Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Playskool beszélő porszívót érdemes megvenni? fórum

Playskool beszélő porszívót érdemes megvenni? (tudásbázis kérdés)


2012. dec. 15. 13:06
Köszönöm szépen a hozzászolásokat :) Meg van a porszívó remélem nagy sikere lesz ,de ezt majd a jézuska után tudom meg mondani !!!
2012. dec. 14. 09:51
Fiam 2 évesen kapta meg a beszélő porszívót. Amikor én takarítok ő is segít - ezzel porszívózik. Szerintem aranyos játék. Mi szeretjük.
2012. dec. 13. 12:33

Nekünk is van, 15 hósan kapta a lányom. Először megijedt tőle, de szereti. A mai napig játszik vele, ha porszívózok hozza és porszívózik velem. (januárban 4 éves lesz már a lányom!)


Én vaterán vettem, az eredeti ár feléért!

2012. dec. 13. 12:11
Három ismerősöm vásárolt ilyet, abból két kislányt nem érdekelt egyáltalán, egyet meg elvétve, 0-5 skálán kellene megjelölni a harmadiknál is a 0-át tudnám adni. Szerintem inkább a szülőknek tetszik, mint a gyerekeknek.
2012. dec. 13. 11:53

Hát én egy ismerősnél próbáltam ki.Tényleg nem nagy szám az árához képest.

Mivel fiam imád takarítani így karácsonyra takarító kocsit is kap.Imádni fogja:-D:-D:-D

Van benne porszivó is.Kicsi aranyos porszivó hangot ad hasonlít a miénkhez.szerintem szuper és könnyebben tudja majd fogni.

2012. dec. 13. 11:50
Az én lányom egy percet nem játszott vele. Sokkal jobb játékok vannak ennél.
3. 3c3e631065 (válaszként erre: 2. - De4b589afa)
2012. dec. 13. 11:25
Nagyon sok játéka van és imád mindent tológatni jobbra balra :) Ezért gondoltunk erre de szerintem értelmesebb mint az FP beszélő focilabda :D Én azt szerettem volna még neki pluszba de végül a porszívóra esett a választás !!
2012. dec. 13. 11:23
Szia! Lányom tavaly karácsonyra kapott egy ilyet, akkor volt 20 hónapos. Először félt tőle, mert nagy és hangos, de aztán megbarátkoztak :-) Tologatja mai napig is, de szerintem van ennél értelmesebb játék is. Annyira nem nagy szám.
2012. dec. 13. 11:13
Sziasztok ! Van valaki akinek a csemetéjének van ilyen játéka otthon ?? Mik a tapasztalatok szeretik a gyerekek ??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook