Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasznal valaki Bobbi Brown v. MAC termekeket? fórum

Hasznal valaki Bobbi Brown v. MAC termekeket? (tudásbázis kérdés)


2010. ápr. 26. 09:02
Bobbi Brown :o)
2009. ápr. 24. 22:15

Igen,es nagyon jo termekek!

A Bobbi Brown,talan meg egy picivel jobb is...

25. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 22. - 3e0ba54fb8)
2008. júl. 8. 14:23
Amikor meg eloszor hallottam ezt a markanevet, en is arra gondoltam, hogy jo eg, ki vesz meg barmit annak az alaknak a nevevel femjelezve, aztan persze kiderult :))
24. Klimpírozi (válaszként erre: 22. - 3e0ba54fb8)
2008. júl. 7. 12:06
Bobb"i" Brown egy aprócska sminkes csajszi,egy új vonulat a prof isminkesek között..
23. balint_kata (válaszként erre: 22. - 3e0ba54fb8)
2008. júl. 7. 12:03

:)))

Nem, nem, ez egy sminkes holgy, aki sajat brand-et hozott ki professzionalis sminktermekekbol. Whitney Bobby-ja ipszilonos...:)

22. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 11. - Klimpírozi)
2008. júl. 7. 11:46
Az most zárva van átalakítás címszó alatt. Gondolom, méltóképpen kívánják fogadni Bobbi Brownt. Az egyébként nem a Whitney Houston részeges lumpen férje??? :)))
21. Klimpírozi (válaszként erre: 20. - Balint_kata)
2008. júl. 7. 11:14

szerintem igen, mondjuk Mamut párti vagyok, de a lányom a Váci utcai Mac nagy barátja, oda járogat..a Bobbi Brown-t legközelebb megnézem..

Mintha az Elleben olvastam volna arról, hogy a bevezetéskor csupán a Mamut féle Douglasban értékesítették, nem emlékszem pontosan..idő kérdése , és persze a keresleté is, de hátha megindult az országos terjesztés..

20. balint_kata (válaszként erre: 19. - Klimpírozi)
2008. júl. 7. 11:10
Ha a Mammut2-ben letezik a BB a Douglas uzletben, akkor azt tippelnem, hogy igaz ez orszagszerte az osszes uzletukben, nem?
19. Klimpírozi (válaszként erre: 17. - Balint_kata)
2008. júl. 7. 11:07
szétnézek a neten is ajánlásod nyomán..igaz, tapintva is könnyedén vásárolhatok:))
18. Klimpírozi (válaszként erre: 16. - Balint_kata)
2008. júl. 7. 11:05
no igen, a kényszer nagy úr, empirikus tapsztalatok nélkül is..értelek:))
2008. júl. 7. 11:05
Ja, bocs, a termekpalettara nem reagaltam. A MAC hivatalos francia oldalan nyilvan teljes, a BB termekekbol eBay-en gyakorlatilag bovebb a paletta, mint a BB hivatalos oldalan, ugyanis mar kifutott, vagy limitalt szeriaban is szetkapkodott termekeket is be lehet vadaszni.
16. balint_kata (válaszként erre: 15. - Klimpírozi)
2008. júl. 7. 11:04
Eddig meg nem furodtem be semmivel latas-tapintas nelkul sem...mondjuk, ha profi sminkes lennek es ebbol elnek, valoszinuleg empirikusabb megoldasokat reszesitenek elonyben!:)
15. Klimpírozi (válaszként erre: 14. - Balint_kata)
2008. júl. 7. 11:01
teljes termékpaletta van, és biztonságos így látás, tapintás nékül is??
14. balint_kata (válaszként erre: 13. - Klimpírozi)
2008. júl. 7. 10:59
MAC-at a francia online boltjukbol, BB-t eBay-rol egy online store-bol.
13. Klimpírozi (válaszként erre: 12. - Balint_kata)
2008. júl. 7. 10:39

Az Elle valamelyik korábbi számában írt BB-ról, abszolút szimpatikus a csaj.. biztosan a termékei is tükrözik a személyiségét, a tisztaságát, a szakmai alázatát, elhivatottságát..

Ebayről rendelsz?

12. balint_kata (válaszként erre: 11. - Klimpírozi)
2008. júl. 7. 10:34
Koszi a tippet! Ha otthon leszek Bp-en, majd megnezem. En mindket markat neten rendelem egyebkent es maximalisan elegedett vagyok mindket ceg termekeivel, ugyhogy tutira torzsvasarlo leszek!:)
11. Klimpírozi (válaszként erre: 10. - Klimpírozi)
2008. júl. 7. 10:05
no, találtam lelőhelyet...Mamut/2. Douglas parfüméria..Bobbi Brown:))
10. Klimpírozi (válaszként erre: 9. - Balint_kata)
2008. júl. 7. 09:58
A MAC dekorkozmetikája régóta kedvencem, a Bobbi Brown termékek behozataláról olvastam, de nem mélyedtem bele..márkaüzlete lesz, vagy valamelyik nagy drogérialáncba integrálják??
2008. jún. 3. 09:58

Csak gondoltam, hogy adok egy gyors feedback-et az altalam eddig rendelt Bobbi Brown es MAC termekekrol. Bar a MAC promoja Magyarorszagon es ugy egyaltalan Europaban jobb, erosebb, mint a Bobbi Brown-e, nekem ez utobbi ceg termekei (foleg ecsetek, alapozok, korrektorok) egyelore szimpatikusabbak. A MAC is remek minosegunek tunik es egeszen biztosan tartosan hasznalni fogom egy-ket termekuket (foleg a ruzsokat es szemhejpigmenteket), de valahogy a BB ugy tunik, hogy nekem jobban be fog valni. Ez nyilvan egyeni izlestol fugg, meg hogy ki mit var egy-egy termektol.


Azert ha idokozben elokerul valaki, aki rendelkezik tapasztalatokkal az egyes termekekrol, szivesen veszem a beszamolokat, hogy otleteket adjunk egymasnak.

8. balint_kata (válaszként erre: 7. - 1a50c86bb0)
2008. máj. 26. 18:26

Sajnos igy 30-on tul mar egyre inkabb lesz mit kendozni, attol tartok....ha mast nem, a koros alvashianyomat biztosan.:S


Koszi szepen a jotanacsokat!

Igen, igazad van, a fotok sokszor csalnak a szineket, arnyalatokat illetoen. Remelem, nem nyultam nagyon melle. Majd beszamolok!

7. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 6. - Balint_kata)
2008. máj. 26. 18:22

Igen, a DrH. dekorkozmetikumai nem igazan alkalmasak elkendozesre. Gyenge a fedokepesseguk, gyakorlatilag olyan borueknek valoak, akiknek nem is kell kulonosebben kendozes az arcukra.

Hetvegen mar okosabb leszel mindannyiunknal! :)

A rendelessel vigyazz sminkszereknel, ki kell oket probalni, bar bizonyara tisztaban vagy azzal, hogy mit varsz el toluk, megis megfigyeltem, hogy a legtobb ceg mast ert full, light es medium coverage alatt, valamint a honlapokon feltuntetett szinek is sokszor nem felelnek meg a valosagnak. :S

6. balint_kata (válaszként erre: 5. - 1a50c86bb0)
2008. máj. 26. 18:15

Szio,


Koszi szepen a valaszt! Szamitottam Rad nagyon!;)

Rendeltem neten mindket cegtol egy-ket termeket (a het vegefele fognak csak megerkezni), de igazandibol az eddig olvasottak, latottak alapjan nem tudom eldonteni, hogy melyik jobb es melyikbol kellene alaposabban feltolteni a keszleteimet.


Zarojelben megjegyzem, hogy a mai napig imaimba foglalom a neved a Hauschka-s tanacsaidert, ugyanis fantasztikusak az arc- es testapolo termekeik, de a dekorkozmetikumaik sajna annyira nem jonnek be. Nyilvan nem is ez a fo profiljuk.

2008. máj. 26. 18:11

Szia Kata!

Nem hasznaltam oket, de a M.A.C-rol ugy tudom, hogy joval borbaratabb osszetetelu, mint a legtobb uzletekben kaphato tarsa, mig a Bobbi Brown az USA-ban piacvezeto, mindketto professzionalis es allitolag jo minoseguek.

4. balint_kata (válaszként erre: 3. - Panna77)
2008. máj. 26. 18:05
Igen, mindket ceg profi, tartos dolgokat gyart. Ahogy nezegetem a weboldalaikat, oriasi a termekskala, amibol valasztani lehet. MAC-es tapasztalatom nekem is van, de keves. Mondjuk az a keves abszolut pozitiv.:)
3. panna77 (válaszként erre: 2. - Balint_kata)
2008. máj. 26. 18:03
Engem az esküvőmre MAC termékekkel sminkeltek ki és istenítik ezeket a cuccokat.
2008. máj. 26. 18:01
A tervem az, hogy egy kisebb beruhazas kereten belul beszereznek nehany profi sminkcuccot. Egyelore a Bobbi Brown, illetve a MAC ceg termekein hezitalok. Erdekelnenek ezzel kapcsolatos tapasztalatok. Kinek melyik termekukkel milyen tapasztalata van?
2008. máj. 26. 17:58
Hasznal valaki Bobbi Brown v. MAC termekeket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook