Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Honnan tudok az internetről rendelni eredeti férfi parfümöt? fórum

Honnan tudok az internetről rendelni eredeti férfi parfümöt? (tudásbázis kérdés)


2014. márc. 6. 12:36
A Douglas Parfüméria-tól számos kitűnő, és abszolút megbízható terméket megrendelhetsz a neten is: [link]
2014. márc. 5. 07:26

Amúgy én szoktam cserélni is. parfumblog.hu/parfum-cserebere


Eredeti parfümök vannak, a legtöbb cserére, van olyan is, amit inkább eladnának, de jobb áron, mint a drogériák. Van persze, olyan, ami félig van, de olyan is, ami teli van, így ajándéknak is megfelelő. Már egy jó párat cseréltem itt,és eddig sosem bántam meg.

2014. márc. 5. 00:33
Mivel ferfi vagyok es mar rendeltem a legjobb az ebay-n,amit azonnal fizetsz,de arra vigyazz nehogy vmi kinai bovlit vegyel,mert azonkivul ,hogy 5 perc mulva mar nincs illata,veszelyes a borre kivorosodik,viszket es kiutest okoz,mint nekem okozott,amikor meg ezt nem tudtam.Teremeszetesen legjobb a francia,utana az olasz,utana a spanyol,a francia az ami a legtovabb tart,es finom illatu.Az angol boss finom illatu de nem tartos, a spanyolok es az amerikaiak sem nagyon.
2014. márc. 4. 19:16
Rengeteg parfümös oldal van. illatfelho.hu parfumcenter.hu és még rengeteg. én is a napokban tervezek rendelni egyet.
2014. márc. 4. 19:03
Azt ne tudom,viszont biztosan nem vennék online,ha minőséget szeretnék.
2014. márc. 4. 13:57
Honnan tudok az internetről rendelni eredeti férfi parfümöt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook