Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Petevezeték elzáródásra melyik torna ajánlott inkább: arwen vagy aviva? fórum

Petevezeték elzáródásra melyik torna ajánlott inkább: arwen vagy aviva? (tudásbázis kérdés)


2015. jan. 30. 07:01
Érdeklödnék,hogy van-e valakinek Arwen dvd-je.Megvenném.köszi
2011. jan. 26. 13:30
Koszonom a tanacsot,majd utanna nezek meg...igazad van tenyleg jobb lesz , ha nem keverem a ket tornat
6. Titánia83 (válaszként erre: 5. - Tothanita1985)
2011. jan. 26. 13:21

Az avivának az egyik gyakorlata pont a petevezeték elzáródásra jó! Kérdezz rá az avivás fórumon!


Egyszerre a kettőt nem lehet csinálni, és meg van az oka, hogy miért csak heti kétszer lehet az avivát!

5. tothanita1985 (válaszként erre: 4. - Titánia83)
2011. jan. 26. 13:03
Nem szedek semmifele gyogyszert, mar hetek ota a forumokat bongeszem , velemenyeket gyujtok a tornakrol, ugy olvstam az aviva inkabb menstruacios problemakon segit, de hat kinek hogy jon be ...azt hiszem maradok az arwennel , esetleg csinalok heti 1-2 avivat , baj nem lehet belole
4. Titánia83 (válaszként erre: 3. - Tothanita1985)
2011. jan. 26. 12:57

Avivából nincs videó. Hetente kétszer szabad avivázni, ha a félórásat csinálod. Ha a 15 perces gyakorlatokat, akkor lehet háromszor.


Az Arwent nem ismerem. Én is vacilláltam az elején, de nem bántam meg az aviva tanfolyam elvégzését!


Zenéd van hozzá? Mert az avivához van egy zenei cd.


Ha valami hormongyógyszert szedsz, akkor nem lehet ezeket a tornákat használni.


AMúgy van avivás és talán arwenes fórum is.

3. tothanita1985 (válaszként erre: 2. - Titánia83)
2011. jan. 26. 12:48
eppen harmadik napja awivazom , de most elgondolkodtam rajta , hogy a jo tornat csinalom-e !azert valasztottan inkabb az arwent mert megvan a dvd , es igy konnyebb mint a konyvbol !vagy tudsz esetleg valami aviva videot is?
2011. jan. 26. 12:43
Az aviva tuti. :)
2011. jan. 26. 12:39
Petevezetek elzarodsra melyik torna ajanlott inkabb arwen vagy aviva?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook