Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Véleményem a Plantur 39 samponról fórum

Véleményem a Plantur 39 samponról (beszélgetős fórum)


3. 171925f409 (válaszként erre: 2. - Kori92)
2011. okt. 22. 13:00
Szia.Hát én 3 hónapig használtam majd abba hagytam mert úgy nézett ki, hogy csökkent a hajhullás de most újra hullik igy újra elkezdtem használni de most nem akarom abba hagyni kiváncsi vagyok tényleg segit e
2. Kori92 (válaszként erre: 1. - 171925f409)
2011. jún. 8. 09:05
Szia! 30 éves vagyok, Kb. Egy hónapja használom a Plantur 39 sampont és balzsamot, bár azt írták, kell 4 hónap is a hatásához. Nekem a fogamzásgátló abbahagyása után kezdődött. Már a hajam fele kihullott, amikor teherbe estem. A terhesség alatt visszadúsult a hajam, úgyhogy nem is foglalkoztam a dologgal (sajnos). A szülés után három hónappal megint el kezdett hullani a hajam. Most 10 hónapos a kislányom, de még mindig csomókban hullik, mostmár szó szerint kopaszodok. Szóval egyértelműen hormonális problémákra gondolok, bár az orvosok nem találtak semmit (de nem is foglalkoznak ilyen "hülyeségekkel").Egy hónapja használom a Plantur 39 sampont és tonikot, de most még nem látok javulást. Neked kezd visszanőni a hajad?
2011. jan. 23. 10:58
Sziasztok.Szeretném megosztani veletek a Plantur 39 samponról a véleményemet.Nekem évek óta nagyon hullott a a hajam mindenféle vizsgálaton voltam sehol nem tudtak semmit mondani mert minden eredményem jó volt.Aztán eljutottam a bőrgyógyászatra ahol férfias tipusú hajhullást állapítottak meg mivel nagyon ritka a hajam oldalt a halántékomnál és a fejem tetején.Elkezdtem használni a sampont és 2 hónap múlva vettem észre hogy csökkent a hajhullásom és szinte csak pár szál hullik már ki.Nekem bevált ez a sampon és korosztálytól függetlenül lehet használni ez ilyen koffeines sampon ami serkenti a hajhagymákat főleg a 40 es korosztálynak jó ez mert az ösztrogén csökken és hajhullás alakul ki ez a sampon erre jó:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook