Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyáshoz társat keresek fórum

Fogyáshoz társat keresek (beszélgetős fórum)


2008. máj. 21. 06:40

Én 27 éves vagyok és a szülések alkalmával rajtam maradt 20 kiló,ettől akarok megszabadulni 88.1 kilóval kezdtem most 81.4 vagyok szóval haladok lefelé,és olyan diétát találtam egy újságban ami nekem bevált.Az újság cime Diéta és fitnesz abban jó és elérhető kaják vannak és nem éhezek.Fontos napi ötszöri,minimum négyszeri evés,a vacsora most nyáron lehet 6-7 óra között de később téyleg csak inni szabad!!És fontos tényleg a mozgás,én heti háromszor eljutok mozogni.Kétszer aerobikra egyszer kardiózok.Egy honap allatt adtam le 6.7 kilót,szerintem nagyon jó!!

Már én is annyiszor belevágtam de elegem lett,hogy alig tudok ruhát venni magamra és találtam motiváló dolgokat is,azok erőt adnak!!!

2007. dec. 10. 08:48

Nem tudom milyen idősek vagytok,én már túl estem ilyeneken.Nem akarom el venni akedveteket de ha bele kezdtek az örökre szól,vagyis nálam annak kellene,mert ha jojo diétát csináltok az nem jó!

Mert minden dupláján jön vissza.

2007. máj. 24. 21:15

Sziasztok!

Én holnap kezdem a 7 naposat és én is szeretnék társat hozzá.Egyedül olyan nehéz!

2007. ápr. 13. 11:39

Sziasztok!

Beállnék a csapatba, hétfőtől megpróbálom a 7 naposat /reggel kávé, pirítós, ebéd egy tojás stb./ sok mindent kipróbáltam már, sajnos mindig visszajöttek a nehezen leizzadott kilók. 43 éves vagyok, 165cm és jelenleg 80kg, úgyhogy tragédia.És sajna az egész a hasamon. A 4,5kg heti fogyás nagyon kecsegtet, nem mondom hogy szupi egészséges, de úgy gondolom, legalább ugródeszkának kiváló, egy kicsi önbizalmat adhat a későbbiekhez. Vagy ti nem így gondoljátok? A szűztea kapszula mindenkire máshogy hat, én egész nap "trónbitorló" voltam, iszonyú görcsök közepette. 3 gyerekem van, de azt mondtam, inkább egy negyedik mint ez.

2007. ápr. 12. 18:05

SZiasztok lányok!!

Társnak itt vagyok én is mindaddig még levelezünk,de én még gyötrődöm,és mindezt teszem,mert határozatlan vagyok,nemtudok dönteni ,hogy melyikkel fogyózzak.A * kecsgtet a legjobban.

5. Csutka (válaszként erre: 4. - A55da4e6f8)
2007. ápr. 12. 12:14

Most én is Béres Alexandrát céloztam meg.

Ezelőtt csináltam a 90 napost, és az Atkins módszert. Egyik sem volt számomra hosszú távon betartható, mert nem volt igazán rugalmas. Márpedig az fontos, hogy hosszú távon követhető legyen, mert sok a túlsúlyom és attól csak apránként lehet megszabadulni.


Egyszer már sikerült 26 kilót ledobnom, de akkor 20 évvel fiatalabb voltam. Akkor 6-700 kalóriát ettem és sokat tornáztam. Mindez 3 hónap alatt történt.


Megismételni ezt nem akarom. Már nem tudnám tartani a kevés kalóriás étrendet. Meg már a bőröm sem olyan rugalmas, mint annó.


Szóval én most akarom elkezdeni a bevezetőt másodszor, mert ugye, közbe jött a húsvét, és bevallom (szánom-bánom) elcsábultam kis kalácsra, sütire.

2007. ápr. 11. 19:44
Szia Csutka! sok mindent kiprobáltam már igazábol 15kg szeretnék megszabadulni ez lenne a vágy álom szűzteával probálkoztam nem rég de az íze és a hatása is borzalmas volt most Béres Aleszandra modszerével barátkozok de valahogy nem birom betartani a mostani streszes éleem melett talán ha elcsitulnak a dolgok, de tudodd mindig van min idegeskedni. TE mivel probálsz megszabadulni a kiloktol és mennyitől? kérlek probáljuk egymást segíteni a célig!!!!!!!!!!!!!!
3. Csutka (válaszként erre: 1. - A55da4e6f8)
2007. ápr. 11. 15:13

Szia Csoki!

Közel élünk egymáshoz. Szfvári vagyok. A célunk szerintem azonos.

Te milyen módszerrel startoltál?

2. zolko96 (válaszként erre: 1. - A55da4e6f8)
2007. ápr. 5. 10:08
Szia gyere át a kérdések és válaszok 90 napos diétával kapcsolatban oldalra,ott mindenki fogyizik.
2007. ápr. 3. 20:32
együtt könyebb,oszuk meg tapasztalatainkat és irány a cél!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook