Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Óvoda Szegeden fórum

Óvoda Szegeden (beszélgetős fórum)


2012. dec. 26. 16:22
Köszönöm a hozzászólásokat,utánanézek az oviknak.
8. Annie1130 (válaszként erre: 6. - Wencus)
2012. dec. 26. 15:55
Sok barátja van, nem voltak beilleszkedési problémái, viszont egy csomó tanár elment, mióta nem kapnak támogatást az államtól, meg pályázni sem tudnak, így mesélte, hogy volt olyan, hogy szinte minden héten más tanított. Hiába alapítványi az iskola, az önmagában nem elég a fenntartásához. Úgy tudom, hogy néhány osztályt már nem is indítanak, és hogy össze is vontak...
7. Annie1130 (válaszként erre: 5. - Wencus)
2012. dec. 26. 15:51
Ilyen szempontból mindenképpen jó, és a testvéremék is hasonló okok miatt döntöttek a Táltos mellett, mert a gyereknek volt egy komoly műtétje még pici korában, viszont a gyerek vért izzadt a továbbtanuláskor, mert a szint jóval elmaradt az átlagtól. A beszámolói szerint a légkör sem volt annyira idilli, mint ahogy azt a kis osztálylétszám és a tanárok lazább hozzáállása indokolta volna, pedig egy jó magaviseltű, szorgalmas lányról beszélünk.
6. wencus (válaszként erre: 4. - Annie1130)
2012. dec. 26. 15:41
És a kislány miért nem szerette? Nem volt szimpi a tanító néni, vagy a kevés létszám miatt nem talált barátokat?
5. wencus (válaszként erre: 4. - Annie1130)
2012. dec. 26. 15:39
A 16 fős osztályok miatt tetszik főképpen, szemben a más iskolák 27-30 as osztály létszámával. Szerintem ha itt lemarad akkor van rá lehetőség, hogy felzárkózzon. Az én kisfiam nagyon étel allergiás, fokozott figyelmet igényel itt kaptunk rá ígéretet, hogy tudnak rá figyelni. A Rókus II ben próbálkoztunk még ott nem ilyen idilli a helyzet, ott oldja meg a kajáját ahogy tudja ez volt a válasz. Ha ott rosszul lenne, nem hiszem, hogy egyáltalán tudnának vele mit kezdeni.
4. Annie1130 (válaszként erre: 3. - Wencus)
2012. dec. 26. 15:02
A Táltosba járt a nővérem kislánya. Azon kívül, hogy tegeződnek a tanárokkal,és lazább, mint máshol, semmi extra nem történik. A gyerek ki nem állhatta egyébként...
3. wencus (válaszként erre: 1. - Innss)
2012. dec. 26. 12:11
Anna kút körül van valami alapítványi ovi magvető úgy tudom. 12 fő vegyes csoport az egész ovi, egy ismerősöm 2 fia járt- jár oda. Nagyon szuper. Mi a Katona József u oviba járunk de nagyon vacak. Havi 20.000 költök magán fejlesztőre mert az oviba semmit sem tanulnak. Mi szeptemberben sulit kezdünk, én a Táltosba szeretném ha sikerülne.
2012. dec. 25. 21:24
A Gyertyámos utcai oviról sok jót hallottam, nem magánovi, de jó.
2012. dec. 25. 19:02

Sziasztok!


Szeretnék érdeklődni,hogy Szegeden van magánóvoda?

Vagy esetleg melyik a legjobb színvonalú óvoda?

A válaszokat előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook