Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Melyik ételfutár cégtől rendeltél már? Mi volt a véleményed? Melyiket ajánlod? fórum

Melyik ételfutár cégtől rendeltél már? Mi volt a véleményed? Melyiket ajánlod? (beszélgetős fórum)

30. globus
2021. júl. 3. 15:03

Egyiktől sem.

Tudom, nem válasz a kérdésre :)

2021. júl. 3. 14:51
Én a Teletáltól rendelek, nekem jó
28. kori54
2014. febr. 13. 17:05
E-food jobban főz, mint a cítyfood, különösen az idén romlott el az ízviláguk. Érdekes, hogy mindig januártól lesz rosszabb a minőség. Tavaly ilyenkor az Egészségkonyhát hagytam ott emiatt. Előtte a Gastroyalt.
27. n.reka (válaszként erre: 26. - Tixtina)
2014. jan. 30. 19:13

Sziasztok,

Készülök ebédet rendelni, de nem tudom, hogy kitől tegyem :)

Ami a terítéken van (vagy majd lesz):

cityfood

interfood

anyucika


Rendelt innen mostanában valaki? Van egyáltalán különbség az interfood és a cityfood között? Mert nekem nagyon hasonló a kettő...

26. tixtina (válaszként erre: 25. - Laslow)
2013. dec. 28. 14:13

Mikor legelőször rendeltem még évekkel ezelőtt,akkor kaptam egy számlát-azóta már többször hoztak kaját,és nem kapok számlát.

A legtöbb helyen így van.

25. Laslow
2013. dec. 28. 11:50

Ti szoktatok számlát vagy nyugtát kapni a cégtől, amitől az ebédet rendelitek?


Én az Interfoodtól rendelek egy ideje, de még egy fizetési bizonylatot sem kaptam sosem, nem hogy nyugtát. Az Interfoodnál egyébként jól főznek, eddig minden jó vagy kiváló minőségű/ízű volt, olyat még nem sikerült rendelnem tőlük, ami ne ízlene vagy amivel bármi bajom lett volna. A honlapjuk kicsit kaotikus, túl hosszú lefelé. Sokkal praktikusabbra is megcsinálhatták volna, pl. jellemzően ugyanabból az ételből van normál- és kisadag is, és ezek egymás alatt szerepelnek, 2 db jó 5-6-7 centi magas sorban. Össze lehetne vonni őket egy sorba, csak az adagszámnál duplázni, hogy normál adagból x db-ot kérek, kisadagból pedig y db-ot. Mindjárt csak fele olyan hosszú lenne az étlap...

24. kori54
2013. febr. 8. 13:47

Laci bácsi néha a körmükre nézhetne a Teletálnak.

Valószínű, hogy idén már új szakács főz. A mai paradicsom levesben nem volt cukor és még sorolhatnám. Vége az eddigi ízvilágnak. Áremelkedés + minőség romlása egyszerre = pá-pá teletál :)

2013. jan. 13. 08:57
Én Tőzsde ételfutártól rendelek, felváltva az Extrafooddal! Nagyon jó az ízvilága, megfelelő a mennyisége. A futár kedves és segítőkész.
22. droni
2011. máj. 31. 15:19
Én is több ételszállítót kipróbáltam már... A Food Express sokáig kiváló volt - ízben, mennyiségben, árban - majd megváltam tőlük, annyira rosszak lettek (minden téren). :( A City Foodról szintén jó véleménnyel voltam mindaddig, amíg a szállító rendszerint lehagyta a tartásmártásomat, így tőlük is megváltam. :( Mostanság az Ízvarázslótól és az Anyuci főztjétől rendelek felváltva, mert a fogamra valókat hol innen, hol onnan tudom megrendelni. Ízben, mennyiségben mindkettő rendben van, árban az utóbbi valamivel drágább. :) A Teletál és a Gastroyal nálam nem igazán tudott labdába rúgni, leginkább az áraik miatt, de az ízüktől sem voltam elájulva. :( Ezen a héten az Ízfaktor (Hírös menza) kínálatát probálom ki... Ma pl. paradicsomos húsgombócot ettem, két méretes gombóccal, ám mindössze 4(!!!) kocka főtt burgonyával - nos, mennyiségben ez némi kívánnivalót hagy maga után (igaz, az 595,-Ft talán nem sok érte?!)...
2011. ápr. 23. 09:07

Ezek a fent nevezett ételfutár cégek csak heti fizetéssel visznek ki ebédet az adott helyre és nem

olcsó ezt kevesen engedhetik meg maguknak ezt a luxust, ahhoz jó biztos kereset kell.

Üdv.Ágnes

2011. ápr. 22. 23:33
a teletál finomabb sztem,és a hidegsalijai is finomak.....
2011. ápr. 22. 21:45
Én eddig öt embernek rendeltem a Gastroyal különbözó diétás rendjeit,és mindenki meg volt vele maximálisan elégedve..../életmód tanácsadó vagyok../szóval ezt tudom ajánlani,bár egyénre kell szabi ,akkor igazi a dolog:D
18. 5d58fc17fc (válaszként erre: 16. - 9e36cbb27b)
2011. ápr. 22. 21:42

A Teleltálat én még nem próbáltam, a Gastroyalnál nem a szám íze szerint főznek (finoman fogalmaztam).

Én az E-food-ot tudom ajánlani, soha nem ettem rosszat tőlük, pedig sokszor rendelek és a Bonappetit is jó! :)

17. melcsi21 (válaszként erre: 16. - 9e36cbb27b)
2011. ápr. 22. 21:38
Én mindkettőt kipróbáltam, a gastroyal étrendjétől 17 kg-t sikerült fogynom, szerintem finom, csak nekem kevés volt és az ára is már húzós. A Teletál is finom, annak a kismama ebédjét rendeltem az meg olyan sok, hogy nem bírtam megenni, de lehet ez az étvágytalanság miatt volt :-)
2011. ápr. 22. 21:27

Mindenkii véleményét várom, aki rendelt már, vagy esetleg rendszeresen rendel ételeket cégektől.

Konkrétan erre a GASTROYAL és a TELETÁL ételfutár szállít, így ezekre lennék konkrétabban kíváncsi.

15. tixtina (válaszként erre: 14. - Kia81)
2010. okt. 25. 09:40
Akkor jó:)Nekem más tapasztalatom volt-egy hétig rendeltem,és a férjem éhes maradt.Tán rossz menüt választott?????:)))))
14. Kia81 (válaszként erre: 12. - Tixtina)
2010. okt. 25. 09:38
Tényleg? Én pedig imádok enni :-)), és nekem sokszor még sok is volt. :-)
2010. okt. 24. 22:34
Cityfood - mindig találtam valami finomat :) változatos 2 évig azt ettem a munkahelyemen és nem tudtam megunni...
2010. okt. 24. 21:23
Valóban a Teletálnál nagyon finomak a kaják,viszont olyan keveset adtak,hogy a férjem fél óra múlva éhes volt:DDDPedig nem nagy étkű-nem egy falánk ember.Talán a 3 éves lányom jól lakna a menüvel-vagy még Ő sem:)))))
11. Kia81
2010. okt. 24. 21:05

A legjobb a teletál. Már 4 éve ezt eszem. Nagyon sokan eszik a környezetemben is, és nagyon is elégedettek. Nem a legolcsóbb, de legalább minőségi ételek. Nincs mócsing, és hasonlók.

Korrekt a szállító is, mindig a megbeszéltek szerint hozza az ételt.

Ami pluszban jó, hogy van Norbi és Réka menü, amitől végre jóllakottan fogyok!!! :-)

2010. okt. 24. 14:48

Már sok helyről rendeltem-:D

Nem voltam elégedett .Magam főzök-jobb is,több is ,olcsóbb is.

Teletál,food expressz,gastroyal,stb-Hol sz@r volt,hol pedig nagyon kevés.:((

2010. okt. 24. 09:31
teletál nagyon jó, hónapokig rendeltünk tőlük.
2010. okt. 24. 00:15
A csepeli gastroyalt nem ajánlanám...
2010. okt. 23. 23:51

nyaralaskor Gastroyaltol rendeltünk. Meg voltam velük elegedve, mind arban, mint adagban, mint izben. Na jo, volt ami nem volt a legjobb, de ilyen mindenhol van.

En szemely szerinte szenhidratszegeny kajat ettem es nyaralas vegen eletemben elöször nem + x kiloval, hanem majd -2 kiloval voltam könnyebb :D

2010. okt. 23. 23:18
Teletáltól rendelek. Nagyon korrekt rugalmas cég. Finom az ennivaló (persze tudni kell, mi az amit nem szabad rendelni), kiadós, normális adagokkal.
2010. okt. 23. 23:18
Cityfood - jó volt.
2010. okt. 23. 23:16
Nekem a Gastroyal jött be.
2010. okt. 23. 23:14

Teletál, Gastroyal, Food Express.


A legjobb a Gastroyal volt a Stahl-menükkel :-)) De már nincs azt hiszem.

2010. okt. 23. 23:10
Az e-food-tól rendszeresen rendelek, és megvagyok velük elégedve.
2010. okt. 23. 23:09
Melyik ételfutár cégtől rendeltél már? Mi volt a véleményed? Melyik céget ajánlod?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook