Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Őszintén, szólnál a párodnak, hogy covidosan ne járjon dolgozni? fórum

Őszintén, szólnál a párodnak, hogy covidosan ne járjon dolgozni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
nov. 22. 07:56
termeszetesen szolnek!
122. smaragdzöld 🐉 (válaszként erre: 121. - Utolsó betyár)
2023. okt. 4. 19:47

Az tényleg szerencse.

Részemről le is van zárva a téma.

121. Utolsó betyár (válaszként erre: 119. - Smaragdzöld 🐉)
2023. okt. 4. 17:45

A tüneteim, azért nem voltak teljesen azonosak azzal, mint mikor két alkalommal covidos lettem. Most egyáltalán nem volt lázam, sem hőemelkedésem, nem ment el a szaglásom és fáradtnak sem éreztem magam.

Szerencse, azon a héten egyedül dolgoztam, mert a kollégáim vagy szabadnaposak, vagy szabin voltak.

120. ,zumba (válaszként erre: 108. - Ghost👻)
2023. okt. 4. 09:13
Nem, de a másik táborból sokan igen, még ma is. Örökre megosztóvá vált az oltott-oltatlan téma az emberek között.
119. smaragdzöld 🐉 (válaszként erre: 83. - Utolsó betyár)
2023. okt. 4. 08:49

OK. Csak pont amiatt gondoltam, hogy te elővigyázatosabb leszel, és a tüneteid alapján, amiket korábban leírtál, gondolsz a tesztre, mert már voltál covidos. Meg ha már annyira fontosnak tartod, hogy másokra is tekintettel kell lenni...


Csak azért válaszoltam, mert ott volt fent a válaszolok neked, és gondoltam, egye fene, válaszolok.

De tényleg nem szítani akarom a feszültséget, így is látom, hogy van máris elég.

118. Charlize (válaszként erre: 98. - Ghost👻)
2023. okt. 4. 02:30

Én pár hete lettem pozitív, először. 1 nap 39 fokos láz, utána kicsi köhögés, 4. naptól egész jól voltam, pedig van túlsúlyom.


Viszont az 5,5 éves gyerekem is elkapta. Ő a 4. nap végigzihálta az éjjelt, majdnem tüdőgyulladása lett. Azt hittem megőrülök, annyira pánikoltam. Tolni kellett neki a Ventolint. Láza pedig egyszer sem volt! Szerencsére utána hirtelen jobban lett.


Nem mindenkire egyforma a hatása. Azért mert te szerencsés vagy, ne legyél annyira bátor más helyett! Apám COPD-s, anyu asztmás. Mielőtt rajtam kitört, előtte nap náluk voltunk. Volt para, hogy ők vajon elkapták-e! Szerencsére nem.

117. Ghost👻 (válaszként erre: 116. - Utolsó betyár)
2023. okt. 3. 21:48

🤣🤣🤣

Na persze!

116. Utolsó betyár (válaszként erre: 113. - Ghost👻)
2023. okt. 3. 21:38

Ha ti ilyen magas lóról beszéltek velem, nekem miért kellene megadnom a tiszteletet az irányotokba? :)


Magad szemében kellene észrevenni először a gerendát, majd utána szóvá tenni másnak a szálkát. :))

2023. okt. 3. 21:34
Ne mérgelődj kapsz két puszit a páromtól :)
114. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 112. - Ghost👻)
2023. okt. 3. 21:31
Szegény párom kérdeztem mit visz kaját, de mondta: Deb érzem dáthám ban:) Tök nyolc.
113. Ghost👻 (válaszként erre: 111. - Utolsó betyár)
2023. okt. 3. 21:30

Retyerutya?

Ès te osztod az èszt...

Te degradálsz ès álszenteskedsz.

112. Ghost👻 (válaszként erre: 109. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 3. 21:28
Felesleges is!
111. Utolsó betyár (válaszként erre: 105. - Ghost👻)
2023. okt. 3. 21:27

Arról nem tehetsz. Arról, sem, ha a lappangási idő alatt megfertőzöl valakit, hiszen nem érzed akkor még, hogy beteg vagy.

De mikor tudod, hogy az vagy, mert a teszttel, ahogy a FI retyerutyájánál is kimutatták és úgy mész dolgozni, akkor már tehetsz arról, ha valakit megfertőzöl.

110. Főnix3 (válaszként erre: 107. - Ghost👻)
2023. okt. 3. 21:26
Én sem döntenék máshogy!
109. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 108. - Ghost👻)
2023. okt. 3. 21:26
Oltatlanul lazább tüneteim voltak, .ajd mondom oltok mer tudatos vok meg minden, hát amikor utána 3 oltás után olyan vacakul lettem. Ennyit erről. Erre kérdik akarok influ ellen, de ezt inkább kihagyom
108. Ghost👻 (válaszként erre: 106. - ,zumba)
2023. okt. 3. 21:21
Az oltatlanok nem rettegnek.
107. Ghost👻 (válaszként erre: 104. - Főnix3)
2023. okt. 3. 21:21

Dettó!

Most sem döntenèk máshogy.

Biztos nem oltatnám be magam vagy a családom.

106. ,zumba
2023. okt. 3. 21:21
Sok millió oltott ember van itthon és félelem tovább tart...
105. Ghost👻 (válaszként erre: 103. - Utolsó betyár)
2023. okt. 3. 21:20

Ès arról èn tehetek ha valaki szervezete nem olyan mint az enyèm?

Ne akarj senkit bűnbaknak beállìtani!

Lappangási idő alatt ki tudja hány ès hány embert fertőztèl meg akár te is!

104. Főnix3 (válaszként erre: 97. - Ghost👻)
2023. okt. 3. 21:18
Én is.Féltek is tőlem mindig az oltottak. :D
103. Utolsó betyár (válaszként erre: 100. - Ghost👻)
2023. okt. 3. 21:15

Nem azt kértem, hogy add fel az életed, én sem teszem. De amin átmentünk az elmúlt három évben, azután jobban kellene a másikra figyelnünk.

Attól, hogy te három napig voltál beteg hidd el nem mindenki szervezete így reagált rá.

2023. okt. 3. 21:07
Közben az ipse a párom hazaért, és holnap is megy mivel mindenki csak dáthás és röhögnek a rettegésen. Ő volt az uccsó akinek tünetei lettek igyis mind1 már. Azt mondta olyan mintha naon megfázott volna
101. globus
2023. okt. 3. 21:07

"Csak az orra folyik, meg kapar a torka, de mivel lement a nagy mizéria, úgy van vele, hogy megy így is be az irodába. Valószínűleg eleve ott kapta el, mert hasonlóan taknyolnak ott is, és ők is bemennek így dolgozni.


Tulajdonképpen FI egy eldöntött tényt közölt Hoxa népével, ő tudja miért, ne feszüljetek egymásnak 🙂

Nincs itt semmi látnivaló, oszoljunk kérem.

100. Ghost👻 (válaszként erre: 99. - Utolsó betyár)
2023. okt. 3. 21:02

Eltemettem az anyámat. De köszi a kèrdèst!

Nem,nem volt covidos!

Nem vagyok nagyképű,de azèrt nem fogom feladni az èletem mert van egy vìrus. Eddig is volt ès lesz is.

Tudok a betegsègeimről is ès nem a munka miatt nem játok orvoshoz hanem olyan ok miatt amihez neked semmi közöd!

99. Utolsó betyár (válaszként erre: 94. - Ghost👻)
2023. okt. 3. 20:58

Az ágy alá, azért nem bújok, mert túl kicsi ott a rés, nem férnék alá.

Valószínű senkid nem vesztette az életét az elmúlt három év során a covid mizéria alatt, ezért írsz ilyen égbekiáltó marhaságot, mint alább tetted.

Gondolom, akkor is dolgoztál ezerrel, mikor nálad és nálam sokkal okosabb emberek arról beszéltek, hogy ez a betegség pont azért alattomos, mert valaki egyet tüsszent és ezzel át is esett rajta, még a másik személy, főleg, ha van valami alapbetegsége, erős tüneteket produkálhat, most is, mikor valóban ez már nem az a covid, mint 2-3 éve volt.

Nem hiszem, hogy orvosi végzettséged lenne, ráadásul, mint leírtad, te nem jársz orvoshoz, mert nincs időd, a sok munka miatt. Így azzal sem lehetsz teljesen tisztába, hogy nincs-e valami alapbetegséged.


Hasonlóan pikírt, már-már nagyképű voltam három éve én is ezzel a betegséggel kapcsolatban, mint most te vagy. Azt gondoltam nem is létezik. Aztán, mikor majdnem rámentem, megváltozott a véleményem.

Neked ilyent nem kívánok, csupán azt kérem, az eszednek néha viseld gondját, ha nem esik nehezedre. Olyanról meg ne írj ilyen nagy magabiztossággal, amiről halvány lila segédgőzöd sincsen.

98. Ghost👻 (válaszként erre: 96. - Plavalaguna)
2023. okt. 3. 20:54

Voltam covidos.

Kb 3 nap volt rossz.

Az influenza ezerszer jobban megvisel.

97. Ghost👻 (válaszként erre: 95. - Plavalaguna)
2023. okt. 3. 20:53

Ja,igen.

Oltatlan vagyok!


🤣

96. plavalaguna (válaszként erre: 94. - Ghost👻)
2023. okt. 3. 20:51

a flu nem rosszabb, más. a covidnak rosszabbak a sulyos tünetes arányai fiatalabbaknál is.


a médiahiszti nem volt nagy, ahhosz képest, hogy mi volt a korházakban, meg sokan hogy kinlodtak otthon. itthon nagyon nagyon sokmindenről hallgatott az egész média, vicces, hogy mégis itt gondolja a fél ország, hogy mdiahiszti volt :) közben egész média hallgatott a durva dolgokról. olvasd pl az olasz ujságokat, na ott nem hallgattak, vagy a spanyolok, vagy a portugálok... nm véltlen sokkal nagyobb az oltási arányuk. ott szembesültk avval, hogy ez nem sima nátha

95. plavalaguna (válaszként erre: 65. - Utolsó betyár)
2023. okt. 3. 20:47

figy itthon tojnak gymásra az emberek, és dicsőség sokaknak, hogy félholtan munkába suliba bmgy, és összefertőz mindennek mindenkit. simán fh virusokkal, mg mindennl is bejárnak. köhög mint a fne, de ő akkor is jólvan. amúgy mg sok főnök is mgéri a pénzét, aki nem érti, hogy mi a hatékonyság, és nki z így ok.

aki mg rásportol, stb, avval ugyse tudsz mit,


az influ, meg a covid terheli a szivet, a covid a tüdőt is. a saját gészségükre is tojnak az mbrk, hogy óvnák másét.


én totál elengdtm már. aki akart oltatott, aki akar figyel, d nem tudod az mbrket mgmeentni önmaguktól.


itt ahol tényleg gy mezei náthára hiszik azt sokan hogy influenza, hogy értnék meg, hogy a covid pl akkor is idegrndszeri hatású, mg szivet thelő, ha nm folyik az orrod, és nincs lázad?


hagyd rájuk. ahol amúgy is tökbtgen tüntsen is be lehet jrni dolgozni, ott úgyis tudja mindenki ez van, minden végigmegy rajtuk. a főnök is ilyen, az alkalmazottak is elfogadják. sokan büszkék is rá

94. Ghost👻 (válaszként erre: 93. - Utolsó betyár)
2023. okt. 3. 20:46

Ès akkor mi van?

Olvashattad azt is,hogy ez egy gyenge vìrus.

Beteg mindenki,akkor ő mièrt ne mehetne be?

Az influenza ezerszer rosszabb,attól mièrt nem bújsz az ágy alá?

Mert nem volt vele mèdia riogatás?

Mert nem mosták ki vele az agyad?

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook