Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Őszi immunerősítés fórum

Őszi immunerősítés (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Őszi immunerősítés

2017. okt. 15. 13:02
Én most méhpempő kúrát tartok 1 hónapig.
7. syria (válaszként erre: 6. - Marduk)
2017. szept. 24. 08:23
Na igen: fűben-fában orvosság van. Szerencsés vagy, hogy tudod őket használni.
2017. szept. 22. 20:37
Én szoktam gombázni az erdőben ott gyogy gombák is vannak pl a viaszpecsét gomba ez az ami az immunrendszert erősíti tinkurát csinálok belőle tölgy fa tuskón található tapló gomba de míg puhák akkor gyűjtöm be,de meglehet venni is mint madárkeserűfüveket is szoktam tinkurának áztatni ehez pálinka kell.Már idejét se tudom mikor voltam vírus által megbetegedve. Bizatok a természetes gyogymodban.gyogynővényekben.
2017. szept. 22. 20:04
Egész nyár rendelkezésre állt friss levegővel, sok vitaminnal, mozgással, napsütéssel, D-vitamin raktározással. Mit kellene erősíteni?
2017. szept. 22. 19:49
Én semmit. Ugyanúgy élek, mint eddig.
2017. szept. 22. 09:59

A cikkben leírtaknak a 3. pont kivételével semmi köze az őszhöz, mert állandóan a felsorolt szempontok szerint kellene élnünk.

Viszont a fokozott vitaminbevitel tényleg jól jön az immunrendszer erősítéséhez.

2017. szept. 22. 09:26
Érdemes hozzáértő szakember (orvos, gyógyszerész) véleményére adni.
2017. szept. 22. 09:08
Ősz van: a természettel együtt nekünk is alkalmazkodnunk kell a rossz időhöz, hogy ne betegedjünk meg egykönnyen. Ennek érdekében fel kell készíteni az immunrendszerünket a hőingadozásokra, a környezetünkből leselkedő baktérium- és vírustámadásokra, az őszi átállással járó idegrendszeri megterhelésekre.

Ugrás a teljes írásra: Őszi immunerősítés

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook