Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Parusan Brilliant Brown Samponról tapasztalatok? fórum

Parusan Brilliant Brown Samponról tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


17. birebora (válaszként erre: 16. - Guruljka)
2019. júl. 28. 19:55
Jó:)
2019. júl. 28. 18:35

Én még nem próbáltam ki, de feltétlenül ki fogom:

Ha a szokott samponunkba 2-3 evőkanál sót teszünk, selymesebb lesz a haj.

Én a következő hajmosás előtt a félig kifogyott flakonba egy ek. sót teszek majd. Majd beszámolok.

15. Lilibeth59 (válaszként erre: 14. - Birebora)
2019. júl. 28. 18:31
Nagyon szívesen!
14. birebora (válaszként erre: 13. - Lilibeth59)
2019. júl. 25. 17:21

Hú, ez jól hangzik:)

Köszönöm:)

2019. júl. 16. 21:15
Én ezt a sampon nem használnám, megnéztem a teljes összetevőit (Inci). Ha kíváncsi vagy egy sampon, tus/habfürdő, vagy bármilyen más kozmetikum összetevőire, akkor nézd meg a Krémmánián. Apró betűkkel a terméken is fel vannak tüntetve, de sokaknak az szinte "kínaiul" van, mint anno nekem is. Sok év alatt már nagyjából tudom, hogy mit szabad megvenni, és mit nem. Szóval, a legegyszerűbb a fent említett oldal megtekintése, ott minden összetevőről megírják a valóságot, hogy mégis mi. Hozzászólások is vannak a tapasztalatokról, érdemes elolvasni azt is. Én nem mosok hajat samponnal már több éve, hogy samponmentes vagyok. A hajam köszöni szépen jól van, jobban, mint samponos korában. Van egy csoport, érdemes megnézni, a samponmentesség a téma. Sokan már csak vízzel mosnak hajat, és a hajuk gyönyörűbb, mint sampon használata alatt volt. Én még nem tartok a csak vizes hajmosásnál, indiai növényi hajmosó/ápoló porokat használok,vagy agyagot, ill. hazai szaponintartalmú növények forrázatát (gyökérnél főzetet), de szeretem a saját készítésű tojássamponomat is, ill. pl. a rozslisztet is.
12. birebora (válaszként erre: 10. - Guruljka)
2019. júl. 8. 15:08
Naponta semmiképpen nem mosnék hajat ezért.
11. birebora (válaszként erre: 9. - Fincsi5)
2019. júl. 8. 15:07
Persze, csak gondoltam hátha valaki már előbbre jár mint én:) De én is amondó vagyok, hogy kamu.
2019. júl. 7. 20:31

Persze, ki lehet próbálni, de az is meggondolandó, hogy ha naponta kell a reklámozott samponnal hajat mosni, akkor vajon nem teljesen mindegy? Lehetne bármi mással is naponta mosni?

Nekem nem ér meg ennyi energiát, hogy hogy néz ki a hajam. Amikor fiatalabb voltam, akkor sem nagyon érdekelt, de senki mást sem. Az volt a lényeg, hogy tiszta legyen és mosás után ne szálljon.

9. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Birebora)
2019. júl. 7. 20:24
Próbáld ki, amúgy nem tudod meg, bár gyanítom, hogy kamu. De én is most rendelek egy újabb krémet, hát próbálkozom, na.
8. Guruljka (válaszként erre: 4. - Globus)
2019. júl. 7. 17:41

(A videóban a burger-dekorálásnál ott van az étel-stylist is.)

Külön mondják, hogy a hamborgernél nem használnak mást, mint ami valóban benne van, csak kirittyentik és egy csomó trükkel filmezik.


Én is hallottam, a sörreklámban borotvahab van a sörön, az áll meg szépen a képen...

7. Guruljka (válaszként erre: 5. - Birebora)
2019. júl. 7. 17:38
6. birebora (válaszként erre: 4. - Globus)
2019. júl. 7. 17:31
A kávés reklámnál mondták azt, hogy igazából fekete tea mert abban jobban mutat és szebben oszlik el a tej.
5. birebora (válaszként erre: 3. - Guruljka)
2019. júl. 7. 17:31
Igen, ha kérhetem tedd fel, köszönöm:)
4. globus (válaszként erre: 3. - Guruljka)
2019. júl. 7. 17:29
Jaja, ételfotózásnál is rengeteg csalás van, pl. lakkal kenik le a kalácsot, meg cigaretta füstölög a kávéscsésze mögött. Mert a gőzt nem lehet szépen fényképezni. A sajttal töltött pulykamellből kifolyó sajtcsík valójában kívülről van rányomva.
2019. júl. 7. 17:25

A plantur a koffeines?

A haj ugye eleve élettelen szaru-anyag, keratin.

A fejbőr fel tud venni ezt-azt, és esetleg a hajhagymák felélénkülhetnek, de nemigen hiszem, hogy ehhez pont koffein a megoldás, habár azt állítják.


Hasonlóan koffeint javasolnak a nők öregedési hajhullása ellen, de vesszek meg, ha értem, miért ellensúlyozza a koffein az ösztrogén hiányát.


Épp néztem egy német nyelvű videót a reklámfilmekről. A fényes hajakat valami krémmel és megvilágítással érik el, amikor meg felemelik és végighúzzák, ,ajd leejtik a hajat és csillog, akkor zöldbe öltözött emberkék nyúlnak a modell haja alá egy megfelelően kialakított drótkerettel.

Ha érdekel, szívesen felteszem a videót, sok érdekes dolog van benne, de a narráció német.

2. birebora (válaszként erre: 1. - Birebora)
2019. júl. 7. 16:54
Vagy a Plantur 39 barna hajra?
2019. júl. 7. 16:42
Használja valaki? Tapasztalat? Tényleg barnábbra és fényesebbé teszi a hajat? Érdemes megvenni? Vagy csak ez is egy reklám.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook