Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Péntek Enikő (Zóna edzés) rajongók ide!! :-) fórum

Péntek Enikő (Zóna edzés) rajongók ide!! :-) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
1296. picur*
2014. máj. 20. 10:11

Utólagos boldog névnapot :)

Nekem esküvő volt és a szüleim is meglátogattak, szóval tortával és gyümölccsel bűnöztem :/ Annyira nem bántam, de hiányzott a Zóna, úgyhogy már készülődöm is! Utána pedig jöhet egy finom epres fehérje shake, illetve ha olyanom van, akkor kb 40 g fehérje porból és két tojásból összedobok egy palacsintát valamilyen friss gyümölccsel, isteni! Na meg persze az elengedhetetlen zöld teám :)

1295. Zsofii
2014. máj. 18. 20:29

Sziasztok!


Nekem a hétvégén pihenő volt illetve bűnözés is egy kis mértékben, de most megengedtem hiszen névnapom volt.:)De a hétfőt egy jó kis edzéssel indítom majd. Nektek hogy telt a hétvége?

Ti edzés után milyen ételeket/italokat szoktatok fogyasztani?

Hajrá mindenkinek! :)

1294. ~Zsuzsi~ (válaszként erre: 1293. - Picur*)
2014. máj. 17. 08:33

Ha már nem szenvedésnek veszed, az már sok fejlődés!!:) Ne aggódj, hamarosan élvezni is fogod, és nemsokára az a 3 perc meg se fog kottyanni!!:)


Hajrá!!:)

1293. picur*
2014. máj. 16. 20:06

Láányok, végre megmozdult a mérleg :) Nagyon boldog vagyok, mert kezdtem komolyan elkeseredni. Ehhez társul, hogy a kardiót most már inkább kihívásnak érzem, mintsem a nap legszörnyűbb 20 percének,szóval összességében örülhetek, azt hiszem :) Bár most látva Zsuzsi bejegyzését kicsit elszomorodtam, mert én pont ma szenvedtem meg a Stop zónával, amiről minden megy, de az a 3 perc statikus, hááát... :/

De nem adjuk fel, hajrá mindenkinek!! :)

1292. Zsofii (válaszként erre: 1291. - ~Zsuzsi~)
2014. máj. 14. 17:49

Gratulálok! A kis sikereket is meg kell becsülni! :) Én ma kar+has intervall edzést csináltam 15 percig utána meg egy 20 perces haserősítést.


Jó tornázást mindenkinek! :)

1291. ~Zsuzsi~
2014. máj. 14. 13:31

Pár nappal ezelőtt volt egy újabb sikerélményem Enikő tornáival :) A stop zónán ki tudtam tartani 3 percig a statikust!:))) Örülés van, mivel előtte azért az 1 percek is fárasztóak voltak!:)


Sajnos kilókban nem igen látszik a változás, de látványra és érzésre már sokkal jobb!:)


Mindenkinek jó zónázást mára ha edzős nap van, ha pihinap, akkor jó pihenést!:)

1290. Castia (válaszként erre: 1287. - 0c2a6dc8c1)
2014. máj. 13. 08:59
Persze, van még utána csoportkép készítés, fehérje termékkóstoló, nyereménysorsolás, ilyesmi. A sorsoláson is lehetett nyerni dvd-t meg úgy emlékszem ruhát is. Nem tudom már mi mennyibe került, de drágább biztos nem volt, mint a webshopban. A Peak termékekre még talán valami kedvezmény is volt.
1289. Zsofii (válaszként erre: 1288. - Nenike01)
2014. máj. 13. 08:01

Szia!


Az intervallum nekem is nagyon nehezen ment az elején, nagyon lefárasztott, meg alig bírtam, de hidd el, bele lehet jönni, saját magamon tapasztalom, hogy az idő elteltével egyre jobban bírom és meg is szerettem. Fehérjeturmixot nem iszok edzés után, lehet, hogy kellene,de még nem ruháztam be rá. Blanka30 ajánlott nekem olyat, amiket ő is használ és bízik benne, ha vissza keresed a fórumot ott megtalálod. Én általában délelőtt szoktam edzeni reggeli után 2 órára és az edzés utána túrót szoktam enni,edzés után 1-2 órára pedig ebédelek. Az étkezésemre figyelek, sok zöldséget, gyümölcsöt fogyasztok illetve fehérje dús ételeket is. Hetente 1x engedélyezek magamnak valami finomat, sütit vagy fagyit, általában hétvégén, szóval ezeket se vonom meg magamtól teljesen, csak mértékkel. Én ezt az elvet kezdtem el követni, nem tudom mennyire jó, mennyire lesz hatásos, de szerintem már alakulgatok. :)

1288. Nenike01 (válaszként erre: 1284. - Zsofii)
2014. máj. 12. 19:15

Szia Zsoffi!

Szoktál inni fehérjeturmixot is az ételek mellé? Rendben, megpróbálom a kettőt lenyomni minden nap, de nem lesz egyszerű, mert egy intervall is teljesen ki tud készíteni. Ha van még valami jó kis tipped, küldd nyugodtan.


Köszi

1287. 0c2a6dc8c1 (válaszként erre: 1286. - Castia)
2014. máj. 12. 16:35

És utána még lesz időm aláíratni? :) Ott is gondolom az az ár van, mint az oldalán igaz? csak mert az árral nincs baj, csak még plusz a szállítás. :/

Melyik dvd-t ajánlanád te? :)

1286. Castia (válaszként erre: 1285. - 0c2a6dc8c1)
2014. máj. 12. 13:43
Tudsz venni ott a helyszínen dvd-t meg zónás ruhákat is. Legalábbis tavaly ahol én voltam, oda hoztak mindenfélét.
2014. máj. 12. 11:51
Sziasztok! Valakinek van eladó eredeti Péntek Enikő dvd-je? Megyek Kecskemétre egy órájára és itthon én tornázom rá, de azokra amik le vannak töltve és szeretnék vele aláíratni egy dvd-t. :)
1284. Zsofii
2014. máj. 12. 09:18

Szia Nenike01!


Nekem is azon a részen vannak problémáim, én heti 5x tornázok, 15-20 perc has+kar vagy comb+ fenék intervall edzést csinálok és utána még 20 perc hasizom erősítő edzést. Enikő tornái közül, a feltöltött kis videók között is bőven tudsz válogatni, hogy ne legyen unalmas. Blanka30-nak is igaza van, nagyon fontos, hogy az étkezésre is figyelj. :)

Én lassan 1,5 hónapja tornázok rendszeresen és mintha látnám már a változást, de ez alatt az idő alatt nagyon megszerettem a tornákat és az állóképességem is javult. :)

1283. c306628484 (válaszként erre: 1282. - Nenike01)
2014. máj. 11. 23:02
Csak 20 perc tornával szerint nem fog menni vagy ha igen akkor csak nagyon lassan. De ha figyelsz mellette a szénhidrat csökkentésére és a fehérje felemelésere a napi menüdben akkor hatekonyabb lesz. És a hasazás mellé minden nap iktass be egy intervall részt is! Hatekonyabb!
1282. Nenike01
2014. máj. 11. 18:14

Sziasztok!

Szerintetek, ha a köldök alatti 5 centit szeretném eltüntetni a hasamon mit tegyek? És az elég-e ha naponta csak egy blokkot csinálok meg?

2014. máj. 8. 20:07

Heti 5 napot nyomom, 2 nap pihi. Minden nap 2 blokk, amiből az egyik az zona edzés a másik általában intervall. De van, hogy 2 intervallt nyomok egymás után, ahogy az edzésterben jön épp.

Persze az első mindig az 5 perces bemelegités, végén a nyujtás.

1280. sorozatmonika (válaszként erre: 1279. - C306628484)
2014. máj. 8. 19:49
Szia!Mindennap nyomod?Mennyi ideig?
2014. máj. 8. 19:12

Szia, sok sikert előre is a totál zonához, szépen eljuttat majd a halado szintre ne aggodj! ;)

Ma érkezett Enikő havi edzésterve email-ben, igy ma azt kezdtem el. Azon belül a kombinált vegyes edzéstervet. Már csak az időzonát kellene beszereznem hozzá, az az egy meg nincs meg.

2014. máj. 8. 17:50
Sziasztok! megrendeltem a héten a totál zóna csomagot,alig várom,hogy megjöjjön és elkezdhessem, addig is kipróbáltam ma a fitt arénás 40percet ,hát a hasazásnál voltak gondjaim nem mondom, jó gyengusz vagyok sajna, erre évek óta nem dolgoztam csak futottam...de a célom hogy legalább olyan intenzitással és helyesen hajtsam végre a gyakorlatokat,mint Enikő... nem lesz egyszerű de türelmes leszek,a futásban sem sikerült első nap a 8 km.Beszámolok hogy hogy haladok addig is minden zónázónak jó edzést.
1277. c306628484 (válaszként erre: 1276. - ~Zsuzsi~)
2014. máj. 8. 13:03
Nagyon ügyes vagy! Csak így tovább! A zona max tabata tényleg naggyon kemény, hát még 4,6 kg sulyokkal. Huvazoktol a guggolásoktol az én fenekemben mindig izomláz van másnapra, pedig már edzettnek számitok, de ez a tabata még mindig tud ujat nyujtani ;)
1276. ~Zsuzsi~
2014. máj. 8. 12:44
Kicsit "dicsekedni" akarok.:) Múlt héten csináltam meg először a Tabata Max-ot 4,6 kilós súlyokkal végig, ma pedig megismételtem megint..:) Ez azt jelenti elhagyhatom a 3,6 kilósakat ennél a blokknál, már megy a nagyobbal (eddig úgy csináltam hogy egyik gyakorlat a nagyobbal másik a kisebbel).
1275. kytty9 (válaszként erre: 1274. - C306628484)
2014. máj. 7. 10:53
Szupi, ezt örömmel hallom.. :) Mostantól én is csak Enikőzök akkor.. :)
1274. c306628484 (válaszként erre: 1273. - Kytty9)
2014. máj. 7. 10:36
Én ezt tapasztaltam. A rendszeres tornákat és az életmodváltást tavaly júliusban kezdtem. Heti 5-6-szor tornáztam, akkor meg csak R.Réka tornáit ismertem. December vegétől ismertem meg Enikő tornáit es onnantól sokkal gyorsabban fejlődtem. Pedig tényleg lelkesen, rendszeresen tornaztam Rékára is az azt megelőző fél evben.
1273. kytty9
2014. máj. 7. 10:26
Én vegyesen szoktam csinálni, hol Réka, hol Enikő edzéseit.. :) De ezen meglepődtem, hogy többen írtátok, hogy Enikőé hatásosabb.. :) Akkor lehet, h ezentúl azt csinálom majd gyakrabbsan.. :)
1272. jajjj (válaszként erre: 1264. - ~Zsuzsi~)
2014. máj. 3. 14:58
ZMax kardio intv.
1271. ~Zsuzsi~
2014. máj. 2. 14:55

Dettó!:)))


Bár én nem régóta kezdtem el CSAK Enikőre tornázni, előtte vegyesen...Insanity-ztem, Rékáztam, meg ezt-azt..:P


De az ő edzéseitől kedzek olyan nőiesen izmos lenni (Insanity nagyon "durva" izmot csinál..)

1270. c306628484 (válaszként erre: 1269. - ~Zsuzsi~)
2014. máj. 2. 14:49

Nekem egyenlőre az 5 kg a maximum. Annál feljebb most sokáig nem emelem ( legalábbis amig izomlázam van a gyakorlatoktol és kihivást jelent a gyakorlatok helyes kivitelezése)

Egyébként ennis szeretem R.R. Tornáit is, de miota Enikőzöm a fejlődésem sokkal gyorsabb, mint a Reka tornáival volt.

1269. ~Zsuzsi~
2014. máj. 2. 14:45

Nekem nem jött be a tárcsás, túl nagy, robosztos...így kaptam egy állványt, azon van pici 1,5 kg, 2,5 kg, 3,5 kg és 4,6 kg...ezek kis fejűek könnyebben tudok velük mozogni, nekem a tárcsás túl nagy volt egyszerűen..:)Meg ezek gumis borításúak és az sem mindegy nekem..:)


Ja, amúgy RR tornáit kb, 2 kilóval is alig bírom, tényleg gyors és majd végig azzal hadonászik..:P De azért szeretem őt is, néha kell az olyan fajta edzés is..:)


Most majd beszerzek 5 kilósokat, az csak fél kilós emelés, azzal még pár gyakorlatnál elbírok..

1268. c306628484 (válaszként erre: 1267. - ~Zsuzsi~)
2014. máj. 2. 14:41

Fokozatosan érdemes a súlyokat neheziteni, nehogy meghuzodj. Én cserélhető tárcsás súlyzókat vettem, max. 10 kb-ig tudom rá pakolni a súlyokat. Nagyon praktikus, mert kis helyen is elfér.

Így visszagondolva tök vicces amikor meg fél kilós ásványvizes flakonokkal "erölködtem" R.R. Tornáira. :)

Bár ő magas ismétlésszámokkal dolgozik a videoin és elég gyorsan is csinálja a gyakorlatokat. 4-5 kg-s sulyokkal elég veszélyes lenne azokra a dvd-kre tornázni. Szerintem azért is a kis suly a nyerö nála.

Tudom más téma, de ha már szoba került a súlyzó, nem is értem a nagy R.R. Fanok miert félnek ennyire a súlyoktol. Pedig köztudott, hogy réka izmai se a sajat dvd--itől lettek olyan látványosak és nem is az ő általa reklámozott étendtől.

Sokaknak az a cél, hogy ugy nézzenek ki mint ő, amikor meg azt mondak nekik hogy sulyzozni kell meg fehérjét inni bepanikolnak,hogy jajj ők nem akarnak bodybuilderek lenni...

Enikőben ezt tisztelem, hogy nem árul zsákbamacskát, nála a sulyok növelése fontos.

1267. ~Zsuzsi~
2014. máj. 2. 14:26
Mondjuk én még nem tartok 5 kilónál, most 3,5 és 4,6 kilós súlyokkal csinálom általában, mikor mennyi erőm van..:) Meg most a 4,6 kilós a legnehezebb itthon, lassan már be kell szereznem nagyobbakat.:)
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook