Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pikkelysömör és halterápia? Tapasztalatokat, információkat várok! fórum

Pikkelysömör és halterápia? Tapasztalatokat, információkat várok! (tudásbázis kérdés)


2011. okt. 10. 14:29

a halterápiának párja nincs, a lehető legjobb gyógymód a pikkelysömörre, ezek a pici halacskák olyan csodatevő enzimeket fecskendeznek a bőrünk alá, hogy az hihetetlen.

ha valakit érdekel, privátban szívesen segítek, ismerősömé az ország legolcsóbb halpedikűr szalonja:)

29. 7448dbc8a0 (válaszként erre: 18. - 94c02c5bb5)
2010. febr. 22. 00:05
szerintem sem reklám, inkább segítség! kinek mi vállik be, sajna nem vagyunk egyformák! és mindig minden segítő szándék jól jön!
28. 7448dbc8a0 (válaszként erre: 11. - Rnee)
2010. febr. 21. 23:59

sziasztok!

én 20 évig voltam egyfolytában pikkelysömörös, míg egy barátnőm fel nem hívott hogy menjek el a "csoda" dokijához. homeopátiás kezelést alkalmazott, szigorúan be kellet tartanom amit előírt és láss csodát attól hogy nem hittem benne másfél hónap alatt teljesen elmúlt!!! igaz hogy most vissza jött, mert gázos helyen dolgozom, de már nem félek tőle, mert tudom hová kell mennem és kihez kell fordulnom! ha vkit érdekel ,küldjön privát üzit. ja, és sajna vannak homeopátiás csalók ,vigyázzatok!

27. Garra Rufa (válaszként erre: 22. - Apple2010)
2010. febr. 21. 20:41

Kedves Apple és Mindenki !

Írtam már priviben,nyilvánosan,most újra megteszem.Bár a halterápiát én hoztam be az országba,eredményesen működik,ez most nem az üzletről szól:

Megértem,hogy beleástad Magad a témába és úgy érzed,biztonsággal mozogsz benne.

Az Általad írt árak nem a valós piaci árakat takarják.Lehet,hogy ígértek "bombabiztos"orvosi papírokat,de ha pl.már itthon derül ki,a szállítmány gümőkóros vagy bármi más baja van,mit csinálsz?Visszaküldöd? Reklamációt nem fogadnak el....

A szállítás során elpusztulnak a halak.Mit csinálsz velük?

Saját számításaid szerint 200.000 Ft.Ha nem alkalmas semmire,akkor eladod?

Elmondtam többször,nem lebeszélni akarlak erről a tervről,Te osztod be a saját anyagi javaidat.

50 hal jó esetben arra elég,hogy a könyöködön lévő sömört rendben tartsák..

Gyere el hozzánk,nem akkora távolság,hogy 1 napot ne tudnál rászánni és nézd meg,milyen "élőben"-

Az elérhetőségemet tudod,keress meg és megpróbálok segíteni.

Persze felfoghatod úgy is:beszéljen csak az a ....

26. Angika89 (válaszként erre: 24. - Rnee)
2010. febr. 14. 19:50
elég sok támogatás wan rajta, napi 250mili kell nekem belőle nagy kapszula és sandimmun neoral a newe! nekem minden nap kell szedni mert semmi más nem segített :( havonta wérwételre kell járni + kontrollra, de nekem megéri, mert wastagon wolt a karomon, lábamon.. sajnos a hajas fejbőröm még mindig tünetes, de ez legyen a legnagyobb bajom!
25. etikat
2010. febr. 14. 19:47
Sziasztok :) Ahogy elnézem akkor én nagyon szerencsés vagyok. 30 éve jött elő rajtam ez a nyavaja, persze sok mindennel próbálkoztam én is ! Nálam a napozás tökéletesen tünetmentessé teszi !
24. rnee (válaszként erre: 23. - Angika89)
2010. febr. 14. 19:17
nekem is van gyógyszer - lentebb írtam, melyik-, de igyekszem ritkán használni. mi az, ami 14e?
2010. febr. 14. 18:26
más nem segített? fényterápi, krém, gyógyszer? nekem gyügyszerem wan 1éwe, nagyon erős, de havi 14E és teljesen tünetmentes wagyok! Debrecenbe kezeltek/kezelnek és csak ajánlani tudom
22. Apple2010 (válaszként erre: 21. - Rnee)
2010. febr. 14. 18:01
Egyszerű kérdésedre nem olyan egyszerű a válasz. Három tenyésztővel vagyok kapcsolatban, az ár függ a halak méretétől, a megrendelt mennyiségtől, illetve a szállítási költségtől. 400-500 alatt nem is lehet rendelni. Nekünk elég lenne kb 50 db, ezért keresek olyan embereket, akiknek úgyszint kellen otthonra. Ezektől függően 10-13 euro között mozog egy hal ára. Minden, a tartáshoz szükséges költséget egybe vetve saját számításaim szerint az 50 hal kb 200 ezer forintba kerülne. Ez első ránézésre rémisztőnek tűnik, de én összehasonlítottam az egyszeri kezelések árával, ami Magyarországon 160ezer forint, Nyugat-Európában 1300-1500euro, Törökországban 700ezer forint, és ekkor még nem beszéltünk a szállásról, az utiköltségről,valamint arról, hogy 2-3 hét egy kezelés időrtartama.
21. rnee (válaszként erre: 20. - Apple2010)
2010. febr. 14. 08:39
mennyibe kerülne?
2010. febr. 13. 17:26

Sziasztok!

Én is évek óta küzdök ezzel a pikkelysömör elnevezésű nyavalyával,családunkban halmozottan előfordul. Kipróbáltunk krémeket, oldatokat, teákat, gyógyszert is, melyek csak ideig-óráig használtak,persze mellékhatásokkal együtt. Mostanában beleástam magam a halterápia témakörébe.Mivel nem tudom megfizetni az "üdüléseket" és az ezzel kapcsolatos szállás, étkezés stb.költségeit, ezért itthon, házilag szeretném kezelni magam, amire úgy néz ki, hogy lesz lehetőség. Mivel csak több száz halat adnak egyszerre, mely akár 5-6 beteg otthoni kezelésére is elég,ezért Sorstársaim jelentkezését várom, akiket érdekel ez a kezelési mód. Egy évtizeden keresztül "mindent" kipróbált családunk, most újra tudok bízni, hogy tünetmentessé válhatunk, ha lehetőségünk nyílik a "házi" halterápiára.


e-mail: apple2010@freemail.hu

19. 0ff9d06845 (válaszként erre: 17. - Garra Rufa)
2009. nov. 9. 19:11

Ne vedd magadra, nem (csak) neked szólt. ;)


Csak azt furcsálom másoknak miket megengednek....pedig ezerrel nyomatják, hogy ilyet nem lehet(ne).

18. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 17. - Garra Rufa)
2009. nov. 9. 16:18
Kedves invitálás volt, szerintem. Nekem nem volt ez most kivételesen reklámszagú. Végre egy hely itthon is, ahol végzik ezt a terápiát, örülök, mivel van kedves ismerősöm akinél tombol a betegség, és szerintem ez lehet a megoldás, csak külföldön nagyon drága. El is mondom neki, hogy már itthon is létezik. Köszi az infót. Ha itt nem írod le, soha nem tudom meg talán. :)
2009. nov. 9. 16:03

Meg kell hajolnom előtted :))

Úgy látom,csak hiénaságot és üzletiességet látsz bennem....Sajnálom,nem ez a vezérelv.

16. 0ff9d06845 (válaszként erre: 15. - Garra Rufa)
2009. nov. 8. 12:49
:)
2009. nov. 8. 10:33
Tildu.Nem reklámnak írtam,információnak. Ha valaki úgy dönt,kipróbálja,várjuk szeretettel.
2009. nov. 7. 18:11
Na hát nekem semmi nem segített csak a gyógyszer a hámló részt lekapartam én is nem kellett h leegye a hal de piros attól és fájt is! krém, fény semmi nem hatott, de mióta a doki felírta a jó kis vese, májroncsoló gyógyszert legalább tünetmentes vagyok :)
13. 0ff9d06845 (válaszként erre: 12. - Garra Rufa)
2009. nov. 7. 15:53
Mégis lehet itt reklámozni? Úgy tudtam nem...
2009. nov. 7. 14:35

Örülök,hogy szorgalmasan olvastok és idéztek is a honlapról :))

FOrduljatok hozzám akár telefonon akár e-mailben és minden eddigi tapasztalatot,vizsgálati eredmény szívesen megosztok .

Január 4-től Egerben nyílik az első kezelő,február elején pedig Gödöllőn,ez főleg a végtagoknál érintettek kezelésre lesz alkalmas.

11. rnee
2009. okt. 24. 18:29

sajnos nekem is van közöm ehhez a nyavalyához, érdekelne a téma. eddig az elocom oldat (hajasfejbőr-fül) és a dermovate krém/kenőcs (térd, könyök, mell alatt, most már boka :( ) kezelésére

de mindig csak ideiglenes hatású. elocom sajna a mellékvesére rossz hatást gyakorol, így igyekszem a lehető legkevesebbet használni. érdekelne minden lehetőség, amivel legalább 1 évre mellőzni tudnám a bajt, ha nem is véglegesen.. a szulfokoll kénsampon nem hozott nagy eredményt, azt próbáltam még.

2009. okt. 22. 03:46

Köszönöm a hozzászólásokat, igen, kb erről szól a halterápia, én elsősorban olyan embereket keresnék, akik már részt vettek egy ilyen kúrán, személyes tapasztalatokat várok.


Természetesen minden pluszinformációnak nagyon örülök, mert nem igen lehet róla olvasni sehol!

2009. okt. 21. 19:51
HÁt szerintem ez sokkal jobban hangzik,mint bármelyik szteroidos kenőcs:)
2009. okt. 21. 19:37
Ilyen régen nálunk is volt a klinikán, de már jó ideje nincs. Pedig állítólag nagyon hatásos.
2009. okt. 21. 19:34
A halak a pontyfélék családjába tartozó édesvízi halak,testméretük maximum 12 cm.Nevezik kangalhalnak,doktorhalnak,tisztességes magyar nevük:piros szívogató márna.latin nevük garra rufa.Nincsenek fogaik,a meleg vízben felázott plakkokat dörzsölik le a beteg testrészekről és dithranolt tartalmazó váladékot kennek a bőre,mely hosszú hónapokra felejthetővé teszi a viszketést,hámlást,segít az akne ,ekcéma tüneteinek enyhítésében,elősegíti ezen bőrbetegségek tüneteinek csökkentését
2009. okt. 21. 19:33
Ez a doktorhal. Fogatlan halak.
2009. okt. 21. 19:24
Elhalt hámsejtekkel táplálkoznak a halak. De melyik is ez a hal?
2009. okt. 21. 19:19
még nem hallottam róla. mi e?
2009. okt. 21. 19:18
Láttam tv riportot még régen német adón, nagyon hatásos és hosszú távon tünetmentessé tehető. Van aki már árulja is a halacskákat hozzá és akkor otthon végezheted a kádban a kúrát.
2009. okt. 21. 19:03
?????
2009. okt. 21. 18:54
Pikkelysömör és halterápia? Tapasztalatokat, információkat várok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook