Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Összejönnél-e olyan lánnyal/nővel, akinek van már gyereke? fórum

Összejönnél-e olyan lánnyal/nővel, akinek van már gyereke? (beszélgetős fórum)


26. Alnisa (válaszként erre: 17. - Falipapir)
2022. febr. 3. 09:45
Igazad van, én is látom ezt is. Hogy az új barátnő/feleség nem fogadja el a párja gyerekét.
25. Bichi (válaszként erre: 24. - Charlize)
2022. febr. 3. 09:33

Az átjáróház, meg hogy szeretne egy párt, az azért nagyon nem ugyanaz.

Gyerekes is tud időt tölteni kettesben a párjával, ahogy a férjével is. Szerintem semmi nincs abban, hogy a gyerek néha a nagyszülőkkel van, ahogy normális házasságok esetében is, mindkét fél örül (jobb esetben).

Mi közös gyerek mellett is mentünk kettesben nyaralni, nem hinném, hogy ezzel bármi baj lenne. Vagy akkor többet az ember nem mehet felnőtt programra, míg ki nem repül a gyerek? Szerintem ez pont a házasság/kapcsolat tönkretétele, ha nem töltenek időt kettesben, mikor senki nem apa és anya, hanem férfi és nő...

24. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 3. 09:18

Egy szülőnek a gyereke az első (vagyis az kellene, hogy legyen). Aki ezt el tudja fogadni, az jöjjön össze olyannal, akinek van gyereke. Aki nem, az ne.


Nekem van gyerekem, de egyelőre senki nem fér bele az életünkbe és ez így jó.

Ha később egyszer összejönnék vkivel, akkor az lenne szerencsés, ha neki is lenne gyereke. Jobban megértené a hétköznapi nehézségeket.


Én biztos, hogy nem passzolnám le a gyereket nagyszülőnek, mert pl. kettesben megyünk nyaralni a párommal. Kevesen tudják elfogadni azt, hogy a gyerek bizony egy csomagban van a párjukkal, ott van reggel-délben-este, hétköznap, hétvégén, mindig. Úgy kezdődik a kapcsolat, hogy már az elején is minimális a kettesben töltött idő, később még annyi sem.

Plusz azért a gyereknek sem egyszerű, hogy ott egy idegen az otthonában, pláne, ha a szülője átjáróházat tart a hálószobájában félresikerült próbálkozások miatt.

2022. febr. 3. 08:53

Nem🙃


Te azok alapján döntesz, ki mit mond?

22. Channa* (válaszként erre: 18. - Lilabika)
2022. febr. 3. 08:41

Persze, hogy nem kizáró ok. Az unokaöcsém egy 2 gyerekes nővel él együtt. A tesómat zavarták a hozott a gyerekek, de az unokaöcsémet nem.


Lett egy közös gyerekük, de azért egy kicsit zavarja, hogy a nő többet nem akar...

21. Channa* (válaszként erre: 17. - Falipapir)
2022. febr. 3. 08:39

Nem tudom, hogy ez attól függ e, hogy nő vagy férfi a gyerektelen, de van egy barátnőm, akinek nem győzünk pofázni, hogy ne rivalizáljon a párja gyerekével.


Volt pasi, aki emiatt szakított vele, és teljesen megértettem a pasit.

2022. febr. 3. 08:37
Nem jönnék össze nővel. 😏
2022. febr. 3. 08:19
Úgy értettem , hogy a férjem után volt egy rossz kapcsolatom de ők is elfogadták a gyerekkel egymást , ott más gondok voltak . És most azóta ez egy komolyabb , de ők kimondottan szeretik egymást a / gyerekkel a mostani párom /
2022. febr. 3. 08:17
Szerintem nem kizáró ok egy gyerek vagy kettő ha van neki pl előző kapcsolatából , a ti viszonyotok nem rajtuk múlik , csak fogadjátok el egymást oda-vissza , érted . Velem pl összejött már nem egy pasi a lányom miatt . De most komoly kapcsolatom van 3 éve és remélem meg is marad ☺️
17. Falipapir (válaszként erre: 16. - Alnisa)
2022. febr. 3. 07:44

Szépen levezetted a dolgot, és van benne igazság.


Mégis, én azt tapasztaltam hogy annak a pasinak akinek van gyereke, attól függetlenül hogy nem vele él, valahogy nehezebben fogadják el a nők (többes szám, mert mikor kiderült, volt pár, akivel megszakadt az ismerkedés), még akkor is ha a nőnek is van gyereke.

A saját tapasztalatom az, hogy akivel jelenleg is élek, ő sem fogadta el hogy van egy gyerekem, olyan szinten, hogy amikor elmentünk egy közös nyaralásra négyen, Mint valami gyerek, neki állt a 8 éves fiammal harcolni értem. Majdnem pontot is tettünk a kapcsolatra ez miatt, de a lánya elsimította. Akkor volt 12, és értelmesebb volt mint az anyja.

16. Alnisa
2022. febr. 3. 07:37

Persze, de ez mindig nehéz, mind a két fél részéről és a gyerekéről is.

Ha (a feni felállásnál maradva) a férfinek nincs gyereke, nem biztos, hogy megérti, hogy milyen a nőnek egyedül nevelni a gyereket. Nem biztos, hogy megérti, hogy nem mindig tud elmenni a randira vagy hogy a gyerek fontosabb az új pasinál (általában jól meg is sértődnek ezen). Annak a férfinak akinek már van gyereke, ezeket könnyebben megérti (ismeretségi körben látom ezeket a problémákat).

A gyerek részéről meg ügye el kell fogadni az új kapcsolatot, illetve, hogy az anyukája nem csak rá figyel már.

15. Falipapir (válaszként erre: 3. - Channa*)
2022. febr. 3. 07:13
Azért érdekes hogy sok nő elzárkózik azoktól a pasiktól akiknek van már gyerekük, de ha a pasik elzárkóznak a gyerekes nőktől, mekkora egy büdös bunkók 🤣
2022. febr. 3. 07:10

Összejöttem.

A vicc az hogy korábban engem már látott neten, és továbblapozott rajtam, mert látta nekem már van gyerekem.

Amikor én szúrtam ki, és megszólítottam, nem tudott ellenállni a végtelen kisugárzásomnak 😁

2022. febr. 3. 06:36

...ha szerelmes lennék meg férfi igen,de mivel mindkettő teljesen kizárt,így nem:)

(Amúgy tapasztalat,sok férfi között dolgozom,):

....ha csodás is lenne a kapcsolat a gyerek miatt vannak mindig a problémák...

12. dafke
2022. febr. 3. 04:34
Miért, mi van akkor ha van gyereke?
2022. febr. 2. 23:43
Nem érzem magamban a késztetést hogy műfajt váltsak.
10. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 2. 23:43
Igen.
2022. febr. 2. 22:59

Nem.

Ezt egy női fórumon megkérdezni? Mégis milyen válaszokat vársz?

8. tien (válaszként erre: 7. - Andi6020)
2022. febr. 2. 22:42
:)
7. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 2. 22:27

Nem jönnék össze senkivel.

Se lánnyal, se fiúval, se gyerekessel, se gyerektelennel.

Na jó, lehet, hogy egy lánnyal igen :D

2022. febr. 2. 21:48
Nem. De gyerektelennel sem.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Amaunet)
2022. febr. 2. 21:42
Mert már késő? :)
4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 2. 21:35
Miért nem szavazásként írod ki a kérdésed, ha ilyen konkrét választási lehetőségeket adsz?
2022. febr. 2. 21:29

Én nő vagyok, így nem.


De, ismerek sok fiatal férfit és ők nem zárkóznak el ettől, bár vannak kitételeik.


Ha nem problémás a gyerek apja, ha a nő szül nekik is gyereket, ha a nő nem lusta, azaz van bevétele, ad magára, stb.

2022. febr. 2. 21:28

sztem ez nem fekete vagy feher


persze h osszejonnek. De fiatalabb koromban nem

2022. febr. 2. 21:24
Kiváncsi vagyok! Igen, vagy nem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook