Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Párkapcsolat mellett - internetes ismerkedés fórum

Párkapcsolat mellett - internetes ismerkedés (beszélgetős fórum)


2010. febr. 3. 18:05
én úgy látom az adócsalás mellett ez lett a másik nemzeti sport.
2010. febr. 3. 17:41
Felejtsd el ezt a pasit.Szót sem érdemel.
2010. febr. 3. 17:34
Kedves Viki ! Megütötte a szememet,hogy :neki erre nincs ideje ! Csak ez a problémája ? Akkor fog majd időt találni,ha akar. Vagy nem vesz Téged komolyan, nem szeret eléggé,és a férfiak nagy része ezt még nem tekinti hűtlenségnek, pedig ez már érzelmi hűtlenség! Valahol azt olvastam,és én is így érzem,hogy ha olyat teszel,ami a párodat bántja, vagy bántaná, ha tudna róla, az már érzelmi hűtlenség. Hosszú ideje élek házasságban, pár éve a férjem is így kezdte, társkereső oldalon regisztrált "csak" levelezés céljából, és megcsalás lett belőle ! Persze ezt később tudtam meg.Én határozottan azt mondtam neki, vagy kitörli magát,és abbahagyja a dolgait, vagy vége a házasságunknak. Megtette még aznap, de én azóta is naponta 100X gondolok arra, mit tett,és nagyon fáj a lelkem. Neked még csak meg kellene ezt előzni, nehogy a sorsomra juss ! Állj a sarkadra ! Ha nem érdekli, mi fáj Neked, jobb, ha most lesz vége a kapcsolatotoknak, mintha már gyereketek is lesz. Egyébként az nem zavarná, ha Te is ugyanezt csinálnád ?
2009. márc. 2. 20:21
Ja,nála nem ritka,h ha fáradt vagy egyszerűen csak nincs kedve az emberekhez,akkor nem veszi fel a telefont..úgyhogy korábban lehet,h ezért "nem szúrt szemet" ez nekem.
2009. márc. 2. 19:53

Augusztusban lesz 28 éves.

Elmondtam neki,h tudom,h fent van különböző társkeresős oldalakon..először nem szólt semmit,meglepődött,aztán mondta,h nagyon sok ilyen oldalon fent van,de ne aggódjak,csak szórakozik,semmi komoly..hát nekem nem így tűnik! És megkérdeztem,h és mégis mit csinál fent? Levelezik,msn-ezik, és még találkozik is nőkkel? Azt mondta,h nincs neki erre ideje.Ő csak velem találkozik-azt mondta. Szerintem napközben lenne ideje,mert én akkor dolgozok-ő este dolgozik a hét nagy részében. ÉS a munkahelye is olyan,h oda is tud "randevút"szervezni.

Egy kicsit megnyugtatott,de a kisördög nem alszik bennem...ma pl.2x is hívta valaki,de nem vette fel,csak lenyomta. Valamivel később kapott egy sms-t,meg se nézte-előttem... :(

Sajnos érzem,h nem nem bízok most benne,és nem tudom így meddig tudok vele lenni! Szeretem...és szerintem ezért tűröm,de nem fogom sokáig bírni,és tudom,h hamarosan lépnem kell. Az eszem tudja,h nem jó ez így,de a szívem hozzá húz...

7. agis
2009. márc. 2. 09:21
Felesleges ezt a csillagjegyére fogni. Nem vesz komolyan, magyarul nyitott másokra. 5 hónap után nem kellene. Vagy túl gyerek ahhoz hogy felfogja mit csinál....hány éves?
6. ELEN
2009. febr. 28. 21:45
Ezt:)
5. ELEN (válaszként erre: 4. - Viki82_03)
2009. febr. 28. 21:45

Ez kell tenni,beszélni kell Vele.

Kész tények elé állítani,hogy Neked ez így nem jó.

2009. febr. 28. 21:27
SziasztokT Én is úgy gondoltam,h megmondom neki,és megkérdezem,h miért? Úgy érzem,h komolyan ismerkedik, és nem vagyok benne biztos,h még nem találkozott másal,mióta velem van.
2009. febr. 28. 21:24

Sziasztok.

Én mindenképpen szólnék neki a helyedben.

Semmiképpen nem jelent jót,főleg hogy a hátad mögött csinálja ráadásul mint "független".

2. ELEN
2009. febr. 28. 21:18

Szia.

Nekem is volt egy ilyen kapcsim,Ő sem törölte magát,ill.törölte de új névvel beregizett a kapcsolatunk felénél.

Azt mondta Ő csak beszélget,nem kattint senkire csak ismerősei vannak ott...

Viszont társkereső oldal ismerkedős,tehát bármi lehet.

A mi kapcsinknak vége.

Nem szabadna hagynod...

2009. febr. 28. 21:13

Sziasztok!


Érdekelne ki mit tenne! 5 hónapja vagyok együtt a párommal. Kiderült,hogy internetes társkereső oldalakon van fent,mint független ember,aki párt keres...ő még nem tudja,h én már tudom...meg akarom neki mondani,még ma.Azt mondja szeret,akkor miért keresgél mégis? Oroszlán a csillagjegye, azt hallottam,h nekik mindig szükségük van a megerősítésre. Ez igaz lenne?

Egy kisebb vitánk volt eddig,kb 2 hete,akkor meg is kérdeztem,h van-e valakije,de azt mondta,h nincs.Nem akar már velem lenni? Azt mondta,ha nem akarna,megmondaná. Akkor mégis mit akar? Még a kapcsolat elején beszéltünk ezekről az oldalakról vele,és akkor azt mondta,h ha valaki fent van,úgy,h közben párja van,akkor ott már valami gond van...

Mi is neten ismerkedtünk meg, ő azóta le sem törölte magát az oldalról...

Akkor mégis miért nem? Ja,és össze is akar velem költözni hamarosan - ez az ő ötlete volt!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook