Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Pénzéhes nő rámászott apámra. Hogy lehet megszabadulni tőle? fórum

Pénzéhes nő rámászott apámra. Hogy lehet megszabadulni tőle? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2021. okt. 3. 12:49

Kedves FI!


Hogy vagytok? Mi újság a papával és a szomszédasszonnyal? Beszéltél velük?

88. forrest2010 (válaszként erre: 84. - PöttyösPanka)
2021. okt. 1. 18:03
... nem smafu !! de azért : fehér holló !!!
87. forrest2010 (válaszként erre: 79. - PöttyösPanka)
2021. okt. 1. 17:31
... akkor én Nálad sokkal ramatyabb helyen élek :( :( :( van itt olyan / igaz h ő vállalkozó volt / akit osztozkodáskor megfenyegetett a volt neje h kikészíti ha nem húz el ? sokat tudhatott ? ő volt a könyvelője is ... a kocsit vihette , mert az a pasinak munkaeszköze volt :( :( de egyébként a " közös vagyonból " még 1 lábtörlőt se !!!
86. 9cc76994c5 (válaszként erre: 85. - PöttyösPanka)
2021. okt. 1. 17:04

Nincs rossz életem, nem velem történtek ezek a dolgok.

Csak látok-hallok-nézek.

85. PöttyösPanka (válaszként erre: 82. - 9cc76994c5)
2021. okt. 1. 14:45

Rossz életed lehet ilyen tapasztalatokkal. Sajnálom!


Mondjuk az is igaz, hogy mindenki a saját beállítottságának megfelelően fókuszál a dolgokra. Akinek az az alapfeltevése, hogy mindenki gazember, az óhatatlanul mindenhol gazemberekbe fog botlani.


Nekem van egy csomó rokonom, barátom, kollégám, volt évfolyamtársam, ismerősöm, aki rendes ember, és még életében nem jutott eszébe átverni valakit azért, hogy kicsikarja a vagyonát. Ellenben számos alkalommal gyűjtöttünk közösen rászoruló családoknak, beteg gyerekeknek. Még önkéntesen iskolát festeni is voltunk. De egymásnak is mindig segítünk, ha mondjuk valaki költözik vagy felújít. Úgy látszik, jó helyre születtem.

84. PöttyösPanka (válaszként erre: 81. - Auróra2010)
2021. okt. 1. 14:36

És csak ez a két véglet létezik. Aki kisemmizi a másikat, és aki a nagy ő.

80 fölött egy kedves, szimpatikus társ már smafu. Csak akkor jöjjön, ha ő az Igazi.

83. PöttyösPanka (válaszként erre: 80. - Birebora)
2021. okt. 1. 14:34
Igen, ha nem lehet pletykálni és szörnyülködni, akkor nincs is miről beszélni.
82. 9cc76994c5 (válaszként erre: 79. - PöttyösPanka)
2021. okt. 1. 14:27
Szerintem azok az emberek vannak kevesebben, akik szánt szándékkal vernek át embereket. ---Ez jó viccnek.
2021. okt. 1. 13:59
MUNkám során rengeteg embert megismertem, de aki 80-on tul találta meg az igazit, egy sem volt köztük.
80. birebora (válaszként erre: 67. - PöttyösPanka)
2021. okt. 1. 13:57
Szerencsére vannak, nem is kevesen, de annak nincs hirértéke és nem elrettentő példa.
79. PöttyösPanka (válaszként erre: 78. - Forrest2010)
2021. okt. 1. 13:06
Biztos a ritkább? Szerintem azok az emberek vannak kevesebben, akik szánt szándékkal vernek át embereket. Nem ismerek ezirányú statisztikát, de ha mondjuk a kollégáimat nézem, akkor imserek kapásból úgy 30 embert, aki szerelemből született, normális kapcsolatban él. Van olyan is, aki elvált, de ott sem a vagyon volt a kérdés. És van köztük egy, akivel láthatóan addig volt együtt a barátnője, amíg az anyagilag megérte neki. De ő sem volt hozzá elég dörzsölt, hogy mondjuk egy lakás árával lépjen le. Azért ez nem olyan rossz arány.
78. forrest2010 (válaszként erre: 77. - Forrest2010)
2021. okt. 1. 11:48
... és bár nagyon ritkán de előfordul @@@@@@@ csak az a baj , h az a ritkább :( :(
77. forrest2010 (válaszként erre: 76. - PöttyösPanka)
2021. okt. 1. 11:47
... mindig vannak kivételek :) amik erősítik a szabályt ! nem mondom azt h nem fordul elő ilyesmi ! az ember /lánya is !!! élete végéig reménykedik ! mert nem mindenbe lát átverést :) ilyen esetekre a kolléganőm azt szokta mondani h : későn találkoztak ! ilyen is előfordul @@ szerencsére :) :) /
76. PöttyösPanka (válaszként erre: 69. - Forrest2010)
2021. okt. 1. 10:11
Egyik rokonom a nyugdíjasotthonban találta meg álmai pasiját. Jó, lehet, hogy nem álmai pasija, de azért nagy volt a szerelem. Egészen megfiatalodott tőle. Szerintem ez nagyon szép, és nem szeretnék eljutni egy olyan kiábrándult szintre, hogy ebben is egyből az átverést lássam. Azt nem tudom, hogy a férfi csóró volt-e, de nem hiszem, hogy ez számított.
75. forrest2010 (válaszként erre: 67. - PöttyösPanka)
2021. okt. 1. 09:37
... persze ! olyan is akad ! de gondolj csak bele nem véletlen h : nyugtával dicsérd a napot ! / a gond nélkülinek nincsen hír értéke :) /
74. tumbo2 (válaszként erre: 69. - Forrest2010)
2021. okt. 1. 09:36
ja,mint kukás
73. tumbo2 (válaszként erre: 67. - PöttyösPanka)
2021. okt. 1. 09:33
nyilvánvaló,hogy ilyen is van.hogy az én kulipintyómra valaki jelzálogot tegyen, a bankos halálra röhögné magát
72. forrest2010 (válaszként erre: 62. - Birebora)
2021. okt. 1. 09:33
... az özvegy apci megtalálta szintén álmai nőjét ! mikor meghalt a pasi , gyerekei belementek abba h a nő ottmaradjon , csak a SAJÁT rezsiét kellett fizetni , amit esze ágába se volt ! a végére nem kis adósságot pakolt a házra és nem azért , mert nem tudta fizetni a maga által elhasznált/felhasznált bármit !
71. tumbo2 (válaszként erre: 66. - Forrest2010)
2021. okt. 1. 09:29
nálunk is volt ilyen ,a romám pasi kérte a haszonélvezeti jogot,ha a nő előbb meghal.mert hát háborgatják a pasik,nincs aki megvédje,érdekes,engem sosem háborgattak.
70. forrest2010 (válaszként erre: 62. - Birebora)
2021. okt. 1. 09:29
... az utcánkbeli özvegyasszony megtalálta álmai pasiját és ide is költözött az új"fiú " /@@@@@@@@@/ csak nem volt hajlandó eladni a lakását és az árával együtt költözni ide , több esze volt 70 körül a pasinak , tudhatta azt nagyon jól h az ember idősebb korba ne számolja fel teljesen a stabil hátterét ! mert lakva ismered + a másikat ! és ha előbb dobja el a kanalat ? lehet h az " örökösök " pokollá tennék az életét / a fele ház a nő fia nevén van /
69. forrest2010 (válaszként erre: 67. - PöttyösPanka)
2021. okt. 1. 09:23
... 80 éves kora környékén ?!!!!!!!!!!!!!!! megtalálták álmaik pasiját?/nőjét ?! persze h van olyan is ! nem is 1 ! akik özvegyi sorra jutva ... de nem 80 körül !!! ébredj ! királylány ! gondolj csak bele ! csórón is kellene ? v ...
68. semleges (válaszként erre: 53. - VendrinerPiroska)
2021. okt. 1. 08:55
Ha visszautasítja az örökséget akkor nem örököl semmit. Az örökséget sem és a hitelt sem. Én így tudom.
67. PöttyösPanka (válaszként erre: 62. - Birebora)
2021. okt. 1. 08:46
Igen, ilyen rémtörténeteket mindenki tud mesélni. De ki meséli azokat a sztorikat, ahol nem volt balhé? Én több olyan embert ismerek, akik megözvegyülés után rendes, normális párt találtak.
2021. szept. 30. 19:33

... vannak elrettentő példák jócskán ! kolléganőm 1 román pasi személyében találta + álmai pasiját :( :( aki lenyúlta az összes válás után nőnek jutó pénzt :( :(


... de a másik is szörnyű lehetett , a szülő megengedte h rátegyék a házára a jelzálogot , és mikor borult a bili ? akkor ő kényszerült albérletbe menni :((((((

65. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 60. - Birebora)
2021. szept. 30. 18:51
Ettől tartok én is.
2021. szept. 30. 18:47
Nem lehetne szó róla, hogy te vedd át a pénzügyek intézését? Akkor eleve nem tudná lenyúlni az apukádat.Nálunk ez minden gond nélkül működik. Nálatok is te végzed a bevásárlásokat, ha jól értem, ha ő nehezen jár. Valamint tisztáznám a szomszéd asszonnyal, hogy ezentúl máshol kereskedjen.
63. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 48. - Bichi)
2021. szept. 30. 18:30
Az örökséget vissza lehet utasítani, persze akkor mindent,így nem marad adósság sem. Abban az esetben kell átvállalni az adósságot, ha igényt tart valamire, mondjuk a lakására, ami többet ér, mint az adósság. Sajna, akkor fizethet, ha szeretné megörökölni, mert minden benne lesz így neki, az adósság és a haszon is.
62. birebora (válaszként erre: 61. - 9cc76994c5)
2021. szept. 30. 18:22

Ilyen nekem is van. A csajszi eladta a Bp-i lakását leköltözött a pasi vidéki házába, a pénzből felújitották a házat, a kapcsolatuk megromlott és végül a csaj üres zsebbel, meztelen seg.el albérletbe költözött.

De olyat is ismerek aki öregkorára, nyugdijasan kényszerül albérletbe mert a bedőlt hitele elvitte a lakását, házát vagy az egyik jóakarója becsapta. És ilyen rémtörténeteket mindenki tud mesélni.

61. 9cc76994c5 (válaszként erre: 60. - Birebora)
2021. szept. 30. 17:59
Másik ismi: ott a mama jött össze egy úrral a férje halála után, ott az lett, hogy a pasi eladatta a nővel a lakását, hogy majd vesznek közösen,de valahogy az a pénz a férfi lakásának felújitására ment el.
2021. szept. 30. 15:10
Én is azt mondom beszélj az apukáddal és a szomszéddal is. Nagyon nem jó szaga van az egésznek. Nehogy mire észbe kapj a lakás a szomszéd nevén legyen.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook