Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrpolip! Mik a tapasztalataitok? Most megyek 3. műtétre, nem lesz ennek vége soha? fórum

Orrpolip! Mik a tapasztalataitok? Most megyek 3. műtétre, nem lesz ennek vége soha? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
51. gabika79 (válaszként erre: 48. - Koma33333)
2011. febr. 22. 20:31
Ez milyen eljárás? és hol foglalkoznak vele? még ne hallottam erről...
50. CsillagTM (válaszként erre: 43. - Gabika79)
2011. febr. 22. 20:03
utólag jöttem rá, h hiába mondod el, nem emlékszem, nekem mi volt...:(
49. KékZsebElefánt (válaszként erre: 34. - Gabika79)
2011. febr. 22. 18:00
Homeos segitett Neked? Lehet beugrom olyanhoz en is akkor majd, ha haza erek az orszagba... 9 nap. Mert nekem sem az igazi. Masodszorara en se mutettnem mondjuk... 4 napot fekudtem korhazban, es hetekig omlott az orrombol a ver...Nem mutetnem ujra magam, komolyan nem... Bar, a tampon huzas volt a legszarabb.
2011. febr. 22. 16:28
Nekem a második műtét utána saját polipomból ellenanyagot készíttetek,ez 50injekció volt. Közben harmadszorra is kinőtt a polip, újra műtöttek. Kb. 20 éve panaszmentes vagyok, néha folyik az orrom, de polip nincs.Azt is hallottam, hogy van aki a panellra allergiás.
47. gabika79 (válaszként erre: 46. - Csabi4)
2011. febr. 22. 15:39

"ne csak valamitöl várjátok a segitséget ha Ti magatok nem változtattok az eddigi felfogásotokon -életeteken . . . . "

De minn lehet változtatni?????

46. csabi4 (válaszként erre: 45. - Gabika79)
2011. febr. 22. 15:31

Tudom nem könnyű dolog - a legnagyobb baj általában az emberek megijednek a tünetektől -elhatárolodnak -holott a saját maguk teremtményei ..-ezek a leirások nem medicinás leirások :) természetgyógyászati és ezoterikus megközelitésüek -a medicina ettől kicsit pontosabb diagnózisokat ad - ott sokmindent figyelembe vesznek mint például a biologiai oldaluság kialakulásának időpontja ?éves az illető és még sokmindent ..

örülök hogy a kozmetikusod is ismeri a medicinát -

45. gabika79 (válaszként erre: 44. - Csabi4)
2011. febr. 22. 13:04

Tudom én, és nem is csodát várok, csak.... nem olyan egyszerű levegő nélkül élni:) Egyébként nagyon fura, mert vannak olyan napjaim, amikor végig jól vagyok, kapok levegőt az orromon, utána meg pik-pak valami történik, és 2 napig egyáltalán nem. Na ez a nehéz benne, hogy azt hiszem már jobban vagyok, utána meg minden kezdődik elölről.

A kozmetikusom is hasonló oldalról közelítette meg a kérdést, mint Te, ő is a medicina követője...

44. csabi4
2011. febr. 22. 09:03

2 hét alatt ne várj csodát - maga a polip sem annyi idő alatt keletkezik -


természetgyógyászat :

Hosszantartó vegyi hatás, vagy idült gyulladás következtében keletkező orrnyálkahártya kocsányos növedéke, jóindulatú burjánzása. Eltávolítása csak műtéttel lehetséges.Azoknál fordul elő, akik allergiás náthában szenvednek, és gyakran van melléküreg-gyulladásuk. Egyébként ártalmatlan elváltozás, amennyiben panaszokat nem okoz, kezelést nem igényel. Sok embernek van orrpolipja anélkül, hogy tudna róla. Csak akkor kell vele foglalkozni, ha a melléküreg-gyulladást az orrpolip okozza.



Ezoterikus megközelítése: a polipról elmondható, hogy ez tulajdonképpen egy jóhiszeműen felállított védő, óvó fal. Ezt a falat állította a beteg a problémái útjába.. Ezt egy hosszan-tartó gyulladásos folyamat előzi meg.

A lázadását, lázongását nem tudja, vagy nem meri kimutatni, ezért-hogy mégis megszabaduljon-, más módot kell találnia.

Nem tudja kiadni a lázadás okát, mert nem talál, olyan személyt- önmagában sem- aki meghallgatná. Nem képes kimutatni, mert sok kellemetlen tapasztalatot gyűjtött már be, ami bátorságát már teljesen elnyomta. Természetesen ez az elzárkózás nem nevezhető egészségesnek, hiszen lényeges dolgok kimaradnak életéből.

Hogy melyek ezek?

Az orr természetéhez tartozik a kiszagolás. Ha a nyitottság helyett a trucc-politikát alkalmazza, el fog esni egy sor örömtől és szabadságtól.

Újra meg kell találnia a szabad gondolkodás, a szabad légzés örömét. Ez az apró sikerélmény segíti szervezetét, hogy ne kelljen ilyen védő falakat emelnie.

Ha megtalálja a szabadságot, egyre kisebb lesz a kiújulás veszélye.


ne csak valamitöl várjátok a segitséget ha Ti magatok nem változtattok az eddigi felfogásotokon -életeteken ....

43. gabika79 (válaszként erre: 42. - CsillagTM)
2011. febr. 22. 07:56

1.teacrium marum(macskagamandor)D12

2.thuja occidentalis (tuja-életfa)CH30

3.euphorbium ill. luffeel orrspray

4-5-6. a Schüssler sókból a 2-3-4-est kell még szednem!

Elvileg az a cél, hogy visszafejlődjön a polip és tünetmentessé váljak, de ezt valahogy nem érzékelem egyenlőre!

42. CsillagTM (válaszként erre: 41. - Gabika79)
2011. febr. 21. 23:39
:( milyen bogyókat kaptál pontosan? és mi elvileg a hatásuk?
2011. febr. 21. 16:02
Hát sziasztok! Így 2 hét után kicsit el vagyok kenődve, mert még mindig semmi változás! Ma vettem egy másik orrspray-t, hátha ez hatásosabb lesz! Igyekszem még mindig pozitívan állni a dologhoz, de most picit alábbhagyott a lelkesedésem....
40. CsillagTM (válaszként erre: 39. - Gabika79)
2011. febr. 15. 08:36
csak pozitívan!;)
39. gabika79 (válaszként erre: 38. - CsillagTM)
2011. febr. 14. 15:03
Persze, nem is gondoltam, hogy egy hét alatt teljesen rendbe jövök:) minden nap egy marék bogyócska, a vacsorám meg is van minden este belőle...:)
38. CsillagTM (válaszként erre: 37. - Gabika79)
2011. febr. 14. 14:52
sztem azért ez nem múlik el pár nap alatt...legyél türelmes, és szedd rendesen a cuccokat. aztán hátha!
2011. febr. 14. 14:29
Hát, egy hete szedem a bogyókat, sajna eddig nem tapasztaltam semmi változást, talán csak annyit, hogy nem kell olyan gyakran használnom a hagyományos orrsprayt, mint korábban! Kitartó leszek:) adok még 1-2 hetet ennek a polipnak, hogy jobb belátásra térjen... :)
36. gabika79 (válaszként erre: 35. - NataliaWeiss)
2011. febr. 9. 09:28
A szagokat én sem érzem már egy ideje, de műtétek után mindig visszatért a szaglásom valamennyire, úgyhogy ez nem végleges állapot:)
2011. febr. 9. 08:06
A nővéremnek van hasonló problémája, még egyenlőre vizsgálják, de már ott tart, hogy egyáltalán nem érez ízeket és szagokat sem. Folyton el van dugulva az orra, és ha épp nem, akkor pedig folyik. Most volt ct-n ahol azt állapították meg, hogy az arcüregében sötét foltok vannak. Csináltak bakterológiai kenetvizsgálatot, ami negatívat mutatott, tehát baci nincs. Most nem tudjuk, hogy mi fog történni, a doki elment egy hét szabira, addig várunk. De semmi ételnek nem érzi a szagát és ízét sem. Még a legerősebb szagokat sem:( és reggelente gyakran fel van dagadva a szeme alja és az arca meg van duzzadva. Valakinek van hasonló tünete? Mi lehet ez?
34. gabika79 (válaszként erre: 31. - KékZsebElefánt)
2011. febr. 8. 18:57
Nekem mind a 2 műtétem után jó volt néhány évig, de utána mindig kiújult. Na most emiatt nem akarom a műtétet újra, ezért kerestem fel ezt a homeopatás fül-orr-gégészt!
33. gabika79 (válaszként erre: 30. - NataliaWeiss)
2011. febr. 8. 18:54
Nekem annyi, hogy az orrom állandóan be van dugulva, nem kapok levegőt csak szájjon át. Na most azért ez nem olyan kellemes hosszútávon szerintem, hogy mindenféle kezelés nélkül tudj vele élni! Legalábbis nekem nem megy. :)
32. gabika79 (válaszként erre: 28. - Naposcsibe)
2011. febr. 8. 18:53
már küldtem is:)
2011. febr. 8. 15:34

Nata, nekem marciusban mutottek az orrom, azzal is, es nem, nem lesz jobb.

Vagy az egy mutet nem volt eleg? Hm...

mindegy, ismerosnek sokszor mutottek mar, de nem sok eselyes a javulasa.

masnak meg eleg egyszer...Vagy parszor.

2011. febr. 8. 11:45
Ennek mik a tünetei?
29. szemmelver (válaszként erre: 1. - Gabika79)
2011. febr. 8. 11:15
nekem is van, de nem műtettem meg magam
28. Naposcsibe (válaszként erre: 27. - Gabika79)
2011. febr. 8. 10:55
Nekem is küldd el légyszí:)
27. gabika79 (válaszként erre: 26. - CsillagTM)
2011. febr. 8. 09:27
Priviben leírom:)
26. CsillagTM (válaszként erre: 25. - Gabika79)
2011. febr. 8. 08:28

milyen szereket kaptál? (és ha megkérdezhetem, kb mennyiért?)


és miket kérdezett?

25. gabika79 (válaszként erre: 22. - Adel07)
2011. febr. 7. 21:29
Hát megvolt a konzultáció, érdekes volt, nagyon részletesen kikérdezett, mindenre kiterjedően, kaptam 6 szert amit most jó hosszú ideig kell szednem, de azt mondta a doki, hogy minden rendben lesz műtét nélkül is! ha ezek a szerek nem válnak be, próbálkozunk mással!:) kisebb vagyont hagytam ott nála és a gyógyszertárban is, de nem érdekel, ha tényleg hatásos lesz, akkor megéri, bármennyit is rááldozni...
24. gabika79 (válaszként erre: 22. - Adel07)
2011. febr. 3. 22:17
Mindenképpen, köszi!
23. CsillagTM (válaszként erre: 21. - Gabika79)
2011. febr. 3. 19:25
nagyon drukkolok!!!
22. adel07 (válaszként erre: 21. - Gabika79)
2011. febr. 3. 19:17

Írd majd meg légyszi mit mondott.

Sok sikert:-)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook