Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pajzsmirigyműtét előtt állok; volt valakinek ilyen problémája mostanában? fórum

Pajzsmirigyműtét előtt állok; volt valakinek ilyen problémája mostanában? (tudásbázis)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
19917. Barbi08
2019. febr. 18. 15:48

Sziasztok!


Köszönöm a bátorítást!

Ne haragudjatok, egy kicsit eltűntem. De már jobban vagyok lelkiekben. Annyi a reményem, hogy érbetörést nem találtak, így talán nem lesz baj.

Most olvasgatom, hogy mit szedtek... nekem nem írtak fel semmit. Úgy volt, hogy megyek majd vérvételre, de az újabb műtét miatt nem kaptam időpontot a doktor nőtől...

Gemmafortuna, engem is az onkológián műtöttek. Az orvosommal nem vagyok 100%-ban megelégedve, de ettől függetlenül csak ajánlani tudom (az ápolók mindent megtesznek a betegért és a sebészek is profik).

19916. Anita_89 (válaszként erre: 19915. - Gemmafortuna)
2019. febr. 18. 09:52

Szia!


Az Országos Onkológia Intézetet tudom neked ajánlani, engem ott műtöttek.

2019. febr. 17. 19:54

Sziasztok!


Féléves emlőultrahang alkalmával radiológus megnézte a nyaki nyirokcsomókat is, így fedezte fel a bal pajzsmirigylebenyben lévő 37 mm-es göböt. Endokrinológusnál hétfőn voltam, most a vérvételre és a mintavételre várom az időpontot. Annyit tudok, hogy el kell távolítani a bal lebenyt.

Budapesten melyik kórházat ajánljátok? (Tb alapon)

19914. kajcsoka (válaszként erre: 19913. - 1Anikó)
2019. febr. 14. 14:48
Én is euthyroxot és D vitamint szedek,köszi a választ.
19913. 1Anikó (válaszként erre: 19904. - Kajcsoka)
2019. febr. 13. 22:07
Nekem nem mondták, hogy szedni kellene. Csak kalciumot, Letroxot szedek, és D3 vitamint írt fel az orvos.
19912. wica53 (válaszként erre: 19909. - Barbi08)
2019. febr. 11. 18:59
Barbi szoritok neked, minden rendben lesz, én is megyek áprilisba, másodszorra kiveszik a másik oldalt is. Nyugodj meg meg oldodik minden. Hol mütöttek?
19911. Anita_89 (válaszként erre: 19909. - Barbi08)
2019. febr. 10. 09:41

Szia Barbi!


Sajnálom, hogy még egyszer lesz műtéted! Fel a fejjel! Minden rendben lesz! Jó kezekben vagy! :)

19910. Szviola (válaszként erre: 19909. - Barbi08)
2019. febr. 8. 20:46
Szia, a papillaris a legjobb, ami ebben történhet veled. 4 féle pajzsmirigy daganat van, de gondolom már utána olvastál. Ha nem kevert, sima ügy.
19909. Barbi08
2019. febr. 8. 16:42

Sziasztok!


Fizikailag már jól vagyok, de lelkileg megint kaptam egy pofont. Ma megérkezett a szövettanom (pontosabban csak telefonon beszéltem az orvossal). 6,5 X 4 mm papillaris carcinoma, egygócu, nyirokcsomó áttét nélkül, de kilépett a tokból 5mm nagyságban. Ezért kb. 1,5 hónap múlva megyek vissza a kórházba, kiveszik a bal oldalt is és kapok izotóp kezelést is. Megmondom őszintén, hogy nagyon félek. Nem is a műtéttől, mert már tudom, hogy mire számíthatok. Hanem, hogy valami agresszívabb fajta a papillarison belül, hogy ilyen kis méretben is kilépett a tokból. :(

19908. kajcsoka (válaszként erre: 19907. - Wica53)
2019. febr. 4. 20:25
Ok,köszi.
19907. wica53 (válaszként erre: 19906. - Kajcsoka)
2019. febr. 4. 13:17
Mütét után rákérdezek, ill. ha megyek endoklinologushoz rákérdezek.
19906. kajcsoka (válaszként erre: 19905. - Wica53)
2019. febr. 3. 07:51
Én is szedtem,csak arra vagyok kiváncsi,hogy valakinek ajánlotta e a doki,ha már nincs pajzsmirigye!Van egy dobozzal,s beszedném,ha érne valamit!
19905. wica53 (válaszként erre: 19904. - Kajcsoka)
2019. febr. 2. 19:55
Én szedtem már de semmit nem vettem észre, és a göbök is tovább szaporodtak. Mütét után lehet ujra elkezdem.
19904. kajcsoka
2019. febr. 2. 14:13
Szed valaki szelént,teljes pajzsmirigy eltávolítás után?
19903. wica53 (válaszként erre: 19902. - Kajcsoka)
2019. febr. 2. 12:17
Köszi. Igyekszem csak pozitivan!
19902. kajcsoka (válaszként erre: 19901. - Wica53)
2019. febr. 2. 09:09
Már tudod mivel jár,elég hosszú a várakozási időd,ne idegeld túl magad,drukkolok neked!
19901. wica53 (válaszként erre: 19900. - Kajcsoka)
2019. febr. 2. 07:50
Köszi! Remélem én is minden jo lesz. Áprilisban lesz a mütét, talán jobb is hogy nem ebben a göthös idöben.
19900. kajcsoka (válaszként erre: 19899. - Wica53)
2019. febr. 1. 20:43
Azért jó volt,hogy mostanig bent volt az egyik lebeny,16 év az nem kevés idő.Nekem az egyiket akarta kivetetni az endos doki,de mikor megmondta,hogy a másik is tele van apró göbökkel,én kértem a sebészt,hogy vegye ki teljesen,pontosan ezért!Ne izgulj,minden rendben lesz!
19899. wica53 (válaszként erre: 19898. - Anita_89)
2019. febr. 1. 20:29
Szia Anita Debrecenbe fognak müteni, 2003 ban volt az elsö és most az egész lebeny tele van göbbel, és c3 lett a cytologiám. Egyébként már akkor mondta, hogy még lehet tslálkozunk. Ha ezt tudom akkor mütét elött mondom neki, hogy vegye ki mindkettöt. Most itt tartok és bizom benne, hogy ez sem lesz rosszabb mint az elsö.
19898. Anita_89 (válaszként erre: 19897. - Wica53)
2019. febr. 1. 12:55

Szia Wica!


Hol fognak műteni és mikor? A jobb oldalt, azért kell kivenni, mert göbök jelentek meg?

Az orvosom nekem is mondta, hogy sajnos akinek az egyik lebenyt veszik csak ki, soha nem lehet előre megmondani, mi lesz a másik oldal sorsa, kell e évekkel később műtét vagy sem. Reménykedem, hogy majd nem kell nekem még egy műtét.

19897. wica53 (válaszként erre: 19896. - Kajcsoka)
2019. febr. 1. 12:49
Majd most lesz, a jobb oldali kerül kévételre a bal 16 éve kivették. Akkor nem kaptam semmit még gyyogyszert sem euthyrox szedek kb12 éve.
19896. kajcsoka (válaszként erre: 19894. - Wica53)
2019. febr. 1. 11:53
A másodszori műtéted már megvolt vagy ezután lesz?
19895. kajcsoka (válaszként erre: 19894. - Wica53)
2019. febr. 1. 11:38
Igen,mindkettőt!
19894. wica53 (válaszként erre: 19890. - Kajcsoka)
2019. febr. 1. 11:05
Neked mind két lebenyt ki vették?
19893. Anita_89 (válaszként erre: 19892. - Kajcsoka)
2019. jan. 31. 16:46
Ja én se félek a szuritól, csak így, h nem értettünk hozzá anyummal, nem volt könnyű eltalálni megfelelően a hasamat. Gyerekkorom óta állandóan vért vesznek tőlem, szóval ahhoz pl teljesen hozzászoktam, már meg se kottyan. :)
19892. kajcsoka (válaszként erre: 19891. - Anita_89)
2019. jan. 31. 16:31
Én nem félek a szuritol,de persze így kényelmesebb
19891. Anita_89 (válaszként erre: 19890. - Kajcsoka)
2019. jan. 31. 16:26
Bárcsak anno nekem is gyógyszert írtak volna fel. Nekem esténként kellett magam szúrni. :(
19890. kajcsoka (válaszként erre: 19889. - Wica53)
2019. jan. 31. 16:13
Én a kórházba nem is kaptam,itthonra irtak tablettát minden délbe 1.
19889. wica53 (válaszként erre: 19888. - Kajcsoka)
2019. jan. 31. 15:58
Ugy is lehet tablettába? Akkor én inkább azt választanán. :)
19888. kajcsoka (válaszként erre: 19882. - Wica53)
2019. jan. 31. 15:20
Én még három hétig tablettába!
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook