Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Parfümszalontól rendeltél már parfümöt? 100%, hogy eredeti? fórum

Parfümszalontól rendeltél már parfümöt? 100%, hogy eredeti? (beszélgetős fórum)


2010. nov. 18. 16:21
Nekem tegnap hozták ki.A páromnak rendeltem meg a kedvenc parfümjét,a bolti árnak majdnem a feléért.Kicsit féltem én is,nehogy valami gagyi utánzat legyen,de szerencsére eredeti.Azon már én is elgondolkoztam,hogy vajon mennyi lehet a beszerzési ára,meg úgy amúgy az előállítási költsége,ha a webáruháznak még így is megéri (mert megéri,gondolom)
2010. nov. 18. 14:04

ahogy a piacon is árulnak, a beszerzési ár és az eladási ár között az a hatalmas különbség, amit kifizetsz, a név. A másik meg az, hogy boltban desingelve, vagy otthon kibontva a csomagot kapod meg.


A sokadik, hogy a gyártó is csinál parfümöt, edt-t, és kevesebb parfümmel, úgymond felvizetett állapotú, illatanyagában viszont megegyező árut, amit megint más névvel illetnek, de elérhető. Ott az üveg sem dizájnos és a kevesebb a parfüm benne, minőségre.

2010. nov. 18. 13:36
..mert Nekik nincs bérleti díj :D
3. angyalka87 (válaszként erre: 2. - Napzuhany)
2010. nov. 18. 13:31
akkor mért olcsobb a boltinál joval ha mégis eredeti?
2010. nov. 18. 13:26
igen, és a gyári eredeti volt.
2010. nov. 18. 13:18
Parfümszalontól rendeltél már parfümöt? 100%, hogy eredeti?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook