Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » PCOS esetében megbízható az ovulációs ( LH ) teszt? fórum

PCOS esetében megbízható az ovulációs ( LH ) teszt? (tudásbázis kérdés)


9. krizsanevi (válaszként erre: 8. - Mantus)
2011. aug. 16. 08:12
Köszönöm a válaszod és gratulálok a babához :)
2011. aug. 16. 07:59

Szia!

Nekem is bevált az ovulációs teszt. Már rutinból csináltam 8 hónapja szedtem a merckformint 2*750 mg + torna és diéta. (igazából először nem tornáztam és nem diétáztam, de karácsony után rávettem magam és 180 g CH diétát tartottam, és februárban volt az utolsó menstruációm)Most vagyok a 27 hétben, és én tudtam, hogy a baba kéthéttel fiatalabb, mint az utolsó menstr hoz számított kor. Az általamnak "vélt" 12 hetes ultrahangon aztán ki is derült, és a méretei alapján 1 nappal tévedtem. Mindezt a teszt miatt tudom, mert nekem sohasem volt a 14. napon peteérésem, és 30 napos volt a ciklusom, amióta szedtem a metet. A met előtt a 14 héttől kezdve egészen a menstruációig páfrányos volt. Az utolsó két hónapban volt már hogy nem volt végig páfrányos. Gondoltam meg is nézetem ultrahangon, de már akkor pozitív teszt volt a kezemben. Sok sikert kívánok!

2011. aug. 14. 21:02
Senki többet? :(
6. Liimo (válaszként erre: 5. - Krizsanevi)
2011. aug. 14. 17:06
2x1000mg-ot szedtem. Viszont nem diétáztam és mozogtam mellette. Szerintem ezért nem jött előbb a baba.
5. krizsanevi (válaszként erre: 4. - Liimo)
2011. aug. 14. 17:01
és mennyi metet, ha nem vagyok túl indiszkrét? de szólj nyugodtan, ha túl sokat kérdezek! :)
4. Liimo (válaszként erre: 3. - Krizsanevi)
2011. aug. 14. 16:59
szedtem metet, illetve barátcserjét.
3. krizsanevi (válaszként erre: 2. - Liimo)
2011. aug. 14. 16:38
Köszönöm :)Szedtél valamilyen gyógyszert?
2011. aug. 14. 16:36

Nekem bevált. Mondjuk nekem nem volt olyan magas az LH szintem, de egy idő után kitapasztaltam, hogy mikor van LH csúcsom és akkor pozi is lett a teszt. amikor nem volt ovu, akkor ateszt sem volt pozi, bár egy halvány csíkocska mindig volt a teszten.

3 év után sikerült a baba.

sok sikert nektek.

2011. aug. 14. 16:34
PCOS esetében megbízható az ovulációs ( LH ) teszt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook