takarítás a vendégség után kell!

A hálószoba az olyan intim rész, hogy mindenki előtt rászólhattál volna, ahogy a hűtőben való kaparászáskor is. :))

2014. dec. 29. 11:50

Amikor felvetődött,hogy nálatok lesz tartva a karácsony,akkor kellett volna tisztázni,hogy ki mivel szálljon bele,a kajába-piába.Vállaltad a vendéglátást,akkor a következményeket is vállald.

Ezen most már kár rugózni,elmúlt,tanultál belőle.

2014. dec. 29. 11:44

Ha nem engedhetem meg magamnak, nem hivok vendegeket.

Ha keptelen vagyok menedzselni, nem vallalom el a hazigazda szerepet.

A pofamrol lesulne a bor, ha azon agyalnek ki mennyit ehet-ihat, annak fuggvenyeben mennyivel harult hozza az estehez.

Ha faznak a vendegeim en tekerem fel a futest, vagy legalabb megkerdezem igenyelnek-e magasabb homersekletet.

Furdes detto.

Soha nem nyomnam egy vendegem kezebe a porszivot, vagy a felmosot.

Az meg alap, hogy az agynemut elpakolom, esely sincs belefetrengeni, de egy agynemucsere nem rontana el a hangulatunkat.

Ez a cipovel bemenes meg bunko dolog, de minek rajta porogni. Gondolom nem a disznoolbol ment egyenesen a nappalidba.

16. d1e807c461 (válaszként erre: 1. - 51f3cb471d)
2014. dec. 29. 11:44

szerintem ez nem neked való. :)

ha ennyire rosszul viseled, ne hívj meg senkit magadhoz.

15. Kilimcs (válaszként erre: 1. - 51f3cb471d)
2014. dec. 29. 11:38

ööö :O :O :D :D :D


Ha ennyire nem vagytok hukllámhosszon, miért nem csak egy kis 26 ai sütizésre találkoztok?? ;)

2014. dec. 29. 11:37
Szia.Az egy dolog hogy milyenek a rokonaid,őket nem lehet megválogatni.De én a helyedben nem is vállaltam volna magamra az egészet ha ennyire spórolósak vagytok,és azt nézted ki mennyit eszik és iszik.Felajánlottad hogy ott aludhatnak,utána meg azon agonizáltál mennyi víz fogy el,miért tekerik fel a konvektort :s Az igénytelenséggel kapcsolatban : nem hiszem el,hogy ez neked most tűnt fel ez először velük kapcsolatban.Amúgy meg rögtön az első pillanatban mondani kellett volna hogy cipő le,kabát a helyére,akinek nem tetszik,elballaghat máshova.
13. Miss Poppy (válaszként erre: 12. - Gkreka)
2014. dec. 29. 11:36

Tőlem mindig megkérdezik,és én mondom,hogy nem szükséges,ahogy érzi..

A hálóba szőnyeg van,de oda kevés embernek van engedélye.

12. gkreka (válaszként erre: 9. - 3d787b167a)
2014. dec. 29. 11:34
Én sose vetetem le a cipőt a vendégeimmel. Én is szarul érzem/érezném magam, ha kiöltözve papucsot kell húznom.
11. Nika35
2014. dec. 29. 11:32
Hozzám nem kellene jönniük többet!
2014. dec. 29. 11:31

Nem igazán értem...de, miért nem ágyaztál be?

Vagy,ez már este történt?

Nálam a hálószoba tabu,mindenkinek!

2014. dec. 29. 11:29

Az ágyamba baszki ne fetrengjen senki! :/


Meg igen, alap a cipőt lehúzni.


Micsoda emberek! :S

8. gkreka (válaszként erre: 1. - 51f3cb471d)
2014. dec. 29. 11:28
Szerintem hisztis vagy. Ha ennyire fáraszt a rokonságod, akkor minek hívtad meg őket?!
7. angelic smile (válaszként erre: 1. - 51f3cb471d)
2014. dec. 29. 11:28

Huh, ezt egy huzamba írtad le? :D

Engem is idegesítenének ezek a dolgok, de én egy pillanatig nem aggódnék rajta, mert rögtön közölném is az illetővel. Szépen -mint egy óvodásnak- elmagyaráznám, hadd érezze magát még hülyébbnek.


Azért a legdurvább talán a wc utáni mosatlan kézzel való hűtőnyitogatás volt. Mindkét fiam (6,5 évesek) megtanulták, hogy kis és nagy wc után is a wc ülökét a helyére rakjuk és kezet mosunk. Ez azért egy felnőttől nagyon durva.


Ha pedig az ágyunkba feküdt volna, csak finoman és nőiesen annyit szóltam volna, hogy: Húzz innen a pitsába!


Juj, de jó, hogy nálunk nem voltak ilyen vendégek! :)

6. 51f3cb471d (válaszként erre: 2. - Trapiti)
2014. dec. 29. 11:23
Szeretjuk egymast. Csak a testverek kozott van vita allandoan. Itt inkabb az ugenytelenseg borzasztott el. Bevallom nem figyeltem ki hova dobta le a kabatjat az elozo evekben. :S ehh..de akkor nem csak en vagyok haklis az agyra? Oda szigoruan tisztan lefurodve pizsamaban fekszem le,nem hogy osszetomegkozlekedett, budos ruhaban. :S
2014. dec. 29. 11:21
Is-is.
4. pieta4 (válaszként erre: 1. - 51f3cb471d)
2014. dec. 29. 11:18
Fárasztó Karácsonyod volt:) Én is éltem már át hasonlókat, idegesítőek tudnak lenni emberek. Igazad van szerintem.
2014. dec. 29. 11:17

Igen hasonló gondokkal en is küzdök évek óta. En pénteken ágyat húztam mikor a vendégek elmentek.


Na mindegy.....

2. trapiti (válaszként erre: 1. - 51f3cb471d)
2014. dec. 29. 11:17

Amikor másnál voltatok gondolom akkor is így viselkedtek nem?

Nem szeretem az ilyen kötelező jellegű vendégjárást... ha nem azért vagytok együtt mert szeretitek egymást, már rég rossz. :(

2014. dec. 29. 11:12
Lehet, hogy en vagyok naiv, de megtisztelem mas otthonat olyanokkal, hogy utcai ruhaban nem fetrengek le az agyaba(mondjuk a sajatomba se), nem maszkalok be utcai cipovel a szobaba, nem nyitogatom a hutojet stb. Javitsatok ki, ha a felsoroltaknak nem kene egyertelmunek lennie. Persze anyukamnal, a nagyinal kinyitom a hutot, de az mas. Na, a rokonsag kitalalta, hogy mivel az eddig megszokott helyen lakasfelujitas van, legyen nalam a Karacsony mert nalam elferunk. Belementem, elvegre nekem is uj, kihivas, sutni fozni szeretek. Fel lett osztva ki mit vesz meg a menuhoz, ki mit foz meg. Kicsinositottam a lakas,elosuedtem a fat, a diszeket. Anyukam otthon fozte a toltott kaposztat, delutanra igerte magat. Sogornom koran atjott, vele es a parommal nekialltunk tenni venni. A tobbiek meg majd jonnek. Hat 7 emberre megfozni nem egy kis mutatvany egy kb 2 nmes konyhaban. Hulla faradt voltam, 6 oran keresztul pakoltam, mosogattam, foztem alig ultem le. Szerencsere megerleztek anyukamek, atadtam a stafetat. Na erre megjott a kedves sogor. Az egyike azoknak akik egy koszos fillert nem adtak bele a kajaba.(a kaja 3 napra van: Szenteste,25e, 26a, tehat nem keves) Vagyis hazudok, mert volt olyan draga hogy hozott egy vajat a krumpliba. Amennyire fillereskedo ez is nagy dolog tole. Szoval megjott, ront be a lakasba cipostul, kabatostul a frissen felmosott padlora,a nappaliszonyegre. Kovezzetek meg de en igenis maraha haklis vagyok a tisztasagra, de ha nem is lennek az alap, hogy az eloszobaban leveszed a cipodet, nem? Ezek utan mar csak anyukamat idegesitette a hulyesegeivel,de szerencsere anya intelligens, jol harit. Megjon a nagybaty,o aki szinten nem adott bele egy fillert se, de volt olyan kedves, hogy segitett a girlandokat feltenni a fara. A vacsora lement,az ajandekozasnal a sogorom megint elovette a stilusat. Keri a blokkot mert visszaviszi es kicsereli egy jobbra stb. Nyeritve rohog es nen erti mi a gond ezzel. A kajabol tobbet szedett, tobbszor,itta a draga konyakot, whisky.( azert van!De ha egy fillert nem adok bele, kicsit meghuzom magam, nem?hozzateszem van pe ze, millioi vannak, csak nem akart beleadni,csak atjonni zabalni). Meg volt beszelve, hogy sogornom itt alszik. Mivel ugy volt hogy csak o alszik itt, agynemuvel is ugy keszultem, tehat csak ket mosott agynemugarnitura volt. Egy a sogornomnek,egy nekunk. Sogotom kitalalja hogy is itt alszik... hat neki sajna csak egy pled maradt ugyhogy kenytelen voltt azzal beerni akarmennyire is huzta a szajat, pedig Karacsony elott vagy 5x megkerdeztunk mondenkit, hogy itt alszik e. Itt megemlitenenm,hogy jovore ferjhez megyek, ezert sporolunk. Tobbek kozott ezert se nagyon futunk inkabb jol feloltozunk. Reggel arra megyek ki a nappaliba,hogy levegeot nem lehet kapni hat 7esen megy a konvektor, mert a sogornom feltekerte. Itt valoszinuleg megint en szocializalodtam maskepp, de azert masnal nem allok neki szamlat gyartani. Ha nem fut ugy mint en, valoszinuleg okkal teszi. Futest vendegsegbe csak akkor tekertem fel, ha felajanlottak. Ahogy a furdesnel is egy oran keresztul folyatta magara a forro vizet. Nem azert, de valoszinuleg ki fogjuk tudni fizetni, de masnal en igyekeznek a leheto leghamarabb vegezni,akkor is ha jol allnak,ha meg tudom, hogy nem, plane! Es jelenleg nagyon nem mindegy nekunk hogy 15e a gazszamla mint regen ,vagy 6e, mint most. Masnapi ebednek a sogorom konkretan beszivott...ugyhogy agressziv lett es nagyon idegesito igy osszevesztek sogornommel. Hazajottunk,probaltam kedves lenni sogornommel ker egy teat vagy valalmo hogy megnyugodjon erre en vagyok elkuldve a pcsaba,hogy tulbuzgo vagyok es kussoljak Ertitek? A sajat otthonomban elkussoltat! Erre fel vart meg ram 3 oranyi takaritas, segutseg nuku, a parom segutett kicsit,sogorno semmit csak ult es tevezett,pedig o ia koszolt raadasul itt is alszik, arrol nem is beszelve hogy megigerte. Masnap atjonnek sogorek, betrappognak cipovel es sogorom a koszos(tenyleg koszos) utcai ruhajaval belefetreng az agynemumbe(a kihuzott kanapen),mert o macskat akar simogatni. Hat pofam leszakad. Es en vagyok a gonosz mert szagoljam meg a ruhajat nem is koszos...ahogy ment ki cigizni es visszajott 3x dobta le a kabatjat az agynemube. Es megsertodott ha mondtam hogy akassza fel. Takaritassal meg mindig el voltam maradva es latvan hogy a sogornot nem zavarja a kosz es nem is fanyalodik segitsegre, benyontam a sogorom kezebe a porszivot hogy segitsen,ha mar ingyenel 2 napja. Tudom, hogy a haziasszony dolga a vendegsereg utan a takaritas,csak kb 1 perc muva ujrtermeltek mindent,mert behordta a sarat a nappalibaigy amint felszaradt feltakarittam vele. Nem erdekelt, hogy puffog. Aztan elkezdte nyitogatni wc utan,kezmosas nelkul a hutot es turkalni benne, hogy mit vihet haza...Szeretem ezt a csaladot amugy, de megmondtam higy ha jovore is itt lesz en kiosztom a feladatokat, es aki nem akar reszt venni benne vagy orakat kesik az maradjon itthon a francba es otthon hisztizzen ne itt nekem. Na? :)
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook