Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Örülök, hogy két testvérem van, így mindig tudok... fórum

Örülök, hogy két testvérem van, így mindig tudok... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

jan. 14. 13:30
Ha nem megy át ellenségeskedésbe az egész, szerintem belefér. Akkor van baj, ha már abszolute nem értetek egymással szót. Ha keresni kell a szavakat.. Az életünk változik. Az emberek is benne. Mindegy hogy testvér vagy jóbarát..ezt dobta a gép.
jan. 14. 13:27

Őszintén minden előítélet nélkül mondom, soha nem értettem, hogy lehet a saját testvérével ilyen vagy piszkálódó az ember. Akár kicsi akár nagy, lehet nevelésen is múlik, de én rájuk nézek inkább babusgatnám védeném én nagy "ló"ként mint áldozat szerepbe hozni... :S


UI: van humorérzékem, de én ezzel nem feltétlen humorizálnék...

jan. 13. 01:12
a testvereidet szeretni kell es nem pedig kritizalni oket a hatuk mogott,ez nagyon nem szep!
11. timycat (válaszként erre: 9. - Epresturmix)
jan. 12. 20:10

Nálunk is ez van, csak nekem húgom van 😂


Mondjuk én carul nem jönnék ki, de ők ha hallanák miket mondanak egymásról megölnék egymást.

Én meg a mamával beszélem ki mindkettőt 😂

10. Epresturmix (válaszként erre: 9. - Epresturmix)
jan. 12. 18:09

Ja mindig úgy kell tennem, mintha nem tudnék semmiről! 😳

Ergo hazudok, mert a saját seggemet vèdem. Pl: nem, nem mondta…

Ugyanis én jönnék ki a történetből a legszarabbul! Ahhh fárasztó!

jan. 12. 18:06

Nálunk úgy van, hogy anyám, nővérem és én. Anyám kibeszéli a nővéremet nekem, a nővérem anyámat, én meg mélyen hallgatok! Csak ez mentette meg őket egymástól eddig! 😃😃

De rohadtul unom már őket! 😃

8. pötibaba (válaszként erre: 7. - K-né Zsóka)
jan. 12. 18:02

Egyetértek, szerintem is inkább játékos. Mi hárman vagyunk barátnők és ugyanezt csináljuk. Nem vérigsértő módon, nem szart keverve, de nyilván kibeszéljük egymást, ők ketten is engem, ez szerintem normális, én sem sértődök meg.

Például ezt csinálta, ezt mondta, nekem erről ez a véleményem, hát neked? Ezzel mi a baj? Nyilván ha olyan, szembe is megmondom a véleményem annak, akit érint, de jó másokkal is megbeszélni dolgokat.

jan. 12. 16:39
Ez most komoly? Mármint a hozzászólásokra értem. Nem látjátok a kis emojikat ? Szerintem ez inkább játékos, provokatív vallomás, mint valós bajkeverés bevallása.
6. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 12. 15:42

Jó nagy xarkeverő vagy ! Remélem téged is kibeszélnek rendesen.

Anyám azt mondta régen, hogy soha ne legyen 3 gyerekem (csak kettő) mert ha hárman vannak, akkor 2 mindég összefog a harmadik ellen.

5. Myra
jan. 12. 13:38
Nem értem miért nem annak mondod ha panaszod van, akire tartozik.
jan. 12. 11:50
Minek az embernek ellenség, ha ilyen "jó" testvére van??
3. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 12. 11:39

Ezek szerint te vagy a felesleges harmadik.

Szerinted ők nem beszélnek egymással? Nem látják át a kavarást?

Miért nem mondod szemébe a másiknak, ha panaszod van vele kapcsolatosan?

jan. 12. 11:18
Hú,de undok vagy.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook