Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehet hogy ezért vonzódom az idős pasikhoz? fórum

Lehet hogy ezért vonzódom az idős pasikhoz? (beszélgetős fórum)


11. Judit Csodaországban (válaszként erre: 3. - 328aadd89f)
2011. szept. 18. 07:00
A gyerek nem tudja tudatosan hogy mi az ami történik vele amikor molesztálják. Csak érzi, hogy furcsa, valahogy nem stimmel, annak ellenére hogy fizikailag kellemes érzéseket él át, érzi hogy ez valahogy nem oké. Viszont a bácsi mégiscsak egy felnőtt, 5 éves korban még eszébe se jut a gyereknek hogy egy felnőtt ilyen romlott lehet, kritikátlanul elfogadja amit csinálnak vele, nem tud még eleget ahhoz, hogy rögtön észrevegye mi van, ezért előfordul hogy nem szól. De ha szól az mindenképp azért történik, mert érzi hogy ez valahogy nincs rendben.
10. 79af9b9dcb (válaszként erre: 9. - Nalla)
2011. szept. 3. 20:34
Értem.És köszi.
2011. szept. 3. 12:12

Én úgy vagyok vele, hogy nem mondom semmire kapásból, hogy nem igaz, mert az élet... már csak ilyen. Minden lehetséges, sajnos a legfantasztikusabb dolgok mellett a legborzasztóbb is bármikor megtörténhet velünk, és nem mindig csak mással... Aki nem burokban nő fel, az előbb-utóbb rájön erre, rosszabb esetben megtapasztalja.

Én annyit tudok még ehhez a témához hozzáfűzni, ha érdekel, hogy nem minden nő beteg, aki idősebb pasival kezd. Persze ott az apakomplexus, ami nem csak akkor lehet jelen az életedben, ha nem volt apád! És ott van, amiről most beszéltünk, a gyerekkorban rögzült dolgok is, de simán lehet, hogy neked egyszerűen ez jön be. (vannak nők, akik meg egész életükben csak izompacsirtákkal, vagy csak mackós típusokkal járnak, esetleg magasság, hajszín, vagy vallási hovatartozás alapján szűrik a férfiakat. Rájuk se mondjuk, hogy betegek.) Aztán még ki is nőheted, főleg ha szerzel tapasztalatot is a témában, és esetleg rájössz, hogy a dolog, ami eddig vonzott, az csak elméletben létezik, a valóságban nem olyan vonzó.

Én a helyedben egyelőre nem tenném tönkre magam azzal, hogy folyton eszem a kefét, hogy baj van velem. Kövesd a szívedet, és akkor előbb-utóbb úgyis kiderül, hogy mi a helyes út. Ha évek múlva is úgy gondolod, vagy mások (család, barátok) úgy gondolják, hogy baj van Veled, akkor kérd egy szakember segítségét. Persze ha úgy érzed, hogy ennek most jött el az ideje, akkor tedd meg most! Tudom, nem olcsó, de nem kell oda hetente járni, megértik, ha nem vagy milliomos, havi egy alkalom is sokat segíthet, főleg, ha utánanézel, és jó szakembert választasz.

Bízz magadban! :)

8. 79af9b9dcb (válaszként erre: 3. - 328aadd89f)
2011. szept. 2. 21:48
A szüleimnek be is vallottam,csak mivel idegesek lettek a bácsira nagyon,akkor már gondoltam hogy nem tett jó dolgot velem.És amikor elmondták a szüleim a feleségének,ő tagadta az egészet.Tőlem csak annyit kérdeztek hogy igaz-e amit a szüleim állítanak.Csak én nem szólaltam meg.Ennyi történt.
7. 79af9b9dcb (válaszként erre: 6. - Nalla)
2011. szept. 2. 21:42
A korábbi regim és írásaim is igazak voltak.Csak egyeseknek,akiknek sosem volt hasonló tapasztalata még a környezetében sem azoknak hihetetlen lehet gondolom.De az ilyen eseteket szerintem nem szokták amúgy sem nagy dobra verni.Ahogy én sem tettem és erről a dologról ami 20 éve történt csak a szüleim tudtak és az érintettek.De már azok akik tudták nem élnek.És valószínű nem is fogom elmondani soha senkinek,mert ez elég ciki nekem.Így a hoxán ismeretlenül másabb.De nem azért nyitottam ezt a topikot mert kötelező mindenkinek elhinni,hanem hogy választ kapjak a kérdésemre.Úgyhogy erről ennyit.
6. Nalla (válaszként erre: 5. - 328aadd89f)
2011. szept. 2. 11:42
Akkor bocsánat, én nem olvastam a korábbi írásait... Ott miről írt?
5. 328aadd89f (válaszként erre: 4. - Nalla)
2011. szept. 2. 09:00

Nem szóltam le, csak elmondtam a véleményemet, ami a megérzésemen alapul és a felhasználó itteni előélete (korábbi regje) is nagymértékben befolyásolta. Ennyi.

Egyébként gyerekjólétes vagyok, úgyhogy tudom, hogy sok gyerek esik ilyen és hasonló szörnyűség áldozatául...

4. Nalla (válaszként erre: 3. - 328aadd89f)
2011. szept. 2. 08:56

Hát nem tudom. Én is voltam gyerek, és általában tudatában voltam - éreztem - ha éppen helytelen dolgot csináltam. Családon belül is vannak nálunk kisgyerekek 5-10 éves korig, és kapásból letagadnak, sunyítanak, ha az ember egy kicsit komolyabban rákérdez valamire, még akkor is, ha nem feltűnően mérges.

Ráadásul a szex, a nemi szervek mibenléte még a mai napig tabunak számít a legtöbb családban a gyerek előtt, ha pedig mégis elkerülhetetlen róla beszélni, akkor általában hozzáfűzik a szülők, hogy "de erről nem beszélünk másokkal" vagy "nem kell neked ilyesmivel foglalkozni" vagy csak hogy "ne nyúlkálj hozzá, mert... nem szabad...!".

Hány és hány kiskorú gyerek szorong azért, mert szexuális vágyat érez néha? Vagy ha esetleg magához is nyúl? Arról sem szólnak senkinek, mert erre lettek nevelve.

Hát akkor mit érezhet az, akihez valaki más nyúl hozzá?!...

Pláne, ha az a valaki egy felnőtt, és esetleg még mondja is, hogy másoknak a gyerek ne beszéljen a dologról.

Nem értem, hogy miért olyan hihetetlen sztori ez, miért kell egyből leszólni, meg mondani, hogy úgysem igaz... Ha tudnád, hány és hány gyerek esik áldozatul ilyesminek akár családon belül is!...

3. 328aadd89f (válaszként erre: 1. - Jstefan)
2011. szept. 1. 22:47
Ha nem tudja (márpedig nem tudja), akkor meg nem szégyelli bevallani a szüleinek és a szomszéd bácsi feleségének. A gyerekek őszinték.
2. f36e266467 (válaszként erre: 1. - Jstefan)
2011. szept. 1. 22:44
Így van :)
1. jstefan (válaszként erre: 1. - Egér85)
2011. szept. 1. 22:41
Ha a pedofil részéről nem történik fájdalommal járó erőszak, akkor a sértett kislány ezt a simogatást mint kellemes érzést éli meg.Ha ez gyakori, akkor kisgyermekkorban kialakulhat egy vonzalom az idős pedofil irányába,és ez kihat a felnőtt életére is.A gyermek nem tudja hogy ez súlyos bűncselekmény.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook