Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pánikbetegség? fórum

Pánikbetegség? (beszélgetős fórum)


1 2
5. kismedve81 (válaszként erre: 3. - Sünciné)
2010. júl. 3. 15:06
Én megértelek min mentél át, én is hasonlóan rosszul voltam, de szerencsére felismertem, hogy ez nem jó így, és nem is vagyok önmagam, kell valamit csinálni...Te milyen pirulát szedsz?
2010. júl. 3. 14:54

Sziasztok!


Orbáncfű tea segíthet. Napi 1- 2 filter maximum. Nyugtató hatása van. Nem tudom pontosan melyik pánikbetegségre való gyógyszer tartalmazza.. De hatásos.

2010. júl. 3. 14:44

Minden jel erre mutat!!!! Én pánikbeteg vagyok és ugyanezek a tünetek!

Szerencsére gyógyszerekkel stabil a helyzet de azért vannak még rohamok!

Feltétlen menj el orvoshoz! Nem játék! Tudod a heves szívverés nagyon legyengíti a szervezetet!

Persze erős akarat kell a teljes gyógyuláshoz, de ahhoz időben kell orvoshoz menni. Én is halogattam.

Mikor az egész kezdődött még az utcára sem mertem kimenni mert már felstresszeltem magam, hogy úgyis rosszúl leszek! Aztán egy napon kinéztem az ablakon hatalmas zokogás és azt mondtam magamnak, hogy ez így nem mehet tovább!

2. kismedve81 (válaszként erre: 1. - Kmeli)
2010. júl. 3. 14:37
Szia! Hát elképzelhető, hogy ez pánikbetegség, bár lehet szimpla stressz is.Én is pánikbeteg vagyok, és voltak hasonló tüneteim, zsibbadás, nem alvás, halálfélelem.Egy darabig bírtam, aztán irány a doki, hogy adjon valamit.Nekem többször előjött már, de először nagyon megijedtem, akkor ügyeleten kötöttem ki és én speciel Frontint kaptam rá.Azt szedtem, és hatott, tudtam nyugodtan aludni, nem volt semmi gondom.Csak vigyázni kell, mert könnyen rá lehet szokni.Én már nem szedem, mert babát várok, és abbahagytam, de csak fokozatosan lehet azt is.Az első pár napom szörnyű volt utána, de mára nincs panaszom megint.Viszont elképzelhető, hogy majd egyszer újra előjön.Mondjuk nálam akkor jött ki, mikor valami miatt stresszes, nyugtalan voltam hosszú ideig.szerintem menj el dokihoz vele, hogy ő mit mond, mi ez.
2010. júl. 3. 14:31
Esténként rosszullét és légzési nehézségek törnek rám egy jó ideje,zsibbadok,izzadok és úgy ver a szívem,mint ha ki akarna ugrani a helyéről.Ilyenkor komolyan halálfélelem jön rám,a múltkor éjjel már annyira megijedtem,hogy felpattantam az ágyban,a kezembe kaptam a mobilomat,hogy hivom a mentőket,mert komolyan azt éreztem,itt a vég!!! 29 éves vagyok,mi ez,pánikbetegség,vagy stressz,vagy mi? Volt már valaki igy? Mi a megoldás?Éjszakánként nem alszom 3-4 óránál többet,max egy marék nyugtató segít....
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook