Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pasik/csajok szerintetek milyen az ideális nö egy pákapcsolatban? fórum

Pasik/csajok szerintetek milyen az ideális nö egy pákapcsolatban? (beszélgetős fórum)


2010. máj. 21. 18:54
ez szerintem szubjektív...mindenki mást igényel,de valahogy mégis vannak közös dolgok,mint például az odafigyelés,a szeretet,stb (max más minőségben és mennyiségben). csak azt tudom mondani,amire nekem van szükségem (a szerelmen és szereteten túl): megértés,odafigyelés,kedvesség,védelem,sok mosoly,kitartás,s ha kell,akkor segítség és támogatás...(hú,mit hagytam ki:P) nos,ez nem sorrend,eltérő helyzetekben úgyis mindig más a fontosabb;)
2009. szept. 16. 14:47
Szerintem felesleges sokat változni valakiért. Az is túlzás, mondjuk, hogy olyannak szeressen amilyen vagy, de ez közelebb áll a valósághoz. Változtathatunk olyan irányban, hogy elkezdünk főzni, fejlődünk a szexben, esetleg felveszünk egy-egy olyan ruhadarabot, ami nem igazán ízlésünk, de tetszik neki (de ezt tényleg csak ritkán!:)) ), viszont személyiségünkön változtatni senkiért sme szabad. Ha neki így nem jó, akkor nem vagy hozzá való. Ennyi...
2009. szept. 16. 08:03
szabad teret ad a párjának, nem lóg a nyakán, nem féltékeny van saját önálló élete, hobbija, programjai amiben örömét leli, egyedül is jól megállja a helyét, a kapcsolatot képes színesíteni, feldobni, harmonizálni.
2009. szept. 16. 07:52
Legföképp türelmes...
2009. júl. 27. 14:50

Parkapcsolat valogatja , szerintem.

Minden parkapcsolatban megvan az ami a legfontossabb,kevesbe fontos stb...

21. d0ec5a97bb (válaszként erre: 18. - E87e4cce43)
2009. máj. 23. 21:26
:)nagyon félreértettél de amit te irsz az igaz de ha tőlem például megkérdeznék milyen az ideális pasi hát passz most irhatnék ide akármit ha meg olyan lenne az is unalmas lenne,legyen férfias slussz passz ebből van kevés manapság
20. d0ec5a97bb (válaszként erre: 18. - E87e4cce43)
2009. máj. 23. 21:22
ebben az ájult imádatban nem hiszek,tolerancia abban igen
2009. máj. 23. 21:21
nyilván így van de azért megváltozni gyökresen nem szabad
18. e87e4cce43 (válaszként erre: 16. - D0ec5a97bb)
2009. máj. 23. 19:55

Minden kapcsolat kétirányú.

Ha te nem adsz, nem is kapsz.

Üres duma, hogy: "magamért szeressenek".

Ha netán nincs benned semmi szeretni való, akkor miért is várod el egy pasitól a feltétlen és ájult imádatot?

Csak azért mert vagy?

17. e87e4cce43 (válaszként erre: 11. - Zsanetta)
2009. máj. 23. 19:48

Mondd csak, nem zavar, hogy az ideális NŐ-ről volt eredetileg szó?

Mindig csak a pasik iránti elvárásaitokat kell hangoztatni?

Ti mit adtok annak a bazi ideális pasinak?

2009. máj. 23. 19:18
ideális nő egy párkapcsolatba???nem is értem mit akarsz ezzel milyen ?olyan amilyen a párja elvárása!azt meg hogy neki mi az elvárása azt tőle kell megtudni nem tőlünk!!!!!meg ki akar megfelelni???!!magamért szeressenek ha meg nem tetszik jöhet a következő.
2009. máj. 23. 19:15
kinek milyen !most gondold el egy tipus lenne az ideális pl marika és minden pali csak marikát akarná..hehheheheheheheheh röhej kérdés
14. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 10. - Zsanetta)
2009. máj. 23. 19:13
Nem kell felkapni a vizet! De tényleg tájékozódni kell mielött az ember kiír egy témát, mert lehet hogy nem is egy hasonló van és ez esetben nem kell még egy. Hoxa úgyis törli ha így van!
2009. máj. 23. 19:00
A párom szerint ez egy nagyon jó kérdés!Házias,kellően ribi,kezdeményezzen a szexben,ne legyen nála magasabb(mármint a páromnál),lehessen vele megjelenni bárhol,és persze szeresse!Meg tudjon vele mindent beszélni,legyen humora és fogadja el őt.
12. roncsika (válaszként erre: 1. - Zsanetta)
2009. máj. 23. 18:15

Egyetértek, én is több férfitól hallottam már ezt. Számukra az utolsóként említett dolog a legfontosabb, a csúcs ha főzöl is... : ))


Sajna azt senki nem kérdezi a nők számára milyen a jó pasi? Nekünk sokkal több dolog fontos, ezért nem nagyon tudnak "szegények" megfelelni. : (

11. Zsanetta (válaszként erre: 2. - Gabcsyka)
2009. máj. 23. 17:59

milyen a tökéletes pasi számomra???

hát odaadó ,figyelmes,jó apuka,jó családfenntartó,erös jelem,jó szerető

és az még csak plussz ha ért a barkácsoláshoz,és nem kell mindenért szakértőt hivni(pl:fel tud a falra szerelni egy polcot)

:)

van egy kisugárzása a jelleméböl adódóan:)

stb.

10. Zsanetta (válaszként erre: 4. - Elfelejtett jelszó)
2009. máj. 23. 17:55

Senki nem mondta hogy irjál is ide!!!

biztos a többi 3 ilyen forumon elmondtad a véleményed!!:)

2009. máj. 23. 17:51
ŐSZINTE!!!
2009. máj. 23. 17:49

Nekem nem kell ideális nő!

Nekem csak egy jó nő kell, aki szeret és akit viszont szeretek, ja és akit még éppen el tudok viselni és dettó!

2009. máj. 23. 17:48
De miért én legyek az ideális? Legyen a pasi nekem!
2009. máj. 23. 17:46
Ideális nincs,legfeljebb átmenetileg,mert azután,mindig jön egy ideálisabb....
5. c3194ec9c7 (válaszként erre: 1. - Zsanetta)
2009. máj. 23. 17:46
igaz::))
2009. máj. 23. 17:43
A4-es lap betelne ha én azt fel akarnám sorolni. Vannak elvárásaim. :)
2009. máj. 23. 17:43

Még hány erről szóló fórum lesz? Legalább hármat tudnék sorolni..

mindegyikben leirtuk,hogy teljesen egyéni kinek milyen!

2009. máj. 23. 17:43
Igen tökéletesn igaz, és mindez megvalósítható napi 10 órai munka, gyereknevelés és egyéb gondok mellett. Engem az érdekelne milyen a tökletes férj!!
2009. máj. 23. 17:38

A párom szerint:

-odaadó pár/feleség;

-jó lelkitárs

-jó háziasszony;

-jó anya;

-és mikor el jön az este akkor az ágyban a legnagyobb ribanc!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook