Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Párom más nővel beszélte meg a problémáinkat. Jogos a felháborodásom, vagy ennyi még belefér? fórum

Párom más nővel beszélte meg a problémáinkat. Jogos a felháborodásom, vagy ennyi még belefér? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
113. Baster (válaszként erre: 1. - 613c0e0120)
2008. nov. 24. 19:06
Most olvastam az elejèn leirtakat!!!Hààààààt nekem se esett volna jòl, az biztos,de amit tanàcsolt a fèrjednek az szèp volt tole!!Nem èrzed ùgy te is?Nekem is a legjobb baràtom egy magyarban lèvo fiu-ami nem nagyon tetszik a pàromnak,meg a baràtom baràtnojènek!De ez van.....nagy baràtok vagyunk!O mindig meglesz nekem akàr el akarnak tiltani egymàstòl akàr nem....Szerintem probàld meg meghivni hozzàtok,hogy làssa a fèrjed hogy nem zavar,vagy legalàbb is valamilyen jò kapcsolatot kialakitani vele!Igy legalàbb mindig szem elott vannak!
112. sariya
2008. nov. 24. 18:40
Meg szerintem attól is függ a reakcióm,hogy milyen problémáról van szó..
111. Baster
2008. nov. 24. 18:38
Szeintem attol fugg ki az a làny.....mert ki tudna jobb tanàcsot adni ilyen dolgok terèn mint egy no???Honnan tudtad meg???
110. sariya
2008. nov. 24. 18:36
Én biztos nem örülnék neki..
109. a4cf17146e (válaszként erre: 99. - 0461ed8f75)
2008. nov. 24. 18:35
2 idióta
2008. nov. 24. 18:28

Milyen jogon beszéli meg a privát dolgaitokat mással ???

Ki vele .

107. rexona (válaszként erre: 99. - 0461ed8f75)
2008. aug. 17. 22:25

azért ez nem semmi.


a feltett kérdésre válaszolva, én nem szeretem ha annyira bizalmas dolgokat beszél meg egy másik nővel.

pedig vele is megesik, hogy elég sokat trécsel nőkkel. és azt utálom.

sajnos ilyen vagyok.

2008. aug. 17. 16:36
Szerintem ha 2 ember együtt van, akkor persze, hogy meg kell beszélnie partnerével a problémákat, témától függetlenül. Hiszen minden kapcsolat alapja a BIZALOM! Az én párom pl. nemrég olyan dolgot mondott el nekem, amit még senkinek sem mondott el (se haveroknak, sem szülőknek). Ha a bizalom nincs meg, akkor el van cseszve az egész. Választhat: vagy velem beszéli meg az amúgyis kettőnkre tartozó dolgokat, vagy akkor nincs értelme a kapcsnak! :( Ha mással beszélné meg az ügyeit, elgondolkoznék rajta: Vajon bennem nem lehet megbízni? Nem vagyok elég megértő? Vagy olyan kínos, hogy én nem tudhatom? Sztem ez valóban elgondolkodtató...
2008. aug. 10. 19:27
jogos, együtt kéne megbeszélni és megoldani is!
2008. aug. 10. 18:52
Jogos,(rúgd tökön).
103. adri25
2008. aug. 10. 18:48
én azért nem díjaznám ha idegenekkel beszélné meg,
2008. aug. 10. 18:43

Szerintem meg nincs benne semmi kivetnivaló. Énhozzám sokszor fordulnak emberek, férfiak és nők egyaránt a problémájukkal. És én igyekszem nekik segiteni, tanácsot adni hátsó szándék nélkül. Én azt látom, hogy egy kivülálló véleményére is kiváncsiak, mert bizonyos távolságból a problémák másképp hangzanak és mert egy kivülálló képes objektiven látni dolgokat. A férfiak is szeretnek lelkizni, sőt, sokkal inkább szellemi lények, mint a nők és a problémamegoldást szinte feladatuknak tekintik. És az, hogy egy nőt kérnek fel egy párkapcsolati probléma megoldásához segitségül, az egyszerüen csak azt jelenti, hogy női szemszögből is látni akarják a dolgokat. Hogy miért nem a párjukkal beszélik meg a dolgot? tegyük a szivünkre a kezünket. Egy idegen reakciójától nem kell félnünk, mert nem számit mit reagál, ezért akármit el lehet mondani, mert nincs következménye. De a kedvesünknek? Esetleg olyan mondunk akaratlanul, amit túlreagál vagy félreért, igenis, félünk a reakcióktól.

Nem minden párkapcsolat egyforma. Van amelyik bensőségesebb mélyebb, összeszokottabb a pár. Ott könnyebb a kommunikáció is. de vannak párok, akik temperamentumosabbak, már nehezebben kezelik egymást, nem jutnak el mélyebb beszélgetésig. Ezért szüksége lehet az egyik félnek, hogy higgadtabb emberrel beszélhessen a gondjairól.

Nekem volt olyan párom, akinek elmondtam hogy az adott szituációban mi a helyzet, de nem hitte el, nekem nem. Persze, mert sértette az önérzetét. Aztán elment pszichológushoz és ugyanazt mondta neki, mint én, akkor már másképp állt hozzá. Miért van ez? Talán mert bennük van férfiúi önérzet, szeretnek maguk rájönni a dolgokra, semmint hogy a feleségük a szemükbe mondja.

2008. aug. 10. 17:57
Én biztosan kiakadnék...
100. RLindi
2008. máj. 13. 13:07
Hát én nagyon kiakadnék az biztos,mert sztem jó esetben a férj= barát és akkor nem szabadna,h. legyen olyan téma amit nem tudnak egymással megosztani megbeszélni.
2008. máj. 13. 13:02
Az én párom a kolléganőjének tárta ki a lelkét, miután megszületett a pici babánk, és alig múlt négy hónapos. Ő úgy gondolta, hogy hanyagolom, és ezért keresett más társaságot.Ez olyan jól sikerült, hogy még kb. fél évig osztották meg egymással gondjaikat, problémáikat, ágyukat...
2008. máj. 13. 12:55
Nekem a pasim az exével osztotta meg a problémáit,holott mindig kértem hogy velem beszélje meg,hisz a társam vagy mi,e sosem él ezzel a lehetőséggel..Mikor megtudtam azt hittem elfüstöl az agyam:(
97. 80ASIQ
2008. máj. 13. 09:56
Csak az első néhány hszt olvastam (Tavaly augusztus! :), de a konkrét esetben nem találtam kivetnivalót a férj viselkedésében.Lehet, hogy egy idegen tud jó tanácsot adni. Persze az valóban lényeges, hogy az az idegen ne mondja tovább. Lényeges az is, hogy mi a megbeszélés tárgya. De megbízható "idegennel" akár a legintimebb dolgokat is meg lehet beszélni. Szerintem itt a fórumon is nagyon sok esetben ez történik.
2008. máj. 5. 16:54
ha velem lenne ilyen, csak annyit tudnék rá mondani: " REMEK" ...
95. mr.az (válaszként erre: 93. - 0260f21e84)
2008. febr. 4. 12:16
Pedig ahogy néztem nem tegnap óta vagy itt.Rengeteg ilyen van.Számomra az a legszomorúbb amikor egy terhes nő két nevet futtat szavazáson,melyik a népszerűbb:(
94. mr.az (válaszként erre: 91. - 0260f21e84)
2008. febr. 4. 12:14

Akkor tegyél ki nevet,képet magadról,ugy megváltozna a véleményed?Ha az előző vélemény enyhe,milyen ha indulatból irsz?

Ujjal mutogatásrol szerintem nincs szó,az eddig nem derült ki a másik hogyan kezelte az infót.

2008. febr. 4. 10:24
az eleg komolytalan, ha egy par nem egymassal beszeli meg a problemat, hanem kibeszeli massal
2008. febr. 4. 10:19
Az én férjem is a barátnőivel tárgyalja meg az itthoni problémákat. Ebben csak az a pikantéria, hogy velem viszont soha nem osztja meg, hogy ezek a leányzók milyenek. Hát ennyit a férfi-nő barátságról.
91. 0260f21e84 (válaszként erre: 89. - Mr.az)
2008. febr. 3. 07:43
nekem kicsit enyhebb nev es arc nelkul errol beszelni, mint ujjal mutogatni, nagyon kegyetlenek tudnak lenni a nok, foleg ha vetelytarts is van
90. LoLiNa (válaszként erre: 88. - Rika1)
2008. febr. 3. 05:44

igenám, de a nők hajlamosak a vígasztalásra, ha valami olyan van.. képesek előállni olyannal, hogy ő ezt nem így, ő azt nem úgy, mellette nem így lenne ... stb kijelentéseket tenni...

És már nem is lesz az igazi.. pláne ha olyan a pasi is..

89. mr.az (válaszként erre: 87. - 0260f21e84)
2008. febr. 3. 03:36

Koräbban mär kérdeztem itt de nem kaptam vàlaszt.

Talàn te tudsz segiteni.

Az mennyire megalàzo hogy itt màr kb50-en csämcsogtak ezen?

Ez nem sz@r szitu?

88. Rika1
2008. febr. 3. 01:44
Most találtam meg ezt az oldalt,..szerintem semmi kivetni való nincs abban, ha a párod más nőktől kér tanácsot. Egy nő mégis más szemmel tudja nézni a dolgokat.., és van férfi nő között barátság..létezik ilyen:))
2008. jan. 7. 13:29
jogos, es megalazo. Milyen jogon beszel ki egy munkatarsnak? A noci meg majd tovabbadja....Szar szituba hoz pl egy karacsonyi vacsin..Kicsit eretlenul gondolkodik. Amugy sem hiszek ferfi-no baratsagban. Csak kemeny parkapcsolatban.
86. katic
2008. jan. 7. 13:21
Szerintem abszolút jogos.
85. 05c197c0d0 (válaszként erre: 84. - 6a062297d0)
2007. okt. 21. 14:00
szoval igy... ;)
2007. okt. 21. 13:09

Simán belefér!

Akkor most gazember vagyok?

BRÜHÜHÜ!:)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook