Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ovuláció után a 6 nappal a hőm leesett 37,2-ről 36,9-re ez jó vagy rossz, ha babát szeretnénk, kérlek segítsetek... fórum

Ovuláció után a 6 nappal a hőm leesett 37,2-ről 36,9-re ez jó vagy rossz, ha babát szeretnénk, kérlek segítsetek... (beszélgetős fórum)


17. katerika (válaszként erre: 15. - Manon)
2011. febr. 25. 09:17
köszi mindenkinek...
16. katerika (válaszként erre: 14. - Kutykurutty3)
2011. febr. 25. 09:16
köszi sokat segitettél a görbéddel, és igy van minden jel utalhat bármire, de amikor eldönzöm hogy most nem figyelek semmi jelet akkor puff, jön egy ujabb, és persze hogy nem tudunk nem figyelni rá...:)))
15. Manon
2011. febr. 25. 09:12

Csak az ébredés utáni hő a fontos


de igaza van mindenkinek, szeressétek egymást, aztán a természet majd eldönti hogy ez a hónap, vagy a következő lesz-e a tiétek :)


sok sikert!

2011. febr. 25. 09:11

Ha pontosan méred (mindig reggel, ugyanakkor, szájban vagy hüvelyben, nem mozogsz előtte), akkor nem vezet félre. Itt az enyém, nekem trifázisos: [link]


Láttam egy másik kérdésed is volt, hogy ki mit érez, egy héttel ovu után. Hát szerintem pedig kicsit mégiscsak belebonyolódsz, de tudom, én is ezt tettem....:)

Szóval felesleges figyelned a jeleket, mert jórészt nem fogod tudni, hogy terhes vagy, sőt a teszt is után sem nagyon kezdődnek a jelek.

Bármilyen jel, bármire utalhat, én nagyon nagyon sokáig figyeltem magam, majdnem 2 év után jön a baba végül, de nem volt értelme ezeket lesni...:(


DE: ovu után 1 héttel nagyon nagy étvágyam lett, és alvási "rohamok" jöttek rám....hogy ez annak a jele lehetett-e nem tudom, elképzelhető. De a nemvárt előtt meg voltam győződve, hogy meg fog jönni.

13. katerika (válaszként erre: 12. - A14deb9047)
2011. febr. 25. 09:03
köszi a biztatást... eszemben sincs görcsölni eddig sem tettem ebben a honapban ezután sem tesze4m csak kiváncsivá tett...:)))
2011. febr. 25. 09:01
Természetes, hogy a hő leesik a normál hőmérsékletre. Szeretgességet egymást hőmérő nélkül felhőtlenül és ne görcsölj! Jönni fog!
2011. febr. 25. 08:57

Novemberben a pé utáni 7. napomon nekem is leesett a hőm, másnapra 3 tizedet emelkedett. Terhes voltam. A trifázisos hőgörbe általában terhességre utal. Ez esetben azt figyelheted meg, hogy három hőmérsékleti szinted van. Ehhez azonban ki kell várni a mensi előtti napokig.

Én a magam részéről befejeztem a hőgörbézést, mert bele lehet bolondulni. Állandóan azon kattogtam, hogy most vajon mi van. Egyszerűen figyelem a testem jelzéseit (de nálunk most sajnos változtak a dolgok, értelme sem lenne méricskélni).

10. katerika (válaszként erre: 8. - Kinni)
2011. febr. 25. 08:43
gratulálok neked és köszi a biztatást...
9. katerika (válaszként erre: 7. - Manon)
2011. febr. 25. 08:41
az ovumat jelezte a testem is meg utána kezdtem mérni, de az elöbb megint megmértem és ujra 37,2, habár nem biztos jelent valamit, de isszaugrott...
2011. febr. 25. 08:37

Ez még semmit nem jelent, az a lényeg, hogy ne essen annyira le mint mikor meg szokott jönni.

Egyébként meg én is mértem és nekem többször leesett és csúnya cikk-cakk volt a görbém, a hőm alapján azt hittem meg fog jönni aztán mégis pozitívat teszteltem.

23 hetes vagyok.

Mielőbbi babásodást kívánok:-)

7. Manon (válaszként erre: 6. - Katerika)
2011. febr. 25. 08:37

mivel még nem lehet tudni hogy neked hogy is működik, ne aggódj. Várd meg a 14. napot és ha addig nem jön meg és a hőd is kb hasonló akkor tesztelj, és remélhetőleg már pozi is lesz :)


az ovut is innen tudod?

akkor hogy volt a hőd?

6. katerika (válaszként erre: 5. - Manon)
2011. febr. 25. 08:34
igen, és nem nagyon tudom mi miért van ezért kértem a segitséget azoktol akik tudják, vagyis töletek...
5. Manon (válaszként erre: 3. - Katerika)
2011. febr. 25. 08:31
sokaknak bejön. ez az első hó hogy nézed?
2011. febr. 25. 08:31

szerintem ez még nem gond. lehet csak nem aludtál annyit vagy ilyesmi.

ovu után a 14. nap kör fontos hogy magasan legyen mert akkor kéne kb megjönnie, vagy meg nem jönnie. ha leesik nagyon akkor sajna valszeg megjön

2011. febr. 25. 08:29
már nem tudom mire gondoljak...köszi az is lehet hogy ez a hös dolog félrevezet minket nem...?
2011. febr. 25. 08:27

Elméletben ha terhes vagy akkor a hőd fenn marad.

Azért írom hogy elméletben, mert se nekem se a barátnőmnek nem volt fenn. Sőt nekem még pé-kor se megy fel.

2011. febr. 25. 08:26
Ovulácio után a 6 nappal a höm leesett 37, 2röl 36, 9 re ez jo vagy rossz, ha babát szeretnénk, kérlek segitsetek...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook