Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Párkapcsolat fórum

Párkapcsolat (beszélgetős fórum)


1 2
2021. szept. 10. 13:50
Köszi mindenkinek a megerősítést :))
52. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 48. - Eszt.i91)
2021. szept. 10. 03:43

Szia!


Sztem jól érzed a lényeget:

"Úgy érzem hogy szeret meg minden de nem nagyon akarja vállalni a felelősséget a kapcsolatunkban ..."


Éreztem már ilyet, bár a gyakorlatban más volt a körítés.


Az én kapcsolatomnak vége lett, és én vetettem neki véget.

Nagyon sokáig, nagyon fájt, hogy így alakult, mert én is nagyon szerelmes voltam.

Azért írom ezt, mert írtad, hogy :

"Azt is mondta hogy menjek feleségül az exemhez inkább mert ő boldoggá tudna engem tenni , vele már tudnék családot alapítani is , amíg ő semmit sem tud nyújtani ."

Számomra ez is felelősséghárítás, sőt még rád is teszi, hogy menj te az exedhez, ő nem vállalja fel, hogy "én csak ennyit akarok, és valszeg ez 1-2 éven belül is így lesz, szóval, ha neked nem jó, menj máshova".


Változhat a dolog, de azt érzem, hogy ahhoz vmi külső, intenzív élményre lesz szüksége a fiatalembernek, mert jelenleg neki ez így rohadtul kényelmes, és nem is vonzza az önálló élet.


Szerintem tök reálisan látod a dolgokat. Jól gondold meg, hogy amennyiben így marad, tudnál-e így élni, hogy mindig Te vagy az irányító, döntéshozó fél a kapcsolatban, az anyagiakkal is foglalkozni kell.

Sztem az is örök igazság, hogy a fiúk később érnek, ő fiatalabb, az élethelyzete is "gyermeki" még, viszont 1-2 év alatt is nagyon sokat változhatnak a dolgok.


Talán próbálj meg türelmesebb és egyenesebb lenni, kicsit lazíts a kapcsolaton. Ha nem szervez progit, nem töri magát, nem kellesz eléggé -én ebben hiszek.

51. gaboo23 (válaszként erre: 50. - Eszt.i91)
2021. szept. 10. 02:30

Nem is kell más pénztárcájába turkálni. De mikor a közös otthont kell teremteni, akkor tisztába kell lenni a másik fél anyagi helyzetéről. Gondolom ő is dolgozik valahol, így van valamennyi bevétele. Persze anyu mellett könnyű nincs semmi kiadás főznek rá mosnak kényelmes. Igen 2 év után már össze kellene költözni, építeni a jövőt. Nincs olyan helyzetben hát akkor hajrá előtte az élet, mire vár.

Másnak se tudnak segíteni a szülei, már nem az a világ van. Épp ezért kell minél hamarabb talpra állni. Egy kölcsönre vett lakásnál nagyon fontos mennyi idős az illető, gondolom nem akar 60évesen törlesztőt fizetni.


Szar igen de ha nem hozod meg a döntést csak magaddal szúrsz ki.

Ez egy zsákutca sajnos.


Nem vagy idióta. Ilyet ne írj!

50. Eszt.i91 (válaszként erre: 49. - Gaboo23)
2021. szept. 10. 02:08

Köszönöm szépen a valaszod :)).

Sajnos én is így gondolom ... csak szar mikor szerelmes az ember és úgy kell ilyen reális dolgokrol dönteni ... de köszönöm tényleg és megnyugtat kicsit hogy nem én vagyok idióta , és más is hasonlóan látja ...

én soha nem néztem egyébként senki pénztárcáját , mindig úgy voltam hogy a saját dolgomat beleteszem és ebből soha nem is volt konfliktusom ... próbáltam vele beszélni már erről sokszor, de mindig ugyanazt a választ kapom ilyenkor , hogy ő nem tud mit csinálni, neki még pár év kell , mert hogy ő nincs olyan helyzetben neki nem tudnak otthonrol segíteni, és hogy ő nem fog engem így boldoggá tenni mert hogy ő nekem semmit nem tud megteremteni .... én meg ezzel nem nagyon tudok mit kezdeni , úgy érzem inkább a sajnaltatasra megy a dolog mint sem a megoldás keresésére .... elhangzott már az is tőle hogy ő mellettem marad úgyis ha én az exemhez vissza megyek és vele meghazasodom és gyereket vállalok, bár azt mondta ez nagyon szar lenne neki de megértené mert hogy én már ilyen dolgokra vágyom ő meg ezt nem tudja biztosítani ...

én alapbol nem mondanék ilyet olyan embernek akit szeretek és vele képzelem el a jövőmet... o megtette mégis valamiért ....

arról nem beszélve hogy nem 1-2 hónap alatt vártam volna nagy dolgokat , de azért 2 év után többre vágyom , mint egy olyan kapcsolat ami szerintem maximum 16 évesen normális ...

és amíg ő úgy gondolja hogy mindig van mire fogni a dolgokat a körülményekre és stb ... addig sajnos szerintem zsákutcában vagyok vele ...

49. gaboo23 (válaszként erre: 48. - Eszt.i91)
2021. szept. 10. 01:13

Szia! Ahogy olvasom nekem az a véleményem, hogy ez reménytelen egy helyzet. 26 éves férfi még is meddig akar várni a külön költözéssel? Évek mennyi 1,5,10 erről nem beszélt? Azt, hogy közösen vegyetek én nem ajánlom.

A szex jó, egy dolog de párkapcsolat nem csak ebből áll. Férfinak kellene megteremteni az otthont én így gondolom.

Véleményem a következő. Ha tényleg ennyire szereted akkor le kell vele ülni és beszéld meg vele mit akarsz. Ha vevő rá és változik a hozzá állása akkor lehet van remény. Amennyiben nem, csak az időt húzod és ott leszel 30 éves gyerek nélkül egy szar kapcsolatban.

2021. szept. 10. 00:15

Sziasztok !


27 éves vagyok , előző párommal 5 évet voltunk együtt , szépen felépítettuk a kapcsolatot ám a vége fele eltavolodtunk egymással. Megismertem a mostani páromat , aki mikor az előző kapcsolatainkrol beszéltünk állította hogy ő nem is érti hogyan hagyhatta az exem hogy eltavolodjunk egymástól mert ő mindent megtenne mindig azért hogy én boldog legyek. Persze nyilván nem hiszek el mindent elsőre szóra , de remenykedtem hogy nem csak szöveg .

Az előző párommal osszekoltoztunk, egy kis lakásba ahonnan ő elment mikor külön váltunk . Az elején nem is volt semmi gond , főleg amíg át tudott jönni hozzam a mostani párom és volt kis külön szféránk. Aztán amikor arra került a sor hogy ő hívjon át magához akkor szembesültem hogy a szuleivel él , egy másfél szobás panel lakásban . Ő ekkor 24 éves volt . Engem nem zavart , úgy voltam vele hogy biztos azért maradt otthon mert így gyűjtött pénzt . Honapokig fel sem hoztam a témát , gondoltam majd magától felhozza hogy lassan önállósodni akar vagy akármi de ez nem történt meg ... aztán kicsit később lakásokat mutogatott h majd milyet szeretne kivenni, én pedig örültem hogy valami elindult benne , és így nem csak én teszem hozza a részem a közös kis élet és kapcsolat fejlődéséhez .

Aztán jött a hidegzuhany ... szóltak nekem hogy a lakást amiben lakom, el kell hagynom , elmeseltem neki , remenykedtem hogy feldobja hogy költözzünk össze mert ekkora már majdnem egy éve együtt voltunk , de nem tette , aztán én rákérdeztem és azt mondta h neki most nincs pénze elköltözni ( mindezt úgy hogy előtte való nap mutogatta a képeket hogy milyen lakásokat néz , nyilvánvalóan vetítés volt ... )

Én kivettem egy kicsi 30 nm es lakást , ahol nagyon keveset voltunk együtt mert közben volt pár vita is , ő többször el akart hagyni engem mondván hogy én nélküle leszek boldog csak , én pedig érthető okokból ezt nehezmenyeztem ..

De aztán újra felkeresett ,Mostanra két éve vagyunk együtt és még mindig otthon el , a szülei melletti szobában alszik, oda akar athivni engem is, most fogja tölteni a 26-ot és még mindjg azt mondja hogy évek kellenek neki amíg ő külön tud költözni .

Azt is mondta hogy menjek feleségül az exemhez inkább mert ő boldoggá tudna engem tenni , vele már tudnék családot alapítani is , amig ő semmit sem tud nyújtani . De időről időre megkeres és szex ,sok beszélgetés meg minden van ... de amikor meg akarom vele beszélni hogy mi lenne belátható időn belül a következő lépcsőfok a kapcsolatunkban akkor mindig csak azt a szöveget kapom h ő nem tud semmit nyújtani ...


Úgy érzem hogy szeret meg minden de nem nagyon akarja vállalni a felelősséget a kapcsolatunkban ...



Arról nem is beszélve hogy nem egyszer volt probléma hogy közös programot nem sűrűn tudtunk megélni mert míg nekem lett volna penzem erre arra kirándulni , neki nem volt , és azt nem fogadta el hogy én fizessek mindent ... egyszer voltunk két napot nyaralni azt én fizettem , plusz párszor voltunk kirándulni , de java részt csak oda mentünk ahova neki volt kedve ...


Csak ha mindez szerinte így normális akkor nem értem minek kell a vakitas az elején hogy ő mennyivel figyelmesebb lenne mint az exem, ha valójában pedig ilyen ember ...

és ami nagy szívás hogy megszerettem nagyon és jelen pillanatban úgy érzem hogy nem tudom elengedni , pedig az eszemmel tudom hogy bármilyen jó a szex , a csók, és minden beszélgetés , semmire sem megyünk ezzel hosszútávon ha én úgy fogom mindjg érezni hogy ő semmit sem tesz bele a kapcsolatba... ráadásul lassan 28 éves leszek, szóval közös kis fészket és 3-4 éven belül gyerekeket is szeretnek , nem pedig a párom szülei melletti szobában szexelni aztán haza menni ...

szóval az eszem tudja hogy nem egy felelősségteljes férfi ... és hogy mit kene tennem , de azért jól esne pár vélemény is , előre is koszi ha elolvastátok 🙂

47. Tímea_ (válaszként erre: 42. - 6692b3d195)
2018. júl. 25. 08:43
Ez jóóóóóóóóóóóó
2018. júl. 24. 10:09
Jesszum pepi
2018. júl. 24. 10:09
Drága kenyér...
2018. júl. 23. 21:53
Medve anyám...
43. Amaunet (válaszként erre: 42. - 6692b3d195)
2018. júl. 23. 20:24
Bocs, biztosan én olvastam rosszul!
42. 6692b3d195 (válaszként erre: 41. - Amaunet)
2018. júl. 23. 19:42
Rosszul lett kiírva a fórum, nem párkapcsolat, hanem pár kapcsolat...
2018. júl. 23. 19:39

Azt hittem ez a topik a párkapcsolatról fog szólni.


Sajnálom a topik indítóját, de a helyzetéről ő maga tehet. Mi az, hogy nem mehet el? Lehet feljelentést tenni a rendőrségen. Online itt senki nem tehet érte semmit, oda kell fordulni.


A másik, hogy egy ilyen kontroll nélküli embertől én is menekülnék.

40. semleges (válaszként erre: 13. - Gabriella8606)
2018. júl. 23. 15:47

32 éves vagy?

Miért vagy még vele?

2018. júl. 23. 15:47
Istenem,mennyi hülye él a földön.
2018. júl. 23. 14:26

Hat azt a hosszu irast olvasni is fájt...


El nem tudom kepzelni, hogy éltek vagy kommunikáltok egymással.


De ami az összes ilyen helyzetre igaz, aki nem lép, annak méf nem fáj eléggé.

37. Gabriella8606 (válaszként erre: 36. - Idhikai)
2018. júl. 23. 11:08
Okos ötlet
36. Idhikai (válaszként erre: 35. - Idhikai)
2018. júl. 23. 11:05
Nem volt otthon a pasi éjjel, fogtam volna a kutyát és a cuccom, és már ott se vagyok... hja, és nem most, hanem kb. a megismerkedésünk első napján!
35. Idhikai (válaszként erre: 33. - Gabriella8606)
2018. júl. 23. 11:04
Már ne haragudj, de ezen mit akarsz vagy akar a barátnőd MEGBESZÉLNI? Kinek kellene tenni a pontot a végére?
34. Gabriella8606 (válaszként erre: 31. - Globus)
2018. júl. 23. 11:04
Az biztos ! A kutya a csajhoz jobban kötődik
33. Gabriella8606 (válaszként erre: 19. - Globus)
2018. júl. 23. 11:03
Erre nem hiszem hogy lehet ! Ha en kaptam volna egy ilyen hoszzú és lenyegre törő viber üzenetet akkor biztos h ha szerettem az illetőt akkor leülök vele vhogyan megbeszelni vagy pontot tenni a vègére
32. Idhikai (válaszként erre: 31. - Globus)
2018. júl. 23. 11:01
Szegény kutya, így élni... brr...:(
31. globus (válaszként erre: 24. - Idhikai)
2018. júl. 23. 11:01
Szerencsére egy közös kutya van, nem közös gyerek.
30. Gabriella8606 (válaszként erre: 24. - Idhikai)
2018. júl. 23. 11:00
Próbálja a lehetlent
29. Gabriella8606 (válaszként erre: 28. - Gabriella8606)
2018. júl. 23. 10:59
Mert már neken nics erőm harcolni ! Sokat rengeteget harcoltam hogy minden jó ès okè legyen !
28. Gabriella8606 (válaszként erre: 27. - Gabriella8606)
2018. júl. 23. 10:59

Èn nem azt mondom hogy papucs legyèl !!!

De az az út amin haladsz az elfog veszni , elvesztesz mindent , mar ha nem akarsz mindent vagyis engem , kapcsolatunkat ezt a 7 èvet elveszteni , akkor változni , változtatni kell

27. Gabriella8606 (válaszként erre: 26. - Gabriella8606)
2018. júl. 23. 10:59

Remèlem nem akarsz arra a sorsra jutni mint a Vasi barátod , Jancsi bátyát ( neki volt 2 családja is most egy sincs ) vagy Szendrei barátod !!

Lásd az èlő pèldákat !!

Mert ez mind a szemed előtt van !!

S láttod hogy a barátaidnak milyen szar helyzetük van !!

26. Gabriella8606 (válaszként erre: 25. - Gabriella8606)
2018. júl. 23. 10:58

Nem miattam kell megjavulnod !!

Hanem magadèrt !!!

Mert 40 -50-60-70 èves lesszel nem fog senki lenni melletted aki esetleg adjon egy poháe vizet vagy megkèrdezze tőled hogy èhes vagy e vagy hogy valaki hozzád szóljon !!

25. Gabriella8606 (válaszként erre: 23. - Gabriella8606)
2018. júl. 23. 10:58

A fejemhez vágtad tegnap a telefont hogy ezèrt nincs pènzünk mert megvetted magadnak , ma meg a műtètett hogy 1 hèt után lehet mindent csinálni , mert te nem leszel a csicskám !! Meg nem fogod a segemet kinyalni , meg engem körbe ugrálni !!!!


Hát nem is kell !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Èn amugy is csinálom amit nem kell emelgetni meg nem nehèzz !!!

2018. júl. 23. 10:58

??


Mazochista a csaj... ennyi... azt hiszem, megérdemli a sorsát!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook