Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Párom nem akar gyereket...van olyan köztetek aki hasonló szituban van? fórum

Párom nem akar gyereket...van olyan köztetek aki hasonló szituban van? (beszélgetős fórum)


1 2 3
18. c75565e593 (válaszként erre: 15. - Náíma)
2010. febr. 23. 10:06
Én sem szeretnék egy kiskutyát peszrálgatni....nekem már lett volna gyerekem 2...sajnos nincs...első babát elvetettem egy pasi kedvéért...:-( a másikat szintén nem akarta az apuka...de én igen...de sajnos elvetéltem..ezek után engem nem beszélhet le egy pasi már a gyerekről....nincs az az isten!
17. kinni
2010. febr. 23. 10:03
Az ismeretségi körömben két olyan eset is történt, hogy a nő nagyon szeretett volna gyerekeket de a férfi nem, a nő ennek ellenére teherbe esett, a pasik mind a két kapcsolatból azonnal leléptek. A gyereknek apára ugyanúgy szüksége van mint anyára. Gondold meg, én tovább lépnék a helyedben mert ezt nem lehet erőltetni és olyan pasit keresnék aki szintén családot szeretne.
2010. febr. 23. 10:03

Hát szerintem ezen nagyon el kellene gondolkodnod tényleg megér ennyit ez a kapcsolat?Mert ha kifutsz az időből akkor egy életen át báni fogod:

És ha esetleg nem tudod meggyőzni akkor van időd változtatni és találsz olyan férfit aki gyereket is akar...

2010. febr. 23. 10:03
Szerintem ,minden nőnek joga van anyának lenni!És már 32 éves vagy!18 hónap nem olyan hosszú idő!Szerintem ülj le beszélgetni vele,és mond el neki,hogy mit akarsz!És ha nem akar,akkor keress más párt magadnak!Van egy barátnőm,aki így járt.A párja nem akart gyereket,az évek meg csak mentek és mentek,míg már kicsúszott az időből,mert már 44 éves lett.A párja elhagyta,és neki megkell elégednie egy kiskutyával!Nekem van már 3 és ha Isten is úgy akarja lesz még egy!Milyen lenne az élet gyerekek nélkül?Én el sem tudnám képzelni az életem nélkülük!
14. c75565e593 (válaszként erre: 13. - Evikeb)
2010. febr. 23. 10:01

Az én párom is hallássérült...nagyothalló....és én hallássérültekkel foglalkozom...:-)

Az én párom fél ennyi.....fél, hogy nem tudjuk megadni neki amit kell....na de mi biztos a mai világban? SEMMI

13. Evikeb
2010. febr. 23. 09:58

Az enyém sem akart sokáig, mert ő hllássérült, és attól félt továbbadja. Évekbe telt míg meggyőztem, hogy alighanem az én "jó" génjeimet fogja örökölni, de ha nem nekem az sem gond, mert hát ő is csodálatos ember, és a gyerekünkből is ilyet nevelünk.

Ha a rossz gyerekkorra hivatkozik, akkor kérdezd ki pontosan mi volt ennyire rossz. Valamitől fél, ha mástól nem, hát attól, hogy ugyanolyan rossz apa lesz, mint az ő szülei. (Gondolom itt lesz a kutya elásva.) Ha megvan sok-sok türelemmel megmutathatod neki, hogy ez nem így van: pont azért nem lesz rossz szülő, mert látta, és a saját bőrén tapasztalta.

Ha más a gond, pl. jó szülők voltak csak túl elfoglaltak, kevés volt a pénz, stb. akkor arra is meg lehet találni a megfelelő választ. Egy biztos:hosszú lesz, mert nem csak az eszének kell elfogadnia, hanem a szívének is. Kérdés: megéri-e harcolnod érte, esetleg két-három évig, vagy egyszerűbbnek látod másik pasi után nézni. Utóbbi esetben megerősíted őt abban, hogy igaza van.


Milla02: A legtöbb pasinak az a baja a harmadik gyerekkel, hogy már a másik kettőt is nehz eltartani. Ezzel szemben a harmadik gyerek tiszta anyagi haszon. Egy csomó mindent örökölhet a nagyobbaktól, tehát nem kell megvenni,mint az elsőnél. Ráadásul abban a pillanatban, hogy megszületik emelt családi pótlék a nagyobbakra is, ingyenes óvodai/iskolai ellátás, ingyen tankönyv a nagyoknak stb. Ami nem elvetendő, mert egy-egy tankönyvcsomag akár több tízezer is lehet egy tanévre, egy gyereknek. Számold ki mit fizettek a két nagyobbra egy évben ezekből, na azt fogjátok megspórolni. (És ez évről évre több lesz)

12. Re87 (válaszként erre: 9. - C75565e593)
2010. febr. 23. 09:55
Ha fel lenne készülve saját magát nem hasonlítaná azokhoz a bizonyos "felelőtlen emberekhez".
11. c75565e593 (válaszként erre: 3. - B3be9df440)
2010. febr. 23. 09:52
34 évesen azért már ez aktuális szerintem....mondjuk a férfi 60 évesen is csinálhat gyereket..de egy nő 30-on túl...kifút az időből..
10. c75565e593 (válaszként erre: 7. - 40163fd81d)
2010. febr. 23. 09:51
:-)
9. c75565e593 (válaszként erre: 2. - Dogiz)
2010. febr. 23. 09:50
Nincs neki egy sem...ő a gyerekkorával takarózik mindég, hogy őt is felelőtlenül megcsinálták, aztán elhagyták...mai napig nincs szoros kaopcsolata a szüleivel..ennek ellenére az apja 56 évesen apuka lesz....ezen is ki van akadva....hogy a felelőtlen embereket akik gyereket csinálnak..megbüntetné....persze sajnálom őt...de engem miért...büntet amiről én nem tehetek?....nekem sem volt fényes gyerekkorom, de családot szeretnék, hogy én másképp csinálhassam...nem tudom, hogyan győzzem meg, hogy nem jól gondolkodik...ez nem indok.... van sok állami gondozott és mégis családot alapítanak ilyen emberek is....
2010. febr. 23. 09:46
Ez van...úgy látszik vonzom az ilyen pasikat....mindig bele választok!
7. 40163fd81d (válaszként erre: 1. - C75565e593)
2010. febr. 23. 09:46
Az enyém sem akart,naggyon nem,ettől még nyakába varrtam kettőt ,plussz magamat!:DDDDDDDDDDDDDDDD
6. c95c921ae7 (válaszként erre: 1. - C75565e593)
2010. febr. 23. 09:46

Ajaj..ez nehéz ügy. A gyerekről én semmilyen körülmény miatt nem mondanék le. Akár hány éves a kapcsolatom. Ha biztos vagy benne, hogy nem fog változni, lépj, mert egész életedben bánni fogod. Ráadásul, tényleg mi van, ha 10 év múlva lelép? Akkor kárba vész az áldozat..


Az én férjem csak a 3.-kat nem akarja..de még győzködöm:)

2010. febr. 23. 09:45

Szia!

Szerintem 18 hónap után tartozik megfelelő válasszal, hogy miért is nem akar gyereket. A rossz gyerekkor nem magyarázat rá. Le kell ülni, és megbeszélni, mert ez nem olyan probléma, hogy mit főzzünk holnap, hanem az egész életeteket meghatározó probléma.

2010. febr. 23. 09:42

Azt kellene végiggondolnod, hogy mi van a mérleg 2 serpenyőjében?

1.Ha a pároddal maradsz és nem lesz gyereketek, TE boldog tudsz-e lenni? Vagy úgy érzed majd, hogy feláldoztad magad....

Mi van akkor, ha esetleg 10 év múlva már nem lesztek együtt a pároddal??? Fogod-e bánni, hogy feláldoztad a gyerek utáni vágyadat-a semmiért?

2.Vagy úgy döntesz, neked mindenképpen kell gyerek, anélkül nem tudod és nem akarod leélni az életedet...ezért keresel egy megfelelő párt, aki partner ebben...

Nehéz dolog ez, főleg, mert 32 éves vagy már...

Azt hiszem én nem tudnám magam, a vágyamat feláldozni...

2010. febr. 23. 09:38
vagy még nem kész az apaságra.
2010. febr. 23. 09:37
Van másik kapcsolatból gyereke?
2010. febr. 23. 09:33

A párom kijelentette nem akar gyereket, de szeret....bevallom én egy gyermeket szeretnék...18 hónapos kapcsolat útán kiderül...nem akar családot, mert sz@... gyerekkora volt....nem tudom mit tegyek....? Dobjak el 18 hónapot?

Vagy hogy győzzem meg a gyerek témáról? Erőltetni semmit nem szeretnék...most várok aztán majd eldől mi lesz.....

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook