Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Párom más nővel beszélte meg a problémáinkat. Jogos a felháborodásom, vagy ennyi még belefér? fórum

Párom más nővel beszélte meg a problémáinkat. Jogos a felháborodásom, vagy ennyi még belefér? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
53. 0c97fbb607 (válaszként erre: 52. - 1a50c86bb0)
2007. aug. 16. 16:00
Igen,ezt mondom én is!Imádom az uramat,de basszus,egy nőre rá se néz,észre sem vesz,nem jár sehová....most őszintén???
52. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 50. - 0c97fbb607)
2007. aug. 16. 15:57
Miota atbillentem a kezdeti igen feltekeny, langolo idoszakon, en sem ba(nom)nam neha, ha lenne okom miert kuzdeni vagy hogy is fejezzem ki magam. Egy kis versenyszellem beleferne ;)
2007. aug. 16. 15:55
csaj*
50. 0c97fbb607 (válaszként erre: 49. - 1a50c86bb0)
2007. aug. 16. 15:55

IGEN!

Emberi játszmák....

Most komolyan ,néha arra gondolok,hogy olyan jó lenne egy kis féltékenységet éreznem,jó lenne egy csal a képbe.....:DDDD

Imádok játszani:D

49. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 48. - 0c97fbb607)
2007. aug. 16. 15:51
Egy ellaposodo kapcsolatba meg tuzet is csiholhat az, ami masoknal mar ok a feltekenysegre. :)
48. 0c97fbb607 (válaszként erre: 45. - Fe20557d00)
2007. aug. 16. 15:47

Emlékszem ,persze:DDDD

Tartom is a véleményem.:)

Amiket a féltékenységről írtál itt,avval sem értek egyet.Van egy egészséges féltékenység,ami izgalmasabbá teszi a kapcsolatokat,mint pl a mostani példa.

De az igazi féltékenység ,őrültség.Senkit nem tudtak még megtartani általa.Ez tény,nem?

Sőt.Még jó kapcsolatokat is tönkretesz.

Nem a szerelem jele,hanem a birtoklási vágyé,hogy ő az enyém,senki másé.Ez olyan messze van a szeretettől ,mint ide Kenya!

Senki nem senkié és te sem vagy másé.

Soha nem tudhatod mikor találkozol olyan emberrel,aki felkavarhatja benned a nyugodt ,kiegyensúlyozott énedet.Remélem lesz benne részed és nem lesz foglalt:)

47. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 46. - 613c0e0120)
2007. aug. 16. 15:38
Sok szerencset es ugyesen csinald!
46. 613c0e0120 (válaszként erre: 43. - 1a50c86bb0)
2007. aug. 16. 15:30
Ez így is van! Én nem is tartom őt rövid pórázon, ezt ő tudja is. De ami sok az sok. Én most megyek és köszi nektek, hogy írtatok, tényleg tisztábban látok. Nemhiába a mondás: mindenki a másik hibájából tanul, nem pedig a sajátjából. :)
45. fe20557d00 (válaszként erre: 39. - 0c97fbb607)
2007. aug. 16. 15:23

Szia.Látod myly egyik topikban írtad nekem hogy az az ember nem szerelmes,aki nemet tud mondani és oylankor nem létezik a narmadik....nem tudom emlékszel-e rá?Plusz az erkölcsi értékkel kitörölhetem....:)

No én meg most írhatnám neked aki nem féltékeny nem is szerelmes.Minnél értékesebb számunkra érzelmünk tárgya,annál inkább félünk az elvesztésétől.Egy érzelmileg kiegyensúlyozott pár számára a féltő szeretet (ami neked most van a férjed mellett,ami egy nyugodt állapot ),csak akkor alakul féltékenységgé,ha a vesztés élményének szele megérinti valamelyiküket.A korábban harmónikus együttlét megbolydul,mint a megzavart méhkas.Ezt se lehet csettintésre máshogy érezni,mint ahogy a szerelmet sem.És most neked is a logikus gondolkodásod jött elő jobban,mint nekem abban a témában hogy nem kezdenék foglaltal....Most az érintettet uralják az érzései és nem tudja máshogy látni amíg meg nem bizonyosodik partnerében.

2007. aug. 16. 15:19
*senki
43. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 40. - 613c0e0120)
2007. aug. 16. 15:18

Emberbol vagy, ertheto, a parodban is tudatosulnia kell ennek, hogy mindez nem azert van, mert cirkuszolni akarsz, hanem mert felted.

Igaza van myly-nak is, higgadtak probald ezt kezelni, es valahogy probald magad nem belelovallni es remkepeket latni (ha nehez is), mert azok nem vezetnek sehova, magadnak tobbet arthatsz veluk, nem fogsz tudni figyelni a sajat eletedre.

Senkit sem azert marad huseges, mert otthon szorosabbra fogjak a porazt. ;)

42. 613c0e0120 (válaszként erre: 39. - 0c97fbb607)
2007. aug. 16. 15:14
Igen, ma este ezt megbeszéljük mindenképpen, mert ez nem maradhat így megoldhatatlanul. Tudom, hogy szeret, de mégis bizalmatlankodom. Lehet velem van a baj, nem tudom.
41. 0c97fbb607 (válaszként erre: 38. - 1a50c86bb0)
2007. aug. 16. 15:13
Nem Bűn,egyáltalán,de a megoldás nem abban rejlik,ami álltalában a reakció(féltékenység,veszekedés,sértettség,nyomozás),hanem az igazi őszinte érdeklődés,beszélgetés.
40. 613c0e0120 (válaszként erre: 38. - 1a50c86bb0)
2007. aug. 16. 15:13
Én sem tartom bünnek. Én is a biztonságra, a nyugalomra vágyok, de én azt előre nem tudom, hogy melyik szituációra fogok hirtelen kitörni, mi fog belőlem bizalmatlanságot, féltést kihozni. És ez most ez az szitu, amikor bele estem ebbe a hibába.
39. 0c97fbb607 (válaszként erre: 37. - 613c0e0120)
2007. aug. 16. 15:11

Beszéljétek meg.Ez a legjobb megoldás.

Főleg úgy ,ha háttérbeszorítassz minden féltékenységet,és mint ember beszélsz vele,nem mint a te "feleddel".

38. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 36. - 0c97fbb607)
2007. aug. 16. 15:06

Idaig en is eljutottam, hogy a boldogsagom senki mastol nem fugg, csakis sajat magamtol. A belso nyugalmamat nem igazan tudjak masok megrenditeni. Nem a boldogsag mulik a masikon, hanem az emberek altalaban biztonsagra torekednek, es nem akarnak csalodni vagy megbantottnak, megalazottnak lenni, a biztosnak hitt pontot elvesziteni, amiben benne van a masik szeretete is.

Ez elofordulhat barmelyik kapcsolatban. Ettol azert nem bun, ha valaki tart akkor, amikor bizonyos jeleket fedez fel a parjan. Vagy igen?

37. 613c0e0120 (válaszként erre: 36. - 0c97fbb607)
2007. aug. 16. 15:03
Eddig eszembe sem jutott ilyesmi. De ez az eset elgondolkoztatott. Nem akarom neki megmondni, hogy kivel beszélgessen. Hiszen a cég, ahol dolgoznak, 250-en vannak azon az emeleten, ahol ő is van. Ebből sok kolléganője van, akik nem érdekelnek. De ez más. Ő nem csapattársa, nem a közvetlen kolléganője, mégis telefonszámot cseréltek. És ezt fogom ma megbeszélni vele. És az előző munkahelyén már elkövette ezt a hibát, akkor az ötéves távkapcsolatából szállt ki egy akkori kolléganője miatt, aki persze csúnyán kihasználta. Lehet ez valami szendvedélybetegség nála, hogy kolléganőivel kezd. :) De az is lehet, hogy minden úgy van, ahogy ő állítja és teljesen alaptalan a haragom. És ezt kéne megbeszélnünk ma.
2007. aug. 16. 14:59

Nem értem ,miért függ a boldogság ennyire egy embertől mindenki számára.

A boldogság belülről fakad,és nem igazán valaki más adja nekünk.Nekem most a férjem is adja,de eszembe sem jutna azon aggódni ,hogy kivel mit csinál ha nem van velem.Felőlem egy csapat nővel is beszélgethetne,akár rólam is,ha ez jó érzéssel tölti el.Nem az enyém az élete,hanem az övé,csak összekötöttük.

Lehet ,hogy érzéketlen lennék,vagy túl tárgyilagos?Nem tudom,de szeretem és eszembe sem jutna azon meditálni,kivel mit beszél,még ha az egy modell lenne akkor sem.Ha nem foglalok el majd úgy helyet a szívében ,mint az asszonya,akkor TUDOM ,hogy közölni fogja velem,mert TUDJA,hogy bármit elmondhat nekem,még azt is ,ha már nem szeret....és én meg fogom érteni.

35. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 34. - 613c0e0120)
2007. aug. 16. 14:58

Akkor marad az, hogy okosan bizalmatlankodj.

Egy no megerzi, ha valamire figyelnie kell. Nem biztos, hogy van miert aggodnod!

Jo embernek ismered a parodat, es vegulis elmondta, mi tortent, ezek szerint a multjarol is tudsz mindent, probald lazan felfogni az egeszet, magadnak artasz es a kapcsolatotoknak, ha tulsagosan beleeled magad. (persze tudom, hogy ezt konnyu irni, de ezt fogjak irni masok is)

34. 613c0e0120 (válaszként erre: 33. - 1a50c86bb0)
2007. aug. 16. 14:46
Ha eltűnne a nő, akkor igen, nyugodt lennék. De nem fog eltünni. Furcsa helyzetben vagyok, mert az előző barátnőjét az előző munkahelyén ismerte meg, akivel most is együtt dolgozik, de nincs köztük semmit, az a csaj szépen átverte a fejét, szegénykémnek. Ezt elismerem. De eggyel több ok, hogy aggódjak. És ez csak most jutott eszembe. :(
33. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 32. - 613c0e0120)
2007. aug. 16. 14:42

Tapasztalatom szerint mindig :))

Remelem sikerul ezt ugy atbeszelnetek, hogy megnyugodj teljesen. Bar lehet akkor fogsz, ha az a telefonszam eltunik a telefonbol, vagy a no a kozelbol.

Attol nyugodt leszel teljesen, ha tobbet nem fog errol a norol beszelni es nem fogsz latni a telefonjaban semmit?

32. 613c0e0120 (válaszként erre: 31. - 1a50c86bb0)
2007. aug. 16. 14:37
Teljesen igazad van! Én is mondtam neki ezt tegnap este, és mondta, hogy ő ezt nem tudná elfogadni. Mondtam, hogy akkor én miért tegyem? Amikor csinál valami rosszat, én is előadok egy nagymonológot, de nem hatom meg. Aztán megnyugszom és szépen feltálalom neki, hogy képzelje ezt el fordított helyzetben. És akkor rendszerint leesik neki, hogy igazam van, átlépte a határt. De mindig figyelmeztetni kell majd őket?
31. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 30. - 613c0e0120)
2007. aug. 16. 14:30

En ha olyan helyzet adodik, amiben ugy erzem, hogy meltatlan hozzam, mindig megforditom neki a dolgokat. A szituaciot elmagyarazom visszafele, hogy ha hasonlo helyzetben en tennem ezt, adott esetben mondjuk, hogy Te kapsz sms-t egy ferfi kollegadtol, akivel csak ugy szamot csereltetek es megbeszelted vele a kozos problemaitokat, mit szolna hozza, mit erezne.

Ha ra tudom venni, hogy csak ram figyeljen (mert altalaban mindig massal foglalkozik), be szokta ismerni, hogy igazam van, es valtoztat.

Ha eljatszom a nagyhalalt az nem erdekli, leul a gepehez vagy elmegy inkabb teniszezni vagy egy kavezoba.

Diplomatanak kell lenni ilyen helyzetekben :)

30. 613c0e0120 (válaszként erre: 29. - 1a50c86bb0)
2007. aug. 16. 14:23
Igen a párom nagyon jóhiszemű és jólelkű! Ebben biztos vagyok. De emiatt félek attól, mi van, ha a segítőkész kolléganő megpróbálja elcsábítani szép szavakkal stb, és a párom meg bedől. Ez meg már a bizalmatlanság. :(
2007. aug. 16. 14:18

Idegenek ebben nem adhatnak tanacsot, mindenki csak arrol tud irni, hogy o maga a sajat helyzeteben mit tenne. En eleve hulyet kapok attol is mar, ha a dolgainkat massal beszeli meg, vagy meg az elnezheto, ha egy baratjaval. Az idos titkarnovel mondjuk nem erdekel, de ha egy fiatal kollegina lenne, azt hiszem azt nem tenne meg. Eleve eleg targyilagos a nokkel, nem teremt ilyen helyzeteket, amennyire en ismerem es latom.

Tudod a segitokesz kolleginabol sok minden lehet, sok kapcsolat kezdodott igy, bar lehet a parod valoban csak johiszemu es nem akarta megserteni, hogy elutasitja a telefonszamcseret.

2007. aug. 16. 14:13

úgy tudom nincsen közös munkájuk. De a párom folyamatosan nyugtat, hogy semmi baj nincs, ő közvetlenebb picivel és tudja azt, hogy kiben bízhat. De engem soha nem csapna be. Csak tanácsot kért tőle. Viszont a párom még az utca sarkán lévő közértnek a telefonszámát is lementi a teljébe, ha kell. Szóval ezen nem csodálkozom, de tényleg zavar, hogy ÚJ nő. Őt meg az bántja, hogy én vagyok bizalmatlan. De ma fogunk erről beszélni és akkor mindent megbeszélünk.

:)

2007. aug. 16. 14:11
A ferjem nem fogadta volna el a szamat, ha egy no csak ugy odaadna, leszamitva hogy a kollegai szamat tudnia kell, de azokkal egyuttmukodik valoban, es sms-t nem hasznalnak, az bizalmasabb, maximum hivas vagy e-mail.
26. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 25. - 613c0e0120)
2007. aug. 16. 14:10

Csak magambol indulok ki, de sosem adnam meg a telefonszamomat senkinek, foleg nem ferfinek vagy meg inkabb nosnek nem, hacsak nem a munkankban fontos, hogy alkalmadtan elerjuk egymast.

A barat az mas, es a baratsagok sem szuletnek csak ugy a munkahelyi kollegialis kapcsolatokbol.

2007. aug. 16. 14:07
Hát ez az!! A csaj adta meg előszőr, a párom meg udvariasságból vissza. :S
2007. aug. 16. 14:05
Felhaborodnek, mert ehhez nem kell telefonszamcsere, sem fankocska. Minek, ha a munkahelyukon talalkoznak.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook