Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Örülök, hogy két gyerekem született. Az egykéket nagyon... fórum

Örülök, hogy két gyerekem született. Az egykéket nagyon... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

14. a.girl (válaszként erre: 13. - 8595ce10ba)
2022. szept. 21. 01:54
Volt nekem már 6 vagy 7 is, mégis mind elromlott.
2022. szept. 20. 06:08
A kettőt is el lehet rontani! Kell még kettő nektek, a 4 az igazi
12. spinneli (válaszként erre: 11. - Timycat)
2022. szept. 19. 21:15

igen, ez több gyereknél is probléma, csak ott a figyelem megosztás miatt ez a rész kevésbé domborodik ki.

(Más meg jobban...)

11. timycat (válaszként erre: 2. - Spinneli)
2022. szept. 19. 18:54

"Az egykék nevelése ott nehézkesebb, ahol a szülőknek nincsen egészséges énképe, nem önreflektívek, nem ismerik fel, és nem merik érvényesíteni a saját szükségleteiket, a gyerekeiken keresztül akarnak élni...stb."


Szerintem ez egykénél is, meg több gyereknél is probléma.

10. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 19. 18:53
Mit értünk "elrontás" alatt?
9. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 19. 18:44
Ekkora hülyeséget...
2022. szept. 19. 18:23
Így van.
7. tumbo2 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 19. 18:22
ez egy nagy hülyeség,talán azért nem akartam több gyereket,mert mi négyen voltunk.bár az utolsót én neveltem,míg otthon éltem.a lányom szép,okos,mindenki büszke lenne rá-
2022. szept. 19. 17:53
Ahol tobb gyerek van azokat is könnyű elrontani. Mi is a nőveremmel mindig veszekedtünk kiskoromban. Ez inkabb olyan hatalmi harc volt, nem igazi veszekedés, kis szúrkaoiszkák. Mindig megkaptam tőle hogy anyánk jobban szeret téged mint engem. Ami igaz is volt, sajnos. Most mar anyám megpróbal kompenzálni, de késő mar, en úgy latom. Korán ki is repült a családi fészekből, aztan egyre inkabb eltavoludtunk egymastól. Apank halala meg még inkabb rontott a helyzeten. Nekünk jobb lett volna ha egykének születünk. De kozben jó lenne közeledni hozzá, megbeszélni a sérelmeket, csaj ennyi idő utan mar nem tudom hogyan. Együtt ketten mar 98 évesek vagyunk. :) Túl sok idő.
2022. szept. 19. 16:33

Nem ezen múlik.

Más buktatók vannak itt és más ott.

2022. szept. 19. 16:09
Szeretem ezeket az okosságokat..
3. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 19. 16:02
Honnan tudod?
2022. szept. 19. 15:41

Az egykék nevelése ott nehézkesebb, ahol a szülőknek nincsen egészséges énképe, nem önreflektívek, nem ismerik fel, és nem merik érvényesíteni a saját szükségleteiket, a gyerekeiken keresztül akarnak élni...stb.


Az emberek, így a gyerekek többsége is azzal a helyzettel tud együtt lenni, amiben van, az egykék azt ismerik, hogy egyedül vannak, a testvérek azt, hogy többen, mindegyiknek az lesz a természetes, amibe beleszületik.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook