Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Osztálypénz visszakérhető? fórum

Osztálypénz visszakérhető? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
14. d@nu
2011. ápr. 13. 13:19

Vissza? Hivatalosan nem is szedhető. :)))

Menj be szépen az ofőhöz és közöld vele, hogy azt a pénzt te a te gyereked kirándulására fizetted be, ő pedig nem megy. Mivel nem vagy jótékonysági intézmény, kéred vissza a pénzt, más gyerekének a kirándultatása nem a te kötelességed.

13. pritta (válaszként erre: 11. - C45a97b7cb)
2011. ápr. 13. 13:17
nem tudom. csak kérdeztem én is mitn más h mikro szólt
12. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Eudike)
2011. ápr. 13. 13:17
Az osztályfőnökön múlik, h visszaadja-e, de tulajdonképpen a közös pénzbe adtál be. Viszont igazad van abban, hogy minden szülő fizesse a saját gyereke dolgait. Csak sajnos borzasztó gondolkodású emberek vannak... :(
11. c45a97b7cb (válaszként erre: 8. - Pritta)
2011. ápr. 13. 13:17
Gondolom időben jelezték hogy ő nem megy.
2011. ápr. 13. 13:16

Az a része jár vissza ami gyerekenként a kirándulásra fordítandó az általad beadott pénzből.


"Nehogymár" te kirándultasd meg más gyerekét!


Ha önszántadból teszed az más.

2011. ápr. 13. 13:16
szerintem ezt személyesen kellene megbeszélnetek. ne szegény gyerekkel üzengessen.
8. pritta (válaszként erre: 4. - Nemmaci)
2011. ápr. 13. 13:15
igen jogos. ha le lett fogalalva a szállás akkor max az egyéb költség díja járhat vissza.
2011. ápr. 13. 13:15

Még nem hallottam olyanról,hogy visszaadnák:D

Azért az felháborító,hogy mások akik nem fizetnek-a "mi" pénzünkből kirándulgatnak:DD

6. 388b941089 (válaszként erre: 1. - Eudike)
2011. ápr. 13. 13:15

fűűűű nálunk is pont most volt botrány az osztálypénzzel kapcsolatban, még a naplómban is fortyongtam! Nem tudjuk mire szedik, szerintem az iskola alapítványában sikkasztják, ill. az egyik kislányt fizetnek be belőle mindenhova, aki hátrányos helyzetű.


Sztem ne hagyd magad és követeld vissza a pénzt!! Aláírtál valamit a befizetésekrőL??

5. mimmo33 (válaszként erre: 1. - Eudike)
2011. ápr. 13. 13:14
Az osztályfőnők meg inkább üzenjen annak a szülőnek, aki nem fizetett oszt.pénzt,m hogy a gyereke nem vehet részt a kiránduláson...
4. nemmaci (válaszként erre: 1. - Eudike)
2011. ápr. 13. 13:13
szerintem, ha időben szóltatok, hogy nem megy a lányod, akkor visszajár. arra gondolok, hogy nem lett előbb lefoglalva a szállás?
2011. ápr. 13. 13:13
Mi az hogy sokan nem fizetnek???? Miért nem hajtják be azokon a szülőkön?
2. mimmo33 (válaszként erre: 1. - Eudike)
2011. ápr. 13. 13:13

Szerintem nem jár vissza...azt sajnos beadod a közösbe...számla,bizonylat és mindenféle igazolás nélkül:(

Remek szülők lehetnek:(

2011. ápr. 13. 13:10

Sziasztok! A problémám a következő: Osztálykiránduláson (8.os) nem kíván a gyerekem részt venni, csöndes kislány és kikezdték a hangadók. Tudom, hogy az utolsó kirándulás, de valószínűleg már a vesztüket érzik és marhára bátran szemétkednek. Nem is ez a lényeg. Az osztálypénz a kirándulásra megy el + fizetni is kell 15.000 ft-ot 3 napért. Az ofő azt üzente nekem, hogy a pénzt nem kapom vissza, mert sok szülő nem fizetett osztálypénzt és valamiből ki kell fizetni és amúgyis, más gyerek szívesen elmenne.

Nem hátrányos helyzetű gyerekek járnak ebbe a suliba (Üröm) éppen az ellentettje.

Jár nekem az osztálypénz? Mivel kizárólag a kirándulásra fordítják.

Köszi a válaszokat.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook