Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Pécsi társat keresek fogyáshoz... fórum

Pécsi társat keresek fogyáshoz... (beszélgetős fórum)


17. rika
2012. febr. 19. 08:47
mindenki eltűnt...:( csajok hol vagytok?
16. Myrthil (válaszként erre: 11. - Reenee)
2009. márc. 4. 08:55
És a tapasztalatok milyenek?
15. d'or (válaszként erre: 12. - Macilány)
2008. máj. 13. 20:08
szio Andi, irtal nekem a zsiregeto masszazzsal kapcsolatban,ettol a honaptol a belvarosban dolgozom szalonban,johetsz masszazsra,csinalok meg test tekercselest is, cellulitkezelest is.
14. d'or (válaszként erre: 12. - Macilány)
2007. okt. 23. 18:02
szio nem irtal.nem akarsz mar jonni masszasra+infraszaunara?
13. e5041cbf7f (válaszként erre: 12. - Macilány)
2007. okt. 21. 17:47
szia, én nem tornzni járok, hanem a volt Mecsekáruházban levő konditerembe. aerob+sulyzó
2007. okt. 21. 17:37
Kinek lenne kedve a héten (24-étől) tornázni járni Pécsen?
11. Reenee
2007. okt. 8. 11:53

Csajok!

13-án szombaton nyílt nap a kervárosi T-boy(dá)ban!

Van aerobic, hastánc, spinning és cardióterem.

Akit érdekel az jöjjön, nézze meg. :)

10. d'or (válaszként erre: 7. - Macilány)
2007. szept. 28. 18:56
szio Andi,neked is varom valaszod,mert multkor mar irtal..motivalt voltal...
9. d'or (válaszként erre: 6. - Rika)
2007. szept. 28. 18:55
szio,irjal ha erdekel meg a fogyos masszas+van otthon infraszaunam is azzal kombinalva pedig meg hatsosabb a fogyas.
8. d'or (válaszként erre: 7. - Macilány)
2007. aug. 9. 19:29
szio csajok, en gyogymassor vagyok, itt Pécsen es csinalok alakformalo,zsiregeto masszast ultrahngos kis keszulekkel +van egy nagyon jo meregtelenito/fogyokuras teakeverekem csak gyogynoveynekbol,hazhoz is megyek alkalmi aron irjatok szivesen segitek lefogyni.Ismerem az erzest en is fogytam kb 10kg.
7. Macilány (válaszként erre: 6. - Rika)
2007. aug. 9. 15:24
írtam neked privi üzenetet
6. rika
2007. aug. 9. 07:12

kertvárosba lakom, nincs babám csak egy vőlegényem. Jövő tavasszal lesz esküvő és arra edzek..:) pénzügyesként dolgozom az egyetemen.

Veled mi a helyzet?

2007. aug. 8. 15:52
OK! Te merre laksz? Néztem az adatlapod, láttam majdnem egyidősek vagyunk... neked van kisbabád? Hol dolgozol? Mit dolgozol? Bocs, hogy ilyen kiváncsi vagyok, csak szeretnélek minnél elöbb megismerni, nem mertem remélni, hogy ilyen hamar találok valakit, aki hasonló cipőben jár..
4. rika
2007. aug. 8. 15:43

szia!

én jártam a Mecsekbe fitneszre jól megizzaszt. Ha gondold valamelyik nap találkozhatnánk és megbeszélhetnénk, hogy mi legyen. Én nem szívesen megyek konditerembe, mert ahhoz külön edző kell, hogy értelme is legyen. Én jobban szeretem a tornákat.

2007. aug. 8. 15:23

Szia!


Olvastam a régi "beszélgetéseiteket" tegnap este és ekkor kaptam kedvet én is. Szóval részemről bármilyen tornára mehetünk, jártam már bent a városban a Napraforgóba (ez egy női terem) és ismerem az Olympiát Uránvárosban (ide fiuk is járnak és rendszerint elég sokan vannak) de ha te tudsz jó helyet várom a javaslatodat. Jól emlékszem, hogy ti csevegtetek fallabdáról és teniszről is? Én még egyiket sem próbáltam soha, de kiváncsi vagyok azokra is... Szóval tényleg "mindenevő" vagyok ami a mozgást illeti, csak a súlyom az ami határt tud szabni. Egyébként nagyon sok féle érdekes óra van a mecsekben is Uránba, de egyedül még soha nem volt bátorságom elindulni.

2. rika
2007. aug. 8. 07:19
Szia! Mi ennek egyszer már nekiálltunk. Mármint szervezni, hogy együtt megyünk tornázni. Eredetileg hárman beszéltünk róla, de én valahogy kimaradtam. Nem is tudom a többiek mentek-e végül tornázni vagy nem. Én szívesen mennék veled ha van elképzelésed, hogy hova szeretnél menni.
2007. aug. 8. 06:44

Sziasztok!


Még mindig keresem azt a személyt, aki hosszútávon lenne edzőpartnerem. Én kb. 30-40 kg-tól szeretnék megszabadulni, de egyedül nem megy. Kérlek ha te is hasonló problémával és súllyal küzdessz, írj. Hiszem, hogy együtt könnyebb lehet.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook