Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Főorvos fog orrpolippal műteni, de fogalmam sincs, hogy mennyit illik neki adni? fórum

Főorvos fog orrpolippal műteni, de fogalmam sincs, hogy mennyit illik neki adni? (tudásbázis kérdés)


19. szfinx
2015. aug. 21. 17:08
Köszönöm, mindenkinek a válaszokat!
18. siba22 (válaszként erre: 15. - 31bc25d879)
2014. nov. 19. 10:46
Két ritka orvosok ők :) A budais orvos már sajnos nyugdíjas azóta,de a felnőtt dokit bármikor bárkinek nyugodt szívvel tudom ajánlani.Szerencsére a sebész akihez sajnos 2000 októbere óta vissza térő beteg vagyok ő is ilyen.Párom kolléganőjének a fia ment el nem rég hozzá és teljesen le volt döbbenve,hogy mekkora emberség van benne orvos létére és nem dobálózik se az orvosi szlengekkel se a latinnal.Korrekt módon megmondta addig nem csinál nagy műtétet / egész addig 3 orvos is nagy műtétet javasolt a balesete utáni korrekciós műtétre / amíg nem indokolt.Kisebb műtéttel indulnak és ha indokolttá válik akár a műtőben akár később akkor megcsinálja,de feleslegesen nem fogja vágni-szabdalni a betegeit.Ő sem pénzéhes :) nagyon hisztis és válogatós vagyok orvosi téren és szerencsémre 3 tündéri dokihoz volt szerencsém akik tényleg hivatásuknak tekintik a gyógyítást :)
17. d41005143d (válaszként erre: 16. - Manka10)
2014. nov. 13. 03:16
milyen jo,hogy ahol en elek nem divat a borravalo!
2014. nov. 12. 19:51

Kedves szfinx!


Arra nem gomdoltál mi van ha valami mégsem sikerül, vagy éppen történik? Nem arra gondolsz, hogy szerencsésen túl legyél rajta és megoldódjon a problémád? Téged nem kell majd kiszolgálni hisz járóbeteg vagy, az orvosnak pedig ez a dolga amiért a fizetését kapja. Akkor mit akarsz meg hálálni?

Szerintem ez a baj az országban, hogy a betegek elsősorban az anyagiakat rendezik, mint sem kivárják a gyógyulásukkal foglalkoznának. Halálosan csóró minden intézmény, még csak kiemelt szolgáltatásra sem számathatsz, hacsak nem fizetős beteg vagy.

Mielőbbi gyógyulást kívánok neked, a pénzt pedig költsd magadra, ám ha olyan sok van, akkor én is beállok a sorba!:)

15. 31bc25d879 (válaszként erre: 14. - Siba22)
2014. nov. 12. 17:18

Hihetetlen, ritkán látni, hallani ilyet.


Csak akkor adj ha úgy gondolod és jól, kedvesen bántak veled.

14. siba22
2014. nov. 12. 15:15
A fiam orr mandula műtétjét szintén főorvos csinálta,de egy peták se sok még azt se fogadta el :) Annyit mondott,hogy a gyerekek mosolya/nevetése neki a hála pénz :) Ez a Budai gyerek kórházban volt még 2000ben.Engem 2 éve a Bajcsyban operált szintén főorvos aki megnézi a mai napi is,hogy kitől fogad el és mit.Én 15.000 Ftot akartam adni de mondta tőlem nem tudja elfogadni.Vannak tehetősebbek akik megtehetik de én tegyem el mert jobban szükségem van rá.Kontroll vizsgálatnál vittem kávé.tea.nasi csomagot azt is nagyon nehezen fogadta el :) ilyen orvosok is vannak még azért :)
13. szfinx
2011. márc. 3. 09:42
Köszi wencus,remélem már jól vagytok.
12. wencus
2011. márc. 2. 20:27
Gyerek mandula műtét alató 10.000, főorvos 20.000 orr és garat mandula. Altató nem akarta elfogadni, főorvosnőnek szeme se rebbent. Nővéreknek ajándék csomag, szintén nem akarták elfogadni. Nagyon jó tapasztalatom volt, mind a nővérek, mind az orvosok terén.
2011. márc. 2. 20:11
Én még csak egyszer adtam orvosnak 10.000 ft-ot,amikor a 3-ik gyermekem szültem.Mindíg becsülettel elláttak,pénz nélkül is.Lehet,hogy szerencss vagyok.
2011. márc. 2. 20:10
Te kapsz az elvégzett munkádért zsebbe pénzt?
9. Ildikó24 (válaszként erre: 5. - Szfinx)
2011. márc. 2. 20:10
szivesen. én is ezt szoktam átélni, amikor sajnos menni kell kórházba, hogy vajon kinek mennyit illik/ tudok adni. És az a durva, hogy ettől sokszor jobban stresszelek, mint magától a kezeléstől.
2011. márc. 2. 20:02
Sirga nagyon kedves vagy,köszönöm szépen!
2011. márc. 2. 20:00

Én a hozzáállásától is függővé tenném - mennyire figyelt oda rám, stb. -, de a saját pénztárcámtól is!

Szorítok, hogy minden rendben menjen! :)

2011. márc. 2. 19:44

én nem adnék senkinek egy ft-ot sem!!!

Ma nagyon megszívtam az orvosokkal és el sem láttak!!!!

2011. márc. 2. 19:44
Köszi Ildikó24!Gyors voltál!Akkor a nővérek kipipálva...
2011. márc. 2. 19:35
nekem azt mondták tavaly, hogy a nővéreknek jobb, ha összeállítok egy csomagot, mert azt el tudják osztani egymás között, mert ha pénzt adok, akkor általában csak páran kapnak.
2011. márc. 2. 19:35

Persze!És a takarítónak,meg a konyhásnak!


Szerinted,ők miért kapják a fizetésüket?Tőled miért vonnak tb-t?

2011. márc. 2. 19:31
A nővéreknek, és az altatóorvosnak s illik adni?És mennyit?Előre is köszönöm szépen a segítséget.
2011. márc. 2. 19:28
Főorvos fog orrpolippal műteni, de fogalmam sincs, hogy mennyit illik neki adni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook