Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pasik! Mitől nőies, vonzó számotokra egy nő? fórum

Pasik! Mitől nőies, vonzó számotokra egy nő? (beszélgetős fórum)


2022. szept. 5. 10:15

[link]


Ha valaki olyan szerencsés, hogy van ideje olvasni. A témához ajánlom.

2022. szept. 2. 22:34

Kedves Fi.!

Gondolom most valami titokra vágsz, amiből esetleg tanulhatsz!

A titok nem nem más, mint te magad, és pár extra dolog!

Ha rendben vagy magaddal és boldog vagy, akkor más is vonzónak fog találni!

A férfiak egyszerűek!

Mi nők bonyolítunk túl mindent! A veszekedések mögött is sokszor ez a gond "gondolhattad volna, hogy", "de tudhatnád , hogy" , stb

Én nagyon okos vagyok, mert meg sem próbálok gondolkodni fejükkel(lusta is vagyok rá!!) XD Nem beszélve arról, hogy ez védelemre is kiváló!

Mi kell egy férfinek?

Boldog, kiegyensúlyozott nő, akitől levegőt kap!

Amikor egy nő rendben van magával, mindegy mennyi kg, hány cm magas,szőke, vagy ősz,ha boldog, akkor vonzó. Mindegy mennyi idős, szeretsz a társaságában lenni!

Önbizalom!Imádom az önbizalmat sugárzó boldog embereket!

Építenek,nem rombolnak! Nekem ennyi elég, hogy akarjak a közelükbe lenni!

Nekem a nemük nem fontos! Mindkét nemet szeretem! :P


Tehát, ha vonzó akarsz lenni, akkor merj megszólalni, mosolyogni, az emberek szemébe nézni! Ne te legyél az első, aki lesüti a szemét! Talán ez a legnehezebb feladat! Művészire fejlesztettem, de van akinél még én is zavarba jövök! Ez ritka! XD

23. jucika33 (válaszként erre: 20. - Globus)
2022. szept. 2. 05:41
Na, de milyen pasi? Nem mindenkinek célja a haverok előtt villantani. Van, aki a négy fal között kettesben szeretné jól érezni magát. :-) Esetleg beszélgetni szeretne. Pszichológus mondta, hogy a férfiaknak valóban nagyon fontos a külső, általában van egy típus, ami tetszik nekik, de azért nem egyforma kell nekik.
22. loch ness (válaszként erre: 20. - Globus)
2022. szept. 1. 15:28
Hála Istennek hogy a férfiak nem mindannyian ilyenek, az ismeretségi körömben talán egy sincs ilyen. Az ilyen tényleg csak "pasi", mert a "férfi" megnevezést nem érdemli meg. Egyébként mostanában túl sok a pasi és túl kevés a férfi. Pedig igazi férfi mellett lehet igazi nőnek lenni, pasi mellett csak használati tárgynak. És ha egy nő összeáll egy ilyen pasival, azzal saját magát is leminősíti, mert akkor ő sem a belső tulajdonságokra figyel. Szóval szerintem oda-vissza hat a dolog. Bár - hogy ezt árnyaljam - azt is észrevettem, hogy sokaknak lennének belső igényeik, de már nem hisznek abban, hogy találnak olyat, akiben ez megvan, ezért megalkusznak azzal, aki adódik.
21. Hattori (válaszként erre: 19. - Dad1f54482)
2022. szept. 1. 15:25
Pl a családi körben levő nő igen. Unokatesóm egy kifejezetten jóképű fiú, összejö egy konkrétan trampli nővel.
20. globus (válaszként erre: 10. - Csicsi25)
2022. szept. 1. 14:59

Igen, ez így van.

Nem számít, hogy házias, tud főzni, szereti a gyerekeket, eltartja saját magát, dolgozik. Még az sem, hogy van lakása.

Bögyös legyen, dekoratív, azzal villantunk haveroknál. Ráérünk cselédnek keresni, ha már nem áll fel a himbilimbi.

Ezt sajnos, nem én találtam ki, konkrétan pasi mondta.

19. dad1f54482 (válaszként erre: 18. - Hattori)
2022. szept. 1. 14:53
Gondolom megismerkedéskor nem voltak még tramplik :)
18. Hattori (válaszként erre: 15. - Dad1f54482)
2022. szept. 1. 14:46
ÉRdekes, most voltam Hévízen-Keszthelyen,annyir ronda,trampli,ormótlan nőnek van párja és fiatalok...de családi körben is tudok ilyet
17. Flóra76 (válaszként erre: 14. - Tádámmm)
2022. szept. 1. 11:16

Igen, itt tartunk manapság.

A külső a legmeghatározóbb, aztán persze a piszkos anyagiak.Az, hogy milyen ember vagy, se a pasiknak, se a nőknek nem a legfontosabb.

16. 71ddaa07fa (válaszként erre: 10. - Csicsi25)
2022. szept. 1. 10:38

Az a helyzet, hogy eldöntsd, hogy vonzó-e számodra az a nő a belső tulajdonságai alapján, le kell vele ülni beszélgetni. De általában, csak olyannal teszi meg ezt egy férfi, aki tetszik neki. Megjegyzem, szerintem a nők is így működnek.


Egy apró kis történetet megosztanék veled, már lehet, hogy korábban valamikor leírtam.


Miskolcra mentem vonattal még az ezrenforduló környékén. Felszálltam a szerelvényre, majd nem sokkal később leült velem szembe, egy az átlagosnál valamivel rosszabb külsejű cigány lány. Nagyjából velem egykorúnak tűnt.

Magamban kicsit mérgelődtem is, hogy akkor marad az ablakon való bámulás, mert nem hiszem, hogy sok közös témánk lenne a hölggyel.

Egy idő után megszólított. Először kelletlenül egyszavas válaszokat adtam neki. De Ő nem adta fel és tovább kérdezősködött. Úgy voltam vele, hogy legalább telik valahogy az idő , így hát megadtam magam és elkezdtünk beszélgetni. Kiderült egy nagyon értelmes egyetemista hölggyel hozott össze a sors, ráadásul a testvéremnek egykor osztálytársa volt.

Az lett a vége a sztorinak, hogy Miskolcig együtt utaztunk, nagyon jól elbeszélgettünk, közben pedig kicsit szégyelltem is magam, hogy a külső alapján ítéltem elsőre.

Mivel az ország két különböző pontján lakunk, nagyon ritkán futunk össze, de akkor puszival üdvözöljük egymást, sőt a húgával is nagyon jó a viszonyom.


Nem lett köztünk semmi, de olyan belső kisugárzása volt a lánynak, hogy azt mondom sokkal többet értem ezzel, mintha mondjuk egy fullos csaj ül le velem szembe, aki másnapra el is felejti ezt a sztorit és azt is, hogy valaha velem találkozott.

15. dad1f54482 (válaszként erre: 14. - Tádámmm)
2022. szept. 1. 10:35

Igaz történet alapján :)


Sok férfi járt így valóban, mert csak a külsőt nézték.

14. tádámmm (válaszként erre: 11. - Flóra76)
2022. szept. 1. 10:18

Aztán sírnak egymás vállán a pasik, h átvert, kihasznált az a ribizli! Csak a pénzem kellett, kiforgatott, a legjobb haverommal csalt meg, stb.

Meg is érdemlik, mert tényleg csak a külsőt látják. Aztán f.. feláll, és a szemének sem hisz, hiába mondják neki, hogy szépek a szarvaid Béla... (lehet nem így hívják)

13. e620d9d97b (válaszként erre: 10. - Csicsi25)
2022. szept. 1. 10:13
Én eddig azt hittem, hogy a belső tulajdonságaimért szeretnek. Erre kiderül, hogy minden szavuk hazugság volt.
12. PöttyösPanka (válaszként erre: 4. - D26f7f3d09)
2022. szept. 1. 10:12
Nagyon szelektíven mintavételezel, ha szerinted a "mai nők jó része" ilyen. Inkább csak te főleg őket veszed észre. Én női szemmel nézve látom a teljes képet, és kevesebben vannak a megcsinált, mű nők. Vajon kit is minősít, ha a természetes nőket alig veszed észre?
11. Flóra76 (válaszként erre: 10. - Csicsi25)
2022. szept. 1. 10:05

Éppen ezért ritka a jó kapcsolat, a tartós házasság, blablabla.


Mert a belső másod v harmadlagos dolog csak.

2022. szept. 1. 09:46

Azért bízom benne, hogy jön még néhány pasi, aki a belső tulajdonságokról is beszél, nem csak a külsőről :D

Bár eddig úgy tűnik, a belső tulajdonság totál mindegy, csak jól nézzen ki a csaj :D

9. dad1f54482 (válaszként erre: 8. - Libikóka)
2022. szept. 1. 08:58
:)
8. libikóka (válaszként erre: 7. - Dad1f54482)
2022. szept. 1. 08:56
🤦🏻‍♀️
7. dad1f54482 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 1. 08:43

A legtöbb férfit nem érdekli milyen belső tulajdonságai vannak egy nőnek.


Kinek mi számít vonzónak az pedig egyéni. Vannak közös pontok is persze. A karcsú szép hölgy mindenhol vonzó. De a vonzóság kulturáltként is változhat. Afrikában sok helyen a nagy fenék kedvelt. Amerikában az utóbbi évtizedekben a nagy mell volt a menő és a szőke haj.


Összességében elmondható, ha nem vagy túlsúlyos és/vagy pszichiátriai eset, akkor fogsz tetszeni a pasiknak.

6. e620d9d97b (válaszként erre: 4. - D26f7f3d09)
2022. szept. 1. 08:43
Szemöldök nélkül jobb? 😄
5. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 4. - D26f7f3d09)
2022. szept. 1. 08:29

"Tele tetoválva,műszemöldök,műköröm,stb."


Kedves Gábor, Fi. a belső tulajdonságokra gondolt, oda van írva fehéren feketén.

Csak tudod, hogy az mi?


Ha már hozzászólsz..-)

2022. szept. 1. 08:09
Sziasztok hölgyek. Gábor vagyok,54éves,sokak szerint leragadtam a 80-as éveknél.Mert ami sok férfinak bejön,az engem taszit.Igen,a mai nők jó részére gondolok,akik most megsértődnek.Hová lett a természetesség?Most már ott tartunk,hogy ami természetes volt,ma már természetellenessé vált.Látok egy számomra vonzó nőt,és? Tele tetoválva,műszemöldök,műköröm,stb.Ezeket muszáj?Tehát azok a férfiak akiknek még minden hol,alul-felül a természetes nők jönnek be,gondban vannak,mert egyre ritkábbak.
3. cc7a88f96d (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 1. 05:17
Én nőként úgy látom,hogy a műnők után bármelyik férfi megfordul,viszont egy ilyen nővel nem sokan vállalnának kapcsokatot,mivel ugye az igényeik is a csillagos eget verik..
2022. aug. 31. 22:12
Viszont azt látom, hogy a felfújt szájú, nagy mellű nők a viselkedésről függetlenül is bejönnek a pasiknak, és nőiesnek tartják őket. Lehet, hogy a külsőtől nem is lehet elvonatkoztatni a belső nőiességet?
2022. aug. 31. 22:10
A belső tulajdonságokra gondolok. Nem feltétlenül a kedves, cuki lányokra mondanám hogy nőiesek, szerintem ők külön kategória.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook