Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nagyon rossz anya vagyok, nincs már türelmem a hisztis,... fórum

Nagyon rossz anya vagyok, nincs már türelmem a hisztis,... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
33. pteri (válaszként erre: 9. - Violet18)
2022. dec. 28. 09:33
Ezt az okosságot el tudnád magyarázni azoknak a gyerekeknek, akiket az anyjuk a kórházban hagy, wc-be szül, eldob magától, megtartja, de bántalmazza, sok ezer olyan gyereknek, aki putriba születik, semmirekellő szülők gyerekeként? Ezek a kis lelkek tényleg ezt választják?
2022. dec. 26. 23:34
Úgy van. Gyerek csak gyerekmódon tud működni. Ha nem tetszik akkor te se...
2022. dec. 26. 22:57
Nem kortól függ és nem is való az anyaság mindenkinek.
30. adele41 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 26. 21:30

Nem vagy rossz Anya - csak fáradt!


Kapcsolódj ki, pihenj, menj el gyerek nélkül sétálni, próbálj egy jót aludni és máris más színben látod a világot.


Nem tudjuk, hogy miért volt ilyen a babád. Lehet jön a foga vagy fájt a hasa. Mennyi idős a gyermeked?

29. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 28. - 9b10f3d7ff)
2022. dec. 26. 13:54
Legyen hiteles forrás, egy blikk nem az.
28. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 17. - Violet18)
2022. dec. 26. 13:52
Ez egy pletykalap, semmi forrás nincs megjelőlve, honnét vették ezt az állításukat. Ettől még mindenki abban hisz,amíg ezzel nem árt másoknak, amiben akar. De, amennyiben hivatkozni szeretnél valamire,az
27. Bársonytappancs (válaszként erre: 20. - Levarosbukta)
2022. dec. 23. 20:56

"Több dolgok vannak földön és egen,

Horatio, mintsem bölcselmetek

Álmodni képes."


William Shakespeare

26. kisj (válaszként erre: 24. - Violet18)
2022. dec. 23. 19:21
Ez komoly?
2022. dec. 23. 13:44
Nem kell ezen nagyon rugózni, nincs benne több mint a bibliában. Csak máshogy. Ez is csak egy hit. Vagy ott is azon gondolkozunk h ha Ádám és Éva mindennek a kezdete akkor az egész életünk vérfertőzés és mindenki mindenkinek a rokona?
24. Violet18 (válaszként erre: 23. - Globus)
2022. dec. 23. 13:42
Mert mindenki máshogy tudja/akarja teljesíteni feladatait ahhoz h fejlődni tudjon
23. globus (válaszként erre: 19. - Szegfűrózsa)
2022. dec. 23. 11:14
Ki választana alkoholista szülőket, nyomort, betegséget. Mily meglepő, hol nincs fogamzásgátlás, egy krumpliért dolgoznak, oda akarnak leszületni legtöbben?
22. Violet18 (válaszként erre: 19. - Szegfűrózsa)
2022. dec. 23. 11:12

Csak mert nem mozogsz olyan körökben. Irányított meditacióval még az előző életeidet is láthatod újra.

Sok olyan dolog van a világban amihez nem mindenki elég érett, és pont ilyen dolgok miatt nem beszélnek pl a földönkívüliekről sem....

2022. dec. 23. 11:10
Azért mert vmiben nem hiszel még nem marhaság. Ezért szép ez a világ. Azt hiszek és gondolok amit akarok. Nem kértem senkit h tegye ugyanezt, nem erőltettem rá soha senkire semmit. Titeket sem. Hiszek a reinkarnációban, hiszek még sok mindenben. Ez az én életem.
20. levarosbukta (válaszként erre: 9. - Violet18)
2022. dec. 23. 08:57
Ritka nagy marhaságot írtál.
19. Szegfűrózsa (válaszként erre: 9. - Violet18)
2022. dec. 23. 04:39

Ettől a "leszületik"-től mindig égnek áll a hajam!

A legtöbb pár emlékszik arra az alkalomra, hangulatra, körülményre, szándékra, "véletlenre", amikor megfogant a gyermeke.

De senkitől nem hallottam még, hogy mi alapján "választotta" ki a szüleit.

Hiszek földi gondolkodásban föl nem fogható dolgokban, de ez a "leszületéses" ideológia számomra egy eröltetett tudálékoskodás.

18. Miss Angel (válaszként erre: 7. - Birebora)
2022. dec. 23. 01:00
vannak,akik tudnak ítélkezni mások fölött ismeretlenül is,ezt még nekünk gyakorolnunk kell .)))
17. Violet18 (válaszként erre: 14. - Igazság hol vagy?)
2022. dec. 22. 20:57

Más hisz istenben meg akármi másban, én ebben hiszek 🤷‍♀️


[link]

16. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 7. - Birebora)
2022. dec. 22. 17:41

Nem akartalak megbántani, meg senkit sem, de igen vannak pocsék szülők, akik tudják is, hogy azok, csak nem tudnak változtatni.

Neked is legyen csodás karácsonyod!

2022. dec. 22. 14:51
:D
14. igazság hol vagy? (válaszként erre: 9. - Violet18)
2022. dec. 22. 14:48
"A gyermek választja ki a szüleit és leszületik...."Kérlek írd már le,hogy ez hogy történik.Igazán kíváncsi vagyok rá,bár próbálom elképzelni a sp. és a ptes.beszélgetését.
13. *kardvirág* (válaszként erre: 9. - Violet18)
2022. dec. 22. 13:39

Ettől a leszületéstől kiráz a hideg.

Biztos azért születik le nyomorba, meg bántalmazó, személyiségzavaros szülőkhöz sok gyerek, míg azokhoz, akik mindent megadnának neki és várva várják, nem jön.

Biztos...

Biológia az egész. Ha minden klappol lesz gyerek.

12. Csillagszem38 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 22. 13:20

Nem kortól függ!


Nekem sokkal több türelmem volt mikor 33 évesen szültem, mint mikor 19 évesen!!


Sok módszer van, ami segíthet, de a legjobb, ha kilépsz ilyenkor a szituációból. Menj ki a szobából, próbálj meg lehiggadni, majd menj vissza és folytasd. :)


Esténként, vagy, ha alszik és van időd olvasgatni, nézz utána hasonló módszereknek. Próbálj segíteni magadon.:)

Nem vagy rossz anya, a gyerek ezt is meg kell tapasztalja, a lényeg, hogy ne állandósuljon a dolog.


Sok sikert és kitartást! Ez is el fog múlni!

11. birebora (válaszként erre: 10. - Sirga)
2022. dec. 22. 12:07

De aranyos vagy:) Nem én vagyok ám a fórum inditó:)


Egyébként meg ez olyan mikor a tanuló vizsgázni megy, úgy érzi nem tud semmit. Egyetemi tanárom mondta régen, az a jó amikor úgy érezzük, hogy semmit nem tudunk. Igy lehet ez az anyasággal is. Tudjuk, hogy nem könnyű feladat.


Neked is kellemes ünnepeket:)

10. Sirga (válaszként erre: 7. - Birebora)
2022. dec. 22. 12:02

Annyira egyetértünk. :)

Még nem láttam rossz anyát, akinek eszébe jutott volna, hogy valamit is nem tökéletesen csinál ... Kacifántosra sikerült a mondat, de tapasztalatom szerint csak egy jó anyában merül fel a kérdés, hogy ő jó anya-e.

Én is azt gondolom, csak fáradt vagy. Ne aggódj: elmúlik. :)

Meghitt ünnepet kívánok!

9. Violet18 (válaszként erre: 2. - Fegyver)
2022. dec. 22. 11:41
De igen. A gyermek választja ki a szüleit és leszületik amikor ő akar. Nem véletlen ha nem lesz gyereke sok párnak, hiába próbálkoznak....
2022. dec. 22. 11:40
Emiatt ne aggódj, ettől nem leszel rossz anya. Ha te is picit idegesebb vagy átveszi és nem nyugszik. Majd elmúlik, idővel 😉
7. birebora (válaszként erre: 6. - 9b10f3d7ff)
2022. dec. 22. 11:37

Természetesen nem tudom megítélni. DE egyrészt empátiával vagyok felé és biztatni akartam, másrészt ha tényleg "rossz" anya lenne és erre rájött és be is vallja az már fél siker, hogy változtasson.


Neked is kellemes ünnepeket:)

6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - Birebora)
2022. dec. 22. 10:11

Honnét tudod ismeretlenül megítélni ennyi infóból, hogy akár akaratán kívül nem rossz-e tényleg?

Nem mindenki jó anya, aki szülni tud.

5. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 22. 09:44

Miért sírt vagy hisztizett este ? Napközben is sokat hisztizik ? Pici vagy óvodáskorú ?

Most a többség ideges, nagy stressz a karácsonyi készülődés. Te is fáradtabb, türelmetlenebb vagy, ez természetes.

4. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 22. 08:58

Ha tudsz,,kapcsolódj ki,,valamennyi kis időd legyen fejben kiszellőzni:))

Aztán tudatosan nyugizz le amikor jön a hiszti,zaklatottan és kiborulva persze nem megy nagyon a megnyugtatás.

DE nehéz lehet.Tájékozódj módszerekről,,próbálkozz mi válik be nála jobban.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook