Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Őszi gondolatok fórum

Őszi gondolatok (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Őszi gondolatok

2011. dec. 24. 15:45

Nagyon köszönöm mindenkinek a megható sorokat.

Sajnálom, hogy csak most néztem meg , miket írtatok.

Tényleg nagyon jól esett olvasni a kedves sorokat.

2011. okt. 7. 12:26
Megkönnyeztem:-)Remélem én is sokáig maradsz még.Minden elismerésem a tiéd.Gratulálok és köszönöm az élményt amit a cikked nyújtott.Gyönyörű volt,megérdemelten nyerted el a díjazást szerintem is!Sok sikert és boldogságot kívánok neked a továbbiakban is és minden jót és szépet amit kívánni lehet neked így éteren keresztül.
2011. okt. 6. 19:16

Még nagyon sokáig maradj itt velünk a földön,és melengesd szívünket gyönyörű gondolataiddal!

Gratulálok és köszönöm,hogy elolvashattam írásodat!

2011. okt. 6. 18:22
Nagyon szép cikk, én is megkönnyeztem. Megérdemelten nyerted a díjazást. További sok sikert kívánok!
2011. okt. 6. 15:27
Gratulálok, szép olvasmány:-). Meg is könnyeztem. Megható.
2011. okt. 6. 13:22
(a privát levelet meg nem most a percen, hanem az elkövetkezendő napokban, ha zargathatnám ilyesmivel a kedves cikkírót)
2011. okt. 6. 13:21

hmmmm...


persze nem csak ennyi, hogy hmmmm... mert vakargatom a fejem, hogy mit írhatnék. Hogy üüüü meg áááá meg még valamit, amit inkább privát levélben.


Nemprivátban meg annyit, hogy olvastam volna még. Még! még! még! (miért nincs tovább?:) )

2011. okt. 6. 13:08
Gondolatok az életről és a halálról, a táj és a lélek kapcsolatáról.
Egy nagymama visszaemlékezése elmúlt életére.
Mit mondhatnék még: filozófikusan próbálom megközelíteni, vajon mi is az életünk értelme.

Ugrás a teljes írásra: Őszi gondolatok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook