Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Az ovulációs teszt mennyire megbízható? fórum

Az ovulációs teszt mennyire megbízható? (tudásbázis kérdés)


2011. aug. 16. 21:10
Először rossmannost vettem, az is működött, aztán vateráztam 80 Ft-ért darabját, azok is tökéletesen működtek. Ismerem a testem jelzéseit, egybevágtak a petefészek fájdalmak, az ébredési hőmérséklet és az ovulációs teszt eredményei.
2011. aug. 16. 20:46
Én a teszveszen vettem nagyon olcsón és bejött. Egy szakember nekem is beszólt miatta, hogy túl drága, és mikor mondtam, hogy én olcsón vettem, akkor meg azt mondta, hogy akkor meg biztosan nem működik, ha olcsó volt. Próbáltam egyébként drága patikait is, és ugyanazt az eredményt mutatta, mint az olcsó teszes.
2011. aug. 16. 19:44
A mülleres nekem is bejött, egyböl terhes lettem.
2011. aug. 16. 19:32

nekem azt mondta a dokim, hogy vegyek inkább helyette fagyit. :-)

biztos, hogy volt peteérésem, de nem mutatta az LH-teszt.

6. mandarin_x (válaszként erre: 5. - Mandarin_x)
2011. aug. 16. 16:35
ja, es nem a dragabbak kozul valot hasznaltam, hanem a Muller sajat termeket.
2011. aug. 16. 16:34
nekem nagyon bejott! :)
4. Juharlevél (válaszként erre: 2. - Agnik1)
2011. aug. 16. 14:34
Én kétszer is sikerrel jártam az ovulációs teszt segítségével. Másodjára az ébredési hőmet is mértem, amikor leesett, akkor kezdtem tesztelni. Jól mutatta az erősödést, aztán a legerősebb csík utáni napon már szinte nem is volt második csík, elvileg akkor szabadul ki a pete. Mi a hő leesésétől kezdve kétnaponta "gyúrtunk" a fogantatásra, az eredmény 29 hete növekszik a pocakomban :-D Ha még kérdésed lenne, csak írj!
2011. aug. 15. 23:09

Szia!

Én 3 egymást követő hónapban használtam.

Az 1. hónapban nem volt egyértelmű számomra hogy volt e peteérés.

A 2. hónapban úgy láttam a teszten hogy

volt pé, de nem sikerült a baba.

A 3. hónapban szinte egyértelmű volt hogy volt pé. és össze is jött a baba!

Sok sikert!

2011. aug. 15. 22:44
A kerdesem az lenne hogy mennyire megbizhato, valamint volt mar kozotettek valaki aki a pozitiv ovu teszt utan lett babas?
2011. aug. 15. 22:42
Ovulacios teszt

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook