Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Pécsiek, van kedvetek beszélgetni? fórum

Pécsiek, van kedvetek beszélgetni? (beszélgetős fórum)


2011. jún. 27. 17:15
sziasztok,én dumálgatnék,de nagyon gyér a topic...magamba?az gáz,nem? :D
2010. febr. 5. 22:00

Sziasztok...

Betársulnék hozzátok. Pécsi vagyok/leszek én is. Csak tudjam megszokni:-)

22. Myrthil (válaszként erre: 21. - Marjann)
2009. máj. 15. 08:08
Már most is vagyok :)
21. Marjann (válaszként erre: 20. - Myrthil)
2009. máj. 15. 06:57

Akkor egyértelműen vírus...

Leszel msnen?Vicces felfedezést tettem tegnap:)

20. Myrthil (válaszként erre: 19. - Marjann)
2009. máj. 14. 22:07

Szia!

Még mindig változatlan a helyzet :(

Legközelebb vasárnap próbálkozom csak, feltéve, ha a párom eljut hozzám, mert ő is hasonló gondokkal küzd :S

2009. máj. 14. 19:27
Nini, egy Myrthil:) Hogy vagy? Sikerül végre hazajutnod?
2009. máj. 14. 16:39
Sziasztok! :)
2009. máj. 13. 11:09

Nem ismerem a szomszédokat...ha éltél panelban tudod milyen ez.

Én világ életemben panelban laktam, csak liftes házban. Kicsit furcsa most, mert ebben a házban sokkal több az idős, egyedül élő néni. Ráadásul 4 emeletes, lépcsős ház. Már párszor érszrevettem, hogy ha kicsit hangos vagyok (pl a plaackprésben egyszerre 6-7 palackot nyomok össze vagy barátnőmmel megyek haza és normál hangerővel beszélgetünk a lépcsőházban), akkor kinéz az egyik néni. Valahol jó, bár a betörők halkan járnak:)

16. MMea
2009. máj. 13. 11:04

Úgy látszik nem érnek rá a pécsiek.

Én is csak véletlen pont fent voltam a neten. :-)


Azt hittem járnak be emberkek munka ügyben hozzád. Hát akkor úgy nehéz.

Tényleg nem sok lehetőség van. Amíg suliba jár az ember addig az iskolában lehet barátokat szerezni, aztán meg talán a munkahelyen.

A szomszédok milyenek? Nincsenek fiatal szomszédaitok akikkel lehetne barátkozni?

2009. máj. 13. 10:42

Esküvő még messze van. Egyenlőre derüljön ki, hogy hosszú távon bírjuk-e az együttélést.

Munkahelyen...senki sincs. Mondom, ketten vagyunk, de a főnököm keveset van benn. A folyosón van még egy cég, de velük sem sokat találkozok.


Amúgy nincs itt más pécsi? Jaj ez olyan kellemetlen, nem az volt a célom, hogy a fórum az én siránkozásomról szóljon...

14. MMea
2009. máj. 13. 10:15

Akkor szerencsétek volt lakás ügyben.

Eskövő van tervben?

Munkahelyen nem tudsz új barátokat szerezni?

2009. máj. 13. 10:07

Saját, illetve a szüleié, de ketten lakunk benne. Nagyon szépen felújította, tényleg szép:) Öröm benne lakni.

Vannak haverok, akikkel én is szívesen találkozok persze. Főleg ha párosban megy a találkozó, de ez elég ritka. Vagy ha szülinap van, ilyesmi. De amikor 5srác összeül sörözni, az valahogy nem nekem való:)

12. MMea
2009. máj. 13. 09:47

Nincsen közös baráti társaságotok?

Saját vagy albérlet a lakás?

2009. máj. 13. 09:29

A minden napot arra értettem, hogy nem szeretnék mindennap otthon ülni. Jó lenne néha másokat is látni:)

Lassan 2éve vagyunk együtt, februárban költöztünk össze. Kezdünk összecsiszolódni,már mindketten beláttuk, hogy néha hülyék vagyunk:) Amúgy jó, én élvezem.

10. MMea
2009. máj. 13. 09:10

Azt írtad, hogy heti 2-szer, akkor nem kell minden nap.

És milyen az együttélés? Mióta vagytok együtt?

2009. máj. 13. 09:01

3 hónapja élünk együtt.

Persze, mindig van egy csomó dolog otthon, csak általában fáradt vagyok, mire hazaérek. De főleg nem akarok minden nap otthon gályázni, vagy unatkozni. Néha jó lenne kimozdulni.

8. MMea
2009. máj. 13. 08:51

Pénzügyi cégnél hitelekkel foglalkozok.


Együtt éltek a barátoddal? Azért egy nő fel tudja magát találni otthon. Ha egyedül vagyok én is takarítok. Hát igen ezért jó ha vannak barátok, amikor ő elmegy a haverokkal te is el tudj menni a barátnőkkel.

2009. máj. 13. 08:43

Persze én is szeretek vele lenni. Csak ő menne a haverokkal ide-oda egy-kétszer a héten, amit én maximálisan megértek, meg nem is zavar. Csak tudom, hogy míg ő sörözik, addig én egyedül fogok otthon unatkozni (avagy takarítani) és így látja az arcomon, hogy nem örülök annak, hogy elmegy.


Te mit dolgozol?

6. MMea
2009. máj. 13. 08:33

Beértem. Nálunk is így van, mi is ketten vagyunk a kollégám mászkál én meg vagyok a biztos pont.

Munkahelyen is találtam új barátot, bár a kettőt nem szeretem keverni, de egy céges rendezvényre együtt mentünk, a hosszú úton közben meg összebarátkoztunk. Egy másik jó barátnőmet a régi munkahelyemről ismerem és csak jóval utána mikor már nem dolgoztunk ott lettünk barátok.

De szerintem az sem baj, ha a barátoddal többet vagy együtt, ahogy én is teszem mostanában, dolgozunk napközben épp eleget, így ha vége a munkának örülönk, hogy együtt vagyunk.

5. Marjann (válaszként erre: 4. - MMea)
2009. máj. 13. 07:30

Egy minisztériumi cég pécsi képviselete vagyunk. A kolleganőm járkál cégekhez, tárgyalásokra stb, én meg adom a hátteret az irodából.

Te hol találtál új barátokat? Nekem ötletem sincs igazából, hogy kéne elkezdeni.

Én is megyek lassan dolgozni, de úgy itt leszek:)

4. MMea
2009. máj. 13. 07:26

Nekem is volt egy ilyen időszakom, hogy sorra költöztek el a barátaim, hát nem volt jó érzés.

De mindig lehet új barátokat szerezni.

Milyen munkád van, hogy egyedül vagy? Érdekes, mert én is sokat vagyok egyedül melóhelyen egy irodában. Lassan mennem is kell dolgozni, de ha beértem akkor még felnézek.

2009. máj. 13. 07:18

Miután elvégeztük az egyetemet Pestre mentek dolgozni. Csak én maradtam itt, mert úgy gondoltam, hogy itt a családom, mellettük kell maradni, itt a párom, akit nem akartam elveszíteni.Ráadásul utálom Pestet.

Két barátom maradt itt, de egyikük pesti, így a vizsgaidőszak után hazamegy, a másik lány most végez és nyártól Szegeden dolgozik.

A legjobb barátnőm meg Hódmezővásárhelyen lakik. Vele legalább naponta tudok msnezni.

Nagyon szeretnék új barátokat, vagy legalább haverokat, akikhez szólni lehet, mert érzem, hogy nagyon ráakaszkodok a páromra.

Ráadásul a munkám is olyan, hogy szinte egész nap egyedül vagyok.

2. MMea
2009. máj. 13. 07:10
Szia! Hasonló cípőben járok, sok barátnőm a legjobbal elköltöztek, ki Bp-re ki külföldre. Csak 1-2 barát maardt itthon. Én megpróbálok Pécsen boldogulni. A te barátaid hova mentek?
2009. máj. 13. 07:04

Sziasztok!

Most jutottam el arra a pontra, amikor szinte az összes barátom elköltözött a városból. Jó lenne, ha legalább napközben hozzámszólna valaki:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook